Цей симол руны (Знак) нагадує, що праця завжди окупається.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ РУНИ ЙЄРА

Руна ЙЄра (Єр) або ще кажуть Руна Джера – це символ Старшого Футарка, який асоціюється із завершенням циклу, збором урожаю, процвітанням і миром. Те, що ви робили раніше, нарешті принесе свої плоди, і це стосується всіх сфер життя. Настав час отримувати нагороду за докладені зусилля. Знак також віщує успішне завершення важливих справ.

Символ нагадує, що все перебуває в постійному русі й без кінця змінюється, але не потрібно цього боятися, не треба боротися з потоком.

Це руна врожаю і природного циклу, результату і винагороди за вкладену працю. Це дуже справедлива руна. Саме вона означає: що ти посієш, те й пожнеш. Іноді може вказувати на зацикленість.

РУНА ЙЄРА В ПРЯМОМУ ПОЛОЖЕННІ: КАР’ЄРА

Ви багато працювали, і старання окупляться. Але не зупиняйтеся, продовжуйте докладати зусиль, інакше є ризик усе втратити. У вас достатньо енергії та можливостей, щоб довести справу до кінця.

Знак також радить набратися терпіння, оскільки успіх приходить не одразу – іноді доводиться чекати місяці, а то й роки. Робіть те, що повинні, і побачите результат. Можливо, вас підвищать на посаді.

РУНА ЙЄРА В ПРЯМОМУ ПОЛОЖЕННІ: СТОСУНКИ

Якщо ви тривалий час перебуваєте у стосунках, то скоро перейдете на новий рівень. Можливо, партнер зробить вам пропозицію руки і серця. Руна нагадує, що необхідно весь час працювати над побудовою міцного союзу.

Знак також рекомендує не приймати поспішних рішень, вам із партнером треба запастися терпінням, щоб потім не пошкодувати про скоєне.

РУНА ЙЄРА В ПРЯМОМУ ПОЛОЖЕННІ: ФІНАНСИ

Зараз вдалий час, щоб зробити фінансові вкладення – у вас є шанс отримати великий прибуток. Починайте серйозні справи і вірте в успіх.

У перевернутому положенні руна має такий самий вигляд, як і в прямому, тому її значення не змінюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Ворожіння на рунах онлайн: що на вас чекає найближчим часом

Прагнучи дізнатися про майбутнє, люди звертаються до різних передбачуваних систем. Руни –…