Прагнучи дізнатися про майбутнє, люди звертаються до різних передбачуваних систем. Руни – це найдавніша з них, заснована на інтуїтивному читанні магічного алфавіту. Вважається, що руни – потужний оберіг та індивідуальне послання. Запитайте їх про те, що на душі, та отримайте чітку відповідь. Рунічний розклад – це ритуал, що вселяє трепет і повагу. Зображення на плоских камінчиках вважаються досконалою системою символів, що описує процеси, що відбуваються у Всесвіті. Якщо вірите в це, використовуйте потужний егрегор рунічної магії, щоб прояснити ситуацію в житті та вибрати правильний шлях до успіху. Задавши про себе актуальне життєве питання, необхідно зосередитись на ньому та вибрати будь-яку руну з представлених варіантів. Які повороти приготувала доля? Може сьогодні на когось чекає доленосна зустріч? Запитуйте і біля рун, і карт Таро. Ці системи підкажуть вам відповіді на хвилюючі запитання.

Результати ворожіння на рунах

Руна Тейваз (перевернене положення)

Головний сенс руни – виснаження, втрата енергії, зупинка. Її шлях перекритий, і ні ви, ні поточна ситуація у житті не можуть зрушити з місця. Причиною проблеми стали необачні та несвоєчасні дії, що стосуються побутових, особистих та професійних питань. Ситуація не безнадійна, її можна виправити, виявивши кмітливість і терпіння, зробивши правильні кроки. Щоб проблема не стала системною, потрібно переглянути спосіб життя, вивчити себе, зазирнути углиб свідомості та зробити висновки. Руна попереджає, що виникнуть неприємні ситуації з близькими людьми, аж до розставання та розриву стосунків. Важливо пам’ятати, що Тейваз віщує не чорну смугу, а лише деякі труднощі, які будуть вирішені, коли розберетеся в собію.

руна Тейваз
Руна Тейваз

Руна Гебо

Ця руна не має тлумачення в перевернутому положенні і представляє винятково позитивну ознаку. Її головне посилання — дар, придбання, набуття партнерства. Вона віщує любов і партнерські стосунки, а також духовну та фізичну близькість. Якщо в момент передбачення у вашому житті трапляються неприємності, незабаром цей період закінчиться, негатив піде, а в душі запанує мир і злагода. Користуйтеся моментом, доля прихильна до вас, і немає жодних причин переживати та озиратися назад. Тим, хто прагне успіху та визнання у кар’єрі та бізнесі, необхідно рухатися до мети у партнерстві, а не на самоті. Порада руни: об’єднуйтесь. Зберігаючи внутрішню свободу, станете сильнішими, якщо діятимете в тандемі з людьми, яким беззастережно довіряєте.

Руна гебо
Руна Гебо

Руна Манназ

Руна відображає ситуацію у відносинах із собою та навколишнім світом. Це карта «Я», гідності, зв’язку з родом та людством. Поява її у пророкуванні говорить про підтримку та взаємовиручку. Зараз не найкращий час для змін, але можна вивчити свої бажання і побудувати нові плани. Позбудьтеся наносного, зробивши ставку на вищі, духовні цілі. Вони мають бути глобальними, життєво важливими. Чим чистішими будуть нові цілі, тим ймовірніше їх досягнення. У цьому вам допоможуть інші люди – сім’я, близькі друзі, партнер. Порада руни: будьте скромнішими, уникайте надмірностей. Не поспішайте. Не вимагайте уваги та відплати за заслуги. Будьте гнучкими поступайтеся, а при необхідності готуйтеся повністю відступити від наміченої мети, переглянути її.

Руна манназ
Руна Манназ

Перт (перевернене положення)

Руна несе зміни, коли йде не за планом, а всупереч йому. Причина такої плутанини поки невідома, але скасувати її не можна. Минуле померло, а майбутнє все ще туманне, так що ви перебуваєте в перехідному етапі, коли багато залежить від вас. Якщо хочете, щоб щось нове увірвалося в життя, доведеться відпустити старе, не чіплятися за нього і не сумувати. Не варто до деталей продумувати, як завершиться поточна ситуація, довіртеся життєвому потоку. Руна віщує розчарування в іншому, наставнику або покровителі, неприємні сюрпризи, втрату фінансів. Не впадайте в лють чи депресію, ситуація завершиться з користю для вас. Незважаючи на тимчасову кризу, девізом має стати фраза «Живи тут і зараз», яка підвищить якість життя та розвантажить мозок.

Руна Перт
Руна Перт
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like