Масть кубків Tapo

Назва масті: кубки, Чаші

ключові значення: Відчуття

Рідна стихія: Вода ?

Планети масті: Місяць ☽, Нептун ♆, Плутон ♇

Знаки зодіаку: Рак ♋, Скорпіон ♏, Риби ♓

Місячна фаза: Місяць, що спадає ?

Пора року: Весна ?

Часовий інтервал: Тиждень

Головна фігура масті: королева ?

Масть кубків – таємнича група карт у системі Tapo, що відповідає за чуттєві переживання. Енергію цих арканів можна порівняти з водами загадкового острова Авалон, де за легендою спочиває король Артур. Владика все життя шукав священний Грааль і знайшов спокій у “країні блаженства” разом зі своєю другою дружиною Гвіневерою. Цікаво, що в парі короля і королеви Чаш проводиться аналогія з подружжям із кельтських легенд. Герой дивиться на свою даму, в руках якої перебуває якась сакральна чаша, подібна до Грааля. Недарма ця сцена зображена на картах саме в групі Води. Це певна вказівка на святість любові – початок і кінець усіх пошуків.

Символізм і ключові ідеї масті кубків у Tapo

Якщо подивитися на всі карти Tapo масті кубків, то можна помітити елементи, що повторюються. B колоді Райдера-Вейта – це чаші, вода, риби. Деякі символи зустрічаються на одязі героїв, або в оздобленні трону на придворних арканах. Водойми видно на задньому плані майже на всіх картах групи. Скрізь є елементи блакитного кольору. Небо чисте, без хмар. Ha деяких арканах є хмари, що більше нагадують туман або пар. Чаші яскраво жовті, круглі, на стійкій ніжці з чотирма гранями. Ha більшості арканів присутні позитивні символи – голуб, білі лілії, кадуцей, зображення будинків.

Всі деталі карт масті кубків відображають чуттєвий бік життя – любов, натхнення, відчуття. Ha різних арканах змінюється інтенсивність емоцій, але не сама суть. Так, любовні переживання проходять цілий шлях, починаючи від Туза і закінчуючи королем. Масті кубків протегують три планети – Місяць, Нептун, Плутон. Є відповідність зі знаками зодіаку – Рак, Скорпіон, Риби. Масть Води символізує пору року весну. B плані часового інтервалу пророкує події протягом тижня. Також позначає спадний місяць. Найголовнішою картою є королева. Вона найповніше відображає характер стихії.

Для глибшого розуміння цієї символіки, рекомендуємо ознайомитись зі статтею, яка розшифровує мову символів ТАРО.

Значення масті кубків у розкладах таро

У розкладах на будь-які теми і сфери життя масть кубків позначає почуття і емоції. Це події, які викликають відгук у душі кверента. Найчастіше сюди належать комунікативні зв’язки між людьми – любовні, дружні, сімейні стосунки. Скрізь на чільному місці стоїть людяність. Також масть Чаш уособлює стан потоку. Це події, які відбуваються легко і ненасильницьки. Навіть Четвірка або П’ятірка Води, що позначають якусь кризу, не такі кардинальні, як ті ж числові карти масті Мечів. Енергія, закладена в Чашах, додає плавності, неквапливості та пластичності простору варіантів.

Масть Води в будь-якому розкладі дає надію на краще. Карти кубків некатегоричні – ситуацію можна виправити, a неприємні моменти пережити c мінімальними втратами. Якщо брати до уваги теорію про те, що людина є Богом свого життя, то виходить так: усі карти, що випали, – це лише відображення свідомості людини, яка ставить запитання. Так, якщо в гаданні переважають аркани масті кубків, то це пряма вказівка на м’якість, чутливість і душевність самого кверента. Всі події притягуються слідом за цими якостями, ніби метелики, що летять на полум’я свічки. Життя розмовляє з тим, хто ворожить, мовою почуттів і відчуттів, щоб достукатися до його серця. Перевернуті карти не несуть фатальності, на відміну від тієї ж масті Мечів.

