Між Таро й астрологією існує взаємозв’язок. Зокрема, кожному знаку Зодіаку відповідає певна карта Таро. Як це знання може стати в пригоді вам у житті та допомогти розібратися в собі? Дізналися в експертки.

Таро, як і астрологію, століттями використовували як інструмент для самопізнання, духовного орієнтира і погляду в майбутнє. І хоча Таро й астрологія різняться, вони мають багато спільного. Уже в 18 столітті цей зв’язок почали помічати і встановлювати тарологи та езотерики. Вони шукали точки перетину між астрологією, Таро, Каббалою, рунами та іншими стародавніми оракулами.

Незважаючи на протиріччя, в одному всі вони були одностайні: і в Таро, і в астрології панує поділ на стихії. В астрології всі знаки Зодіаку належать до чотирьох стихій: Землі, Повітря, Вогню і Води.

У Таро цим же стихіям відповідають масті:

Герметичний Орден Золотої Зорі – найстаріша окультна організація – зіставили знаки Зодіаку з числовими значеннями Арканів. Саме цей підхід найбільш поширений і зараз.

Знання того, яка карта Таро управляє вашим знаком Зодіаку, допоможе вам глибше зрозуміти себе, а також проблеми, з якими ви можете зіткнутися в цьому житті, і духовні уроки, які доведеться засвоїти…

Овен (21 березня – 20 квітня): Імператор (IV Аркан)

Карта таро - Старший Аркан Імператор

Вогняний знак, керований Марсом, Овен відповідає четвертому Аркану Імператора. Імператор – лідер. Той, хто використовує свою харизму, чарівність і силу переконання, щоб змусити інших робити те, що він хоче. Люди, народжені під знаком Овна, орієнтовані на дії, вони люблять брати ситуацію під свій контроль і домінувати.

Телець (21 квітня – 21 травня): Ієрофант (V Аркан)

Це здивує багатьох Тельців, бо більшість із них критично ставляться до релігії або навіть є атеїстами, але саме їхнє небажання сліпо вірити та їхній постійний пошук істини міцно пов’язує їх з Ієрофантом – “володарем священних таємниць”. Тельці – стовпи суспільства, стійкі, надійні, такі, що заслуговують на довіру. Телець знає правду, всю правду.

Близнюки (21 травня – 21 червня): Закохані (VI Аркан)

6 старший Аркан Закохані

Знак Близнюків бінарен за своєю природою і управляється Меркурієм, богом спілкування. У Таро Близнюки представлені старшим Арканом Закоханих. В основі цієї карти – історія Адама і Єви, яких зазвичай зображують такими, що стоять поруч із Древом Життя і Древом Мудрості. Шостий Аркан Закохані символізує спілкування і спільність, підкреслює потребу Близнюків у стосунках.

Рак (21 червня – 22 липня): Колісниця (VII Аркан)

Знак Раку відповідає Аркан Колісниці. Візничий на карті – людина дії. І, як усі раки – він носить обладунки, тому що має неймовірне прагнення до безпеки. Крім того, візничого часто зображують із місяцем на обладунках, а – це все таємне і приховане. Колісниця – це карта внутрішньої рішучості та утвердження через розум та інтуїцію.

7 Старший Аркан Колісниця

Лев (23 липня – 23 серпня): Сила (VIII Аркан)

Вогняному знаку Лева відповідає старший Аркан Сила, що очевидно навіть візуально: на карті зображена діва, яка приборкує лева. Ця карта сили, коли людина знає, що вона має левову волю – і фізичну, і духовну – і може впевнено та мужньо протистояти всім викликам.

Діва (24 серпня – 22 вересня): Відлюдник (IХ Аркан)

Карта Таро, що відповідає знаку зодіаку Діва, на перший погляд, не така зрозуміла й точна, як Лев або Близнюки: їй відповідає старший Аркан Відлюдник – самотній старий, що йде в темряві з ліхтарем. Однак саме цей Аркан показує, наскільки виснажливим може бути зовнішній світ для Діви, яка набагато чутливіша, ніж думає. Ця карта закликає плекати своє внутрішнє “я”. Внутрішня мудрість Відлюдника розкриє сенс життя для Діви.

