Прогнози астрологічного явища

Майбутнє астрологічне явище не зможе пройти безслідно. Його вплив відчує кожен, і ось яких сфер життя торкнеться повний місяць насамперед. Він може внести в життя людей невеликі зміни або привнести в нього нові можливості, в залежності від того, як особисто ви використовуєте енергію цього часу.

Два повні місяці в серпні 2023

У серпні 2023 року на нас очікують одразу два повні місяці, перший з яких настане 1 серпня 2023 року і пройде в знаку Водолія. Майбутню астрологічну подію також названо супермісяцем, оскільки в зазначений період супутник Землі буде яскравішим і більшим, ніж зазвичай.

1 серпня о 21 годині 31 хвилині за київським часом почнеться повний Місяць Осетра. Свою назву він отримав на честь сприятливого часу для лову риби. Індіанські племена вважали, що саме в цей день місяця починається найвдаліший період для того, щоб зловити осетра.

Чому повний місяць особливий?

Це явище можна назвати по-справжньому особливим і містичним, тому що воно одночасно буде і супермісяцем. Енергетику майбутньої події підсилює вплив Водолія. В астрології цей знак служить уособленням нових ідей, свободи і творчості, тому перший серпневий повний місяць може стати справжнім каталізатором подій у зазначених сферах. У зазначений час багатьох людей відвідає муза, яка надихне зайнятися пошуком відповідей на важливі питання. Повний місяць у серпні заохочуватиме нас до новаторства і свободи думок. Прийдешній період може стати чудовим моментом для професійних пошуків і особистісного зростання.

Що робити під час повного місяця?

Оскільки перший повний місяць у серпні 2023 року відбуватиметься у Водолії, більшості людей неодмінно варто скористатися перевагами такого яскравого знака.

У цей час корисно реалізовувати кар’єрні плани, проводити ділові переговори і зустрічі з партнерами, займатися розвитком бізнесу і не боятися експериментів. Завдяки енергії Водолія і його вільному самовираженню у вас неодмінно вийде втілити в життя всі плани і досягти успіху в них.

У цей період звертайте увагу на свої сновидіння, оскільки вони можуть виявитися віщими.

Через вплив Місяця, розташованого до Землі відносно близько, ви маєте всі шанси отримати підказки на певні питання. Приділяйте особливу увагу речам, побаченим у снах.

Позитивні вібрації Водолія сприяють налагодженню стосунків. Якщо зараз ви перебуваєте з кимось у сварці, то під час повного місяця можете сміливо зарити сокиру війни. Легкий і гнучкий підхід знака допоможе примиритися з кривдниками і почати життя з чистого аркуша.

Чого варто уникати в Супермісяць у Водолії – 1 серпня 2023

Перший повний місяць у серпні можна назвати вкрай вдалим періодом у більшості сфер, проте навіть тут є “небезпечні зони”, на які не варто заходити.

У зазначений день краще відмовитися від будь-яких дій, пов’язаних із заходами з наведення краси: стрижкою, фарбуванням волосся, косметологічними процедурами. З одного боку, Водолій заохочує до експериментів, але з іншого, може провокувати на досить сміливі кроки, про які пізніше можна почати шкодувати.

Також вам варто почекати з поїздками за межами міста і відрядженнями. Цей день виявиться перенасиченим енергією через близьке сусідство з Місяцем, тому деякі люди можуть поводитися активніше й емоційніше, ніж зазвичай, що підвищує ризики ДТП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень із 20 до 26 березня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – велика премія

Майбутній тиждень буде насиченим і різноплановим. Розповідаємо, що чекає саме на ваш…

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: на кого чекають успіхи в кар’єрі, а на кого — романтичне знайомство

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку на тиждень з 29…

Крадуть ваші сили: 4 енергетичні вампіри за знаком Зодіаку, з якими вам буде важко

Чи відчуваєте себе вичавленим як лимон при спілкуванні з деякими особами? Отже,…