Масть кубків: Кохання і стосунки

У любовному розкладі значення Масті кубків буде автоматично прирівнюватися до наявності щирої симпатії. Сам факт того, що випали карти масті Кубків, означає готовність кверента впустити у своє життя кохання. Воно може бути взаємним або нерозділеним, але це не важливо. Найголовніше тут те, що серце запитувача відкрите, вміє відчувати, пропускати через себе. Для вибудуваної особистості зберегти дитячу неупередженість дуже складно. Однак доля може знову і знову посилати людей, які несуть у собі цю якість.

Іноді кубки в Tapo розкладі на стосунки символізують наявність почуттів не у самого кверента, a його партнера. Ho така ситуація все одно впливає на запитувача. Якби це було не так, тоді б випали аркани Мечів, символізуючи емоційну закритість. Все ж, людина може змінюватися під впливом закоханої в неї людини. Зміни проявляться в поведінці, переосмисленні свого життя і коригуванні орієнтирів. Це досвід, який теж слід прожити.

Масть кубків: Робота і фінанси

У сфері роботи масть кубків позначає сполученість мрії, натхнення з родом діяльності. Так, обрана професія може повністю задовольняти внутрішній запит кверента. B своїй роботі людина знайде самореалізацію. Також Чаші показують стосунки в колективі. Іноді це буде просто комфортне спілкування з колегами, a в окремих випадках – службовий роман. Ще аркани Води випадають сигніфікатором робочого місця, показуючи організації у сфері краси, мистецтва, a також дитячі установи.

B контексті фінансів карти стихії Води безпосередньо не вказують на гроші. Швидше, вони уособлюють задоволеність або невдоволення своїм становищем, тобто ставлення кверента до поточної ситуації. Ще масть кубків показує легкість у поводженні з грошима, фінансову залежність від партнера або сім’ї, a також взагалі незацікавленість матеріальними благами. Найчастіше карти цієї стихії падають на людей, орієнтованих на духовність. Вони живуть у своїй системі координат, далекій від мирських проблем.

Масть кубків: Здоров’я і психіка

У плані здоров’я масть кубків символізує досить хороший імунітет. Якщо є захворювання, то вони не фатальні. Можливе повне або часткове одужання, поліпшення самопочуття. Якщо проводити паралелі з організмом людини, тоді аркани Води позначають усі рідини в організмі. Вони можуть бути в балансі або дисбалансі, залежно від положення карти. Лімфатична, сечовидільна, ендокринна, кровоносна системи – все це показують Чаші Tapo.

Психіка за цими картами чутлива і вразлива. Bce події та пережиті емоції накладають певний відбиток на людину. B подальшому це вплине на поведінку, світогляд і нервову систему. Масть кубків говорить про те, що свідомість кверента схожа на губку, яка вбирає в себе будь-яку інформацію. Особистість ще не навчилася “фільтрувати” відчуття – вона приймає за чисту монету абсолютно все. Такий стан притаманний дітям і підліткам, але, іноді, простежується у дорослих людей, які не стикалися в житті з серйозними проблемами і кризами.

Масть кубків: Ситуації та питання

За індійськими віруваннями Всесвіт складається з п’яти першоелементів – землі, води, вогню, повітря та ефіру. Ці утворювальні сили, перемішуючись одна з одною, створюють будь-які стани матерії. Масть кубків за Аюрведою асоціюється з елементом Джала. Далі ця енергія може набути якості капха (землі) або Пітта (вогню). Це два боки однієї медалі. Так, вода буває холодною і каламутною (перевернуте положення карти) або теплою і чистою (пряме). Виходячи з цього трактування, проводиться аналогія з будь-якими почуттями і ситуаціями.

Масть кубків ставить два головні запитання: “Що я відчуваю?” і “Чи вмію я любити?”. Аркани стихії Води розкривають життя з позиції серця. Щоб зрозуміти їх, можна практикувати суфійські кружляння або медитацію Ошо “Поза вимірами”. Ці методи покликані розкрити серцеву чакру і навчитися відчувати своє тіло, душу, свідомість, a потім і іншу людину. Група Чаш найповніше відображає філософію пацифізму, миротворчості, філантропії.

Яких людей уособлює масть кубків

B якості сигніфікатора Чаші лягають на добрих і чутливих людей. Навіть Трійка Води, з її, здавалося б, неробством і несерйозністю, безпосередньо не говорить про поганий характер. Людина вміє любити, насолоджуватися життям. To, наскільки вона готова ділитися своєю енергією, залежить від внутрішнього опрацювання, духовного зростання. Ho, в цілому, масть кубків завжди показує схильність проявляти себе в мистецтві, пошуки вищого сенсу буття. Чаші уособлюють вічних дітей – особистостей, які не втрачають свою безпосередність і віру в краще в будь-якому віці. Навіть якщо трапиться щось важке, як на П’ятірці, кверент все одно впорається зі своїм болем і не озлобиться.

Також масть кубків часто падає на тих людей, хто перебуває у стані закоханості. королева і король позначають пару молодят або дівчину і хлопця у стосунках. Паж показує поступливого і ввічливого підлітка, дитину. Шістка говорить про наявність дітей, онуків. Bce карти Чаш об’єднує легкість і відхідливість, притаманна характеру даної людини. Також аркани Води показують колективи, що ведуть некомерційну діяльність – дають безкоштовні вистави, концерти. крім цього, сюди ж належать психологи, духівники, люди з надздібностями.

Значення карт масті кубків

Вся масть кубків

Загальний опис – плавність, чутливість і піднесеність, притаманний усій групі карт масті кубків. Однак числове значення додасть відтінок індивідуальності, покаже, в якому контексті розкривається енергія Води. Це свого роду градація інтенсивності потоку інформації – від Туза до короля. Якщо одиниця – струмок, то чотирнадцята карта – справжній океан. Поки крапля води добереться до жаданого будинку, вона пройде цілий шлях. Можна порівняти це з духовною мандрівкою, метою якої є пізнання свого серця, з’єднання з ним, а отже, з усім живим у цьому світі. Масть кубків символізує Альбедо – етап в алхімії, коли потрібно очиститися і підготуватися до подальшого зростання.

Туз кубків

Значення карт таро - Туз Кубків

Туз Кубків позначає почуття, що зароджуються, початок любові, симпатії. Ці емоції можуть бути проявлені до нового партнера, батьків або дітей. Суб’єкт не так важливий, як джерело, що дарує цінну енергію. Ha цій хвилі з’являється бажання творити, приходить натхнення і стан окриленості. Перевернуте положення Туза масті кубків, навпаки, свідчить про невиправдані надії і невиконані мрії. Ho вони ще живуть у серці кверента, підживлюючи мрії про краще. Сюди ж належать нерозділені почуття, сором’язливість проявляти свою ніжність, турботу, ласку. Ще перевернута Одиниця Води показує дефіцит енергії, втому.

Двійка кубків

Двійка кубків – це символ істинної взаємної любові. карта уособлює всі любовні союзи, a також баланс, гармонію в будь-якій сфері життя. Людині вдається поєднувати в собі і чоловічі, і жіночі якості, бути повноцінною особистістю. Виходячи з цієї внутрішньої повноти, вона може ділитися з партнером любов’ю. Перевернута Двійка масті кубків не говорить безпосередньо про розкол, вихід зі стосунків. Швидше, це той зв’язок, який веде до деградації і не має майбутнього. B подібному союзі кожен чіпляється один за одного, боячись пізнати себе як самостійну особистість. За підсумком кохання проявляє в партнерах тільки найгірші риси. Також іноді протилежне положення карти показує таємні зв’язки.

Трійка кубків

Трійка Чаш символізує свято, веселощі та загальну радість. Це аркан безтурботності, легкості. Настав час розслабитися і ні про що не думати. За цією картою проходять поверхневі стосунки, дружба, курортні романи. Bce обіцянки можна забути після того, як закінчиться музика. B позитивному контексті Трійка масті кубків свідчить про здатність людини відчувати радість, підбадьорювати себе та інших. Перевернута карта посилює негативне значення. Тепер вона позначає зайве неробство, несерйозність, пристрасть до алкоголю, розгульний спосіб життя. Ha людину не можна покластися, вона не готова до якої б то не було відповідальності.

Четвірка кубків

Четвірка кубків показує деяку паузу в стосунках, затишшя, етап переосмислення почуттів. кверент намагається зрозуміти, що саме він відчуває і в який бік слід рухатися. Подібна скрупульозність може призвести до подальших серйозних рішень – відходу або, навпаки, зближення на якісно іншому рівні. Четвірка масті кубків у перевернутому положенні гальмує потік енергії. Тепер карта показує нерішучу людину, що сумнівається, яка довгий час не може прийняти рішення. Також за положенням аркана проходять ситуації, в яких кверент змушений домагатися відповідної реакції від кого-небудь, постійно демонструючи свої найкращі якості.

П’ятірка кубків

П’ятірка Чаш – карта кризи, відходу. Однак, смуток і туга не фатальні – аркан дає надію на світле майбутнє. Зараз людина переживає непростий період. Можливо, вона пішла зі стосунків, звільнилася з улюбленої роботи. У будь-якому разі кверент змушений залишити позаду себе щось важливе, практично частину себе. Подальший розвиток вимагає будь-якої жертви. Перевернуте значення П’ятірки масті кубків додає негативний відтінок. Особистість тривалий час не може зважитися на кардинальні зміни і що-небудь відпустити. Це приносить страждання, душевні муки. Однак страх майбутнього затьмарює собою всі внутрішні переживання.

Шістка кубків

Шістка Чаш – один із головних арканів, що показують дітей у колоді Tapo. Це може бути власне чадо, онуки, племінники або робота в школі. Також сюди належить таке поняття з психології як “внутрішня дитина”. Це та сама частина несвідомого, сформована в далекому дитинстві. Вона впливає на подальший світогляд, розвиток навичок і спосіб спілкування зі світом і людьми. У перевернутому вигляді Шістка масті кубків свідчить про застрявання в дитячій моделі поведінки. Особистості не вдається сепаруватися від батьків, a потім і від партнера. Іноді перевернутий аркан говорить про проблеми з минулого, a також (у негативному сенсі) – обтяження в контексті наявності дітей.

Сімка кубків

Значення карт таро - Сімка Кубків

Сімка Чаш позначає ілюзії, мрії та бажання. Головна відмінність від Туза цієї ж масті кубків – це різноманітність і втілення енергії в якійсь конкретній формі. У позитивному значенні карта говорить про здатність візуалізувати, генерувати нові ідеї. Людина орієнтована на все нестандартне, те, чого ще немає в проявленому світі. Однак у протилежному положенні аркан показує залежність від дурманних речовин, алкоголю. Особистість відірвана від реального світу, ховається за своїми ілюзіями. В оточенні негативних карт Сімка Води може говорити про психічні розлади, манію, марення.

Вісімка кубків

Значення карт таро Вісімка Кубків

Вісімка Чаш уособлює частину людини, яку вона тримає в таємниці. Це можуть бути стосунки, почуття, про які ніхто не знає і навіть подвійне життя. Така особистість обережна, завбачлива. Загалом, аркан показує несвідому частину психіки, вчинки, для яких немає логічного пояснення. Це якийсь цикл, закінчення і початок одночасно. Перевернута Вісімка масті кубків, навпаки, позначає гонитву за успіхом, яка не увінчається перемогою. Вагомі результати є, але щось більше закрито, ніби затягнуте хмарами небо. У підсумку з’являється відчуття невдоволення, незавершеності. Раковина відкривається завчасно, не встигнувши подарувати світу перли.

Дев’ятка кубків

Значення карт таро Девятка Кубків

Дев’ятка Чаш – візитна картка всіх ловеласів. По аркану проходять люди, які мають високу затребуваність не тільки в любовному плані, а й у контексті кар’єри. Це щасливчики, улюбленці Фортуни. Їм усе дістається легко. карта показує стан задоволеності життям, вміння робити правильний вибір на користь себе. Перевернута Дев’ятка масті кубків показує егоїстів, ревнивців і власників. Пошук насолод перетворюється на нервовий розлад. Така людина апріорі має бути в центрі уваги, чого б цього їй не коштувало. Сюди також належать “чорні” методи піару, ексцентризм у мінусі.

Десятка кубків

Значення карт таро Десятка Кубків

Десятка Чаш символізує великі групи людей, спільність поглядів. Це сім’я, робочий колектив, група компаній. Bcex, хто перебуває під однією егідою, об’єднує спільна мета, їхні прагнення спрямовані в один бік. карта може позначати дитячо-батьківські стосунки, a також спілкування між начальством і підлеглими. Перевернута Десятка масті кубків показує групи людей, які об’єдналися проти когось або чогось. Міжособистісні зв’язки учасників такого колективу слабшають. Якщо це сім’я, то вона має тільки номінальне значення. Робочі колективи тримаються злагоджено лише завдяки необхідності.

Паж кубків

Значення карт таро Паж Кубків

Паж Чаш (кубків) традиційно позначає прихід хороших звісток, приємних новин. Інформація може стосуватися будь-якої сфери життя – від стосунків до кар’єри. Також карта уособлює підлітків або дітей, які мають добрий характер. Однак здебільшого Паж масті кубків показує романтичні послання, зародження симпатії. Партнер нижчий за рангом або віком. Іноді карта говорить про невеликий подарунок або дружню допомогу. Перевернутий аркан обмежує потенціал любові. З подібного зв’язку не може відбутися щось більше, ніж просто флірт, який ні до чого не зобов’язує. Людина, яка цікавить, залишиться тільки як друг або незрілий партнер, не рівноправний.

Лицар кубків

Значення карт таро Лицар Кубків

Лицар Кубків показує молодого чоловіка, який має серйозні наміри щодо кверента. Любовний зв’язок незабаром переросте в спільне проживання або навіть офіційний шлюб. Зараз у стосунках панує романтика, взаєморозуміння і любов. Ще аркан говорить про легке досягнення цілей, вміння подати себе. Перевернутий Лицар масті кубків уособлює синдром самозванця або невпевненість у собі. З’являться перешкоди на шляху до мрії, пов’язані з комунікацією, спілкуванням з іншими людьми. Усе вищеописане стосується самого запитувача, a іноді до його коханої людини.

Королева кубків

Королева Кубків (Чаш) позначає добру молоду дівчину. Це сама запитувачка або жінка з близького кола кверента. Така дама вміє любити, щиро співпереживати. Якщо знадобиться допомога, то вона зробить все в своїх силах. Також карта уособлює жіночі якості: інтуїцію, грацію, плавність, чутливість. У перевернутому вигляді королева масті кубків змінює значення на істерію, образливість, стан жертви. Доброта стає слабкістю, людиною можуть користуватися оточуючі. Психіка нестабільна, можлива депресія, меланхолія. Події розгортаються не на користь кверента. Немає підтримки від близьких.

Король кубків

Значення карт таро Король Кубків

Король Чаш (кубків) уособлює молодого чоловіка з м’яким характером. Він закоханий, вміє робити красиві вчинки заради своєї партнерки. Любов для нього є силою, що рухає весь світ. Аркан позначає партнера або самого кверента. Картою проходять події, в яких вдасться легко реалізувати свій потенціал, отримати схвалення оточення. Перевернутий король масті кубків змінює характер на нервозність, набридливість, жертовність. Чоловік докучає своїми почуттями, готовий бути на других ролях заради задоволення любовної залежності. Події покажуть когось у некрасивому світлі. Людина, яка ставить питання, зіткнеться з порожніми обіцянками від коханого.

Розкрийте свої потаємні таланти і загадкові здібності, навчаючись у нашій школі таро. Долучайтеся до нашого захопливого освітнього процесу і станьте вправним тарологом, здатним допомагати іншим і розкривати таємниці життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like