Терези (23 вересня – 23 жовтня): Справедливість (ХI Аркан)

Зі знаком зодіаку Терези пов’язана Карта таро Справедливість – і це теж очевидно: в її лівій руці самі Терези, а меч у правій руці, як і сам знак Терезів, належить до стихії Повітря. Терези відомі своїм почуттям справедливості. Цей старший Аркан вчить Терезів того, як справлятися з несправедливістю світу і жити в гармонії зі своїми рішеннями.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада): Смерть (ХIII Аркан)

Не дивно, що тварині, укус якої небезпечний для життя, відповідає Аркан Смерть. На щастя, ця карта виражає інше: вона вказує на оновлення і зміну життя. Скелет – це те, що для нас важливо і залишається з нами завжди. Аркан Смерті закликає відпускати людей і речі, які більше не служать нам, щоб рухатися вперед: як Скорпіон втрачає свою шкіру, щоб відродитися.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня): Поміркованість (ХIV Аркан)

Стрілець – наполовину людина, наполовину кінь, який майже не контролює свої імпульси. Звичайно, найкращим представленням цього морально складного знака став Аркан Поміркованість. Карта утримання – символ боротьби Стрільця зі смаком свободи, відчувши який Стрільці здатні поскакати далі, ніж мали намір. Аркан закликає зберігати стабільність, незважаючи на всі життєві перипетії, бути поміркованими у своїх ідеях і діях.

Козеріг (22 грудня – 20 січня): Диявол (ХV Аркан)

Козерогу – вірному, трохи наївному і дуже наполегливому, здавалося б, не підходить Старший Аркан Диявол. Але вже візуально є схожість: і знак Зодіаку, і Диявол на карті являють собою наполовину козла. Обидві істоти – і Козеріг, і Диявол – представляють сили, що прагнуть успіху, але стримувані земними очікуваннями. І обидва схильні до всіляких спокус. Навіть Диявол хоче, щоб Козеріг знав, що для нього добре, а що погано. Але Козеріг повинен дізнатися це на власному досвіді.

Водолій (21 січня – 19 лютого): Зірка (ХVII Аркан)

Водолій, якого часто помилково приймають за водний знак через свою назву, насправді є повітряним знаком – вітром, який рухає хвилі. Карта Таро, що відповідає Водолію – сімнадцятий старший Аркан Зірка. Подібно Водолію, богиня, зображена на цій карті, володіє водою (емоціями) і ллє її туди, де вона може принести користь. Це винятково важливо для Водоліїв. Подібно до Аркана Зірки, Водолій оптимістичний і мрійливий.

Риби (19 лютого – 20 березня): Місяць (ХVIII Аркан)

18 Старший Аркан Місяць

Знаку зодіаку Риби відповідає Аркан Місяць. Як і знак Риб, карта Місяця пов’язана з мріями, ідеалізмом і несвідомим. Також Старший Аркан Місяць представляє зв’язок з нашою тінню, надає нам можливість побачити невидиме, зануритися в глибини свого “я”. Карта Місяця нагадує Рибам про те, що потрібно прислухатися до енергії свого фізичного тіла, яке дуже чутливо реагує на життєві обставини і сигналізує про правильну реакцію.


Продовжуйте вивчати та розкривати таємниці Таро разом з нами!

Якщо ця стаття привернула вашу увагу та зацікавила, то ми маємо для вас ще більше захоплюючого матеріалу. Поглибте свої знання щодо астрології, Таро та духовного росту онлайн в нашій Школі Таро.

Наші заняття допоможуть вам розгадати таємниці карт Таро, розвинути інтуїцію та вміння проникати в глибину символів. Ви навчитеся розпізнавати взаємозв’язки між астрологією і картами, а також використовувати ці знання для більш глибокого розуміння себе та свого шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like