Розповідаємо, що третій літній місяць принесе у наше життя.

Карта місяця: Принц Жезлов

«Грім гримить, земля тремтить це серпень до нас мчить» – під таким девізом пройде місяць для всіх знаків Зодіаку. Енергія битиме через край, але щоб досягти бажаного, потрібно буде запастися терпінням, видихнути і постаратися направити всю свою міць в одну точку. Щоб усі ваші дії не були схожі на порожній струс повітря, коли «скрізь і потроху», а за фактом нічого.

Овен: Принцеса жезлів

Овни, у вас чудовий місяць, щоб проявити себе у всій красі. У відносинах буде пристрасть і величезне бажання вийти за звичні рамки. Для особистого життя це прекрасна карта, а ось в роботі Овнам знадобиться наполегливість. Буде дуже багато ідей, але є ризик швидко перегоріти. Будь-який недобрий погляд чи слово сприйматиметься як опір і може підігріти невпевненість у собі та сумніви. Тому не звертайте зі шляху і не пасуйте. Зробили крок уперед, отже, варто зробити другий та третій. Шлях відкриється тому, хто йде, не обнулюйте свої досягнення.

Телець: Туз Дисків

Родючий період чекає на Тельців. Все буде так, як ви любите: стабільно, спокійно, послідовно та прибутково. За що б ви не бралися, у вас все вийде. Ваш девіз на серпень: «брати та робити, робити та брати». Настав час підвестися і показати себе — створіть фундамент для подальшого зльоту. Серпень сприятливий і для фізичної праці: давно хотіли зробити перестановку будинку, щось пофарбувати чи посадити дерево? Саме час!

Таро расклад на Серпень 2022 року

Близнюки: Королева Жезлів

Близнюки, ваш гасло на серпень: «Я сама». Сильна жінка, яка все бере під свій контроль, керує та сягає вершин – це про вас. Однак пам’ятайте, що те, що ви можете впоратися з усім, дуже добре, але ризик не впорається з цим емоційно. Керуйте, але вмійте делегувати та просити допомоги, і люди до вас потягнуться. Рекомендація від карт: відправити всю свою невгамовну енергію в роботу, щоб ваші близькі не згоріли у ваших променях.

Рак: Туз Чаш

Раки, у вас у серпні емоції будуть бити ключем. Вас переповнить почуття внутрішньої наповненості, бажання прокидатися та кричати про любов до життя. Блаженство, відкритість, внутрішня гармонія, величезний потенціал для духовного розвитку, можливість отримати справжнє щастя — все це чекає на вас у наступному місяці. Також буде сприятливий період для зустрічей із друзями, з якими ви зможете поділитися почуттями, та для занять творчістю.

Лев: Зміни (2 дисків)

Леви мають весь фокус у липні спрямовати на побудову партнерських відносин. Це стосується як любовних, так і зв’язків усередині робітничого колективу. Для деяких представників цього знака серпень стане місяцем змін: на порядку денному може виникнути житлове питання. Об’єднання (співжиття) чи навпаки, розділ житлової площі. На серпень варто планувати зустрічі ділