Положення Венери, Меркурія і місячних вузлів вплине на романтичні стосунки. Яким буде прогноз для кожного знака на фінал осені?

Любовний гороскоп на листопад для Овна

На думку нашого видання mirtaro.in.ua, у листопаді Овен перебуватиме в піднесеному настрої, заряджатиме енергією оточуючих і подобатиметься їм. Потрібно зосередитися на особистому житті, оскільки сильний Марс допоможе справити правильне враження, завоювати довіру і любов нової людини. Який любовний гороскоп на листопад для Овна? Йому залишиться зовсім небагато часу, щоб знайти, з ким провести новорічний вечір. Вільні Овни зустрінуть споріднену душу. Ті, хто перебуває в партнерстві, оновлять клятви, повінчаються і захочуть мати дітей.

Що чекає в коханні Тельця в листопаді?

Астрологічний портал Astrosage попереджає Тельця, що в листопаді у нього виникнуть конфлікти з партнером. Не поспішайте вступати в заручини, шлюб. Щоб пережити гострий період, розмовляйте один з одним, йдіть на компроміси. Поки місячні вузли Раху і Кету йдуть знаком Овна і Терезів до 29 листопада, спостерігатиметься брак ніжності у стосунках постійних пар, що породить відчуття покинутості. Перечекайте цей момент, займайтеся спільними справами. Це зблизить.

Любовний гороскоп для Близнюків на листопад

Один із провідних індійських астрологів, на початку 2023 року обіцяв Близнюкам кохання і зустріч партнера для шлюбу. У вільних представників знака це станеться в листопаді. Який прогноз на кохання для Близнюків у листопаді? На них чекає місяць, насичений зустрічами і спільними справами. Сімейні Близнюки займуться плануванням на рік вперед. Ті, хто хотів весілля, вступлять у щасливий шлюб. Розлученим слід уникати зустрічей із колишнім партнером, щоб не зіпсувати поточні стосунки.

Горсокоп

Який прогноз у коханні на листопад 2023 року для Рака?

Рак відчує глибокий зв’язок із давнім партнером. У стосунках знову спалахне пристрасть і бажання піклуватися одне про одного. На самотніх Раків чекає новий роман. Відкрито висловлюйте як позитивні, так і негативні почуття. Друга декада листопада хороша для подарунків і спільних покупок. Якщо давно мріяли про дорогу штучку, не соромтеся попросити її в дар. Листопад завершиться на приємній ноті. Сім’я і дім будуть у центрі уваги. Багато Раків затіють ремонт, що ще більше скріпить їхню пару.

Любовний гороскоп на листопад для Лева

Який любовний гороскоп на листопад для Лева? З першого тижня місяця Венера допоможе Леву навести лад у любовній сфері. Якщо спиратися на гнучкість, чуйність і довіру, у ній запанує мир і злагода. Подружжя, яке цінує одне одного, зможе вирішити будь-які проблеми, домогтися єднання. Зосередьтеся на позитиві – спільних дітях, друзях та інтересах. Самотнім Левам не варто чекати ідеальної людини, їм необхідно вибудовувати стосунки з другом, подругою, старим знайомим. Усі Леви можуть розраховувати, що колишні в листопаді остаточно залишать їх у спокої.

Що чекає на Діву в коханні в листопаді 2023?

Дівам необхідно обмежити вплив соціальних мереж, телебачення і трендів на стосунки з партнером. Не стежте одне за одним, не ревнуйте і не витрачайте час на інших людей, об’єднайтеся заради спільного майбутнього. У листопаді Діві доведеться оберігати особистий простір і дозволити партнеру мати свої інтереси. Це позитивно позначиться на стосунках і допоможе більше цінувати зустрічі, побачення і спільний відпочинок. Ті, хто вільний, візуалізують образ ідеального партнера. Усамітніться і пропишіть його якості, у третій декаді листопада чекає доленосна зустріч.

Гороскоп кохання на листопад для Терезів

Коли Венера, планета кохання, романтики й управитель Терезів, увійде в їхній знак, то освітить дім впевненості та ідентичності. Тоді у представників знаку настане новий етап. Що чекає Терезів у коханні в листопаді 2023 року? Листопад обіцяє терезам підйом і розквіт у сфері особистого життя. Якщо раніше Терези відгороджувалися від любові, настав час їй відкритися. У постійних партнерів налагодяться стосунки, з’явиться потяг одне до одного. Вільні Терези розкриються в дружній обстановці і сподобаються тим, із ким давним-давно знайомі. Не бійтеся вступати в нові стосунки, оскільки все, що почнеться в листопаді, буде міцним і справжнім.

Який прогноз на любов для Скорпіона в листопаді?

З 4 листопада завершиться період ретроградного Сатурна. Він повернеться в прямий рух у Рибах і супроводжуватиме Венеру в знаку Терези. Любов і пристрасть займуть центральне місце в житті Скорпіона. Гороскоп рекомендує з’ясовувати стосунки в другій декаді місяця. Молодик у Скорпіоні 13 листопада – ідеальний час, щоб розставити пріоритети і розпрощатися зі стосунками, що вичерпали себе. Вільні Скорпіони з головою пірнуть у романтику. З 10 листопада, коли Меркурій увійде в знак Стрільця, знайомтеся з новими людьми, фліртуйте. З 22 листопада до нього приєднається Сонце, і це дасть змогу Скорпіонам зустріти справжнє кохання.

Любовний гороскоп на листопад для Стрільця

Потужний зсув Меркурія, який з 10 листопада входить у знак Стрільця, змінить усі сфери життя знака, зокрема й любовну. Що чекає на Стрільця в коханні в листопаді? Він буде частіше розмовляти з партнером, і ці розмови зблизять. Вирішаться давні питання, настане примирення в конфліктах і суперечках. Вільним Стрільцям випаде шанс зустріти гідну людину. Це буде кохання з першого погляду, і іскри пристрасті стануть тому підтвердженням.

Який гороскоп кохання на листопад 2023 для Козерога?

З 8 листопада Венера входить у знак Терези, а з нею в життя Козерога приходить розквіт почуттів і емоцій. Він побачить, як спілкування з друзями, знайомими і незнайомцями прикрасить його життя. Ті, хто був самотній, повинні частіше виходити в люди, відвідувати заходи і бути готові до знайомства. Одягайте найкраще вбрання, щоб сяяти і привертати увагу. У постійних парах Козерогам стане комфортніше. Вони змінять звичну холодність на м’яку енергію, запропонувавши коханій людині спільний відпочинок, побачення або поїздку в нове місце.

Любовний гороскоп для Водолія на листопад

З 3 по 30 листопада 2023 року Венера пройде по восьмому дому Водолія. Це ідеальний час для збереження подружніх стосунків. Який прогноз у коханні для Водолія на листопад? Між чоловіком і дружиною спалахне забуте почуття любові, піде холод і розчарування. Зміцніть близькість спільними справами, турботою про дітей і домашніх вихованців. Вільні Водолії почнуть дружнє спілкування, яке переросте в кохання. Ті, хто не вірив в особисте щастя, знайдуть надію його знайти.

Який прогноз на кохання в листопаді 2023 року для Риб?

Коли 4 листопада 2023 року Сатурн завершить ретроградний рух і стане прямим у знаку Риб, вони відчують, що тягар спав, а сприйняття життя стало більш романтичним і химерним. У Риб з’являться нові любовні захоплення, а в постійні пари повернеться флірт. Вільні Риби зможуть вибрати людину, з якою у них спільні цінності. Шукайте її там, де приємно і з користю проводите час, – у спортивному клубі, на майстер-класах або в робочому колективі. Листопад буде романтичним, яскравим і пристрасним для всіх знаків зодіаку. Багато хто знайде стосунки, навчиться чути одне одного і запланує спільне майбутнє. Враховуйте підказки гороскопу та орієнтуйтеся на власні почуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *