Дедалі більше людей починають звертатися до магічної колоди Таро або Оракула, щоб знайти вихід зі скрутної ситуації. Новачки нерідко припускаються помилок, через що неправильно трактують значення карт таро і погіршують стан речей. Ознайомтеся з цими рекомендаціями, перш ніж приступати до ворожіння.

карти таро - ворожіння на 2023 рік

Колода карт Таро здатна дати відповідь чи не на будь-яке запитання – ви можете дізнатися про своє особисте життя, кар’єру і фінансове становище. Молодші та старші аркани вказують на перешкоди, з якими доведеться зіткнутися на шляху до мети, і підказують, як їх подолати. Однак, якщо ви хочете отримати правильну відповідь, спочатку навчіться правильно ставити запитання. Для цього дотримуйтеся цих правил.

СТАВТЕ ВІДКРИТІ ЗАПИТАННЯ

Багато хто хоче отримати від карт чіткі відповіді “так” чи “ні”, проте Таро – багатослівні співрозмовники, які люблять пояснювати ситуації та пропонувати плани дій. Необхідно глибоко вивчити символіку старших і молодших арканів, щоб точно знати, чи дають вони позитивну або негативну відповідь. Новачкам це не під силу, тому радимо ставити відкриті запитання.

Не запитуйте: “Чи отримаю я роботу?“. Краще поставте запитання так: “Як я можу просунутися кар’єрними сходами?”. Тоді ви отримаєте розгорнуту відповідь, яка допоможе вам зрозуміти, в який бік рухатися.

СТАВТЕ ЗАПИТАННЯ ТІЛЬКИ ПРО СЕБЕ

Напевно ви захочете дізнатися думки і почуття близьких людей, наприклад, потенційного партнера. Однак карти Таро не люблять заглядати в голови тих, хто їх про це не просить, тому рекомендується запитувати тільки про себе.

Не будуйте запитання таким чином: “Чи є в мого партнера почуття до іншої людини?”. Краще сформулюйте його так: “Як я можу зміцнити зв’язок із коханим?”.

ВІЗЬМІТЬ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СИТУАЦІЮ

Коли щось іде не за планом, багато хто схильний перекладати відповідальність на інших людей або обставини. Трапляються випадки, коли ситуація справді виходить з-під контролю не з вини людини, однак, насправді, у неї часто є шанс вплинути на те, що відбувається.

Не запитуйте в карт, що підготувала для вас доля, наприклад: “Чи виграю я в лотерею?”. Краще дізнайтеся: “Що я можу зробити, щоб поліпшити своє фінансове становище? Що заважає мені досягти фінансового успіху?”.

КОНЦЕНТРУЙТЕСЯ НА СЬОГОДЕННІ

Старші та молодші аркани часто не можуть точно сказати, що чекає на вас у далекому майбутньому, оскільки кожне ваше рішення може змінити хід дій. Зате вони здатні допомогти вам зробити правильний вибір сьогодні. Також не варто питати про минуле – неважливо, як склалося б ваше життя, якби ви вчинили інакше тиждень тому, оскільки це вже незворотньо.

Не ставте запитання так: “Чи правильно я вчинив?”. Краще запитайте: “Що мені необхідно зробити просто зараз, щоб отримати максимальну користь із цієї ситуації?”.

У сучасному світі важливо не тільки уміти приймати правильні рішення, але й швидко адаптуватися до змін, що відбуваються. Онлайн навчання у нашій школі таро – це чудова можливість розвивати свої навички та отримувати нові знання в зручний для вас час. Тому, якщо ви хочете бути успішними в майбутньому, зосередьтеся на сьогоденні, зробіть правильний вибір просто зараз і почніть навчатися в нашій школі таро. Ми з радістю допоможемо вам розкрити свій потенціал та досягти поставлених цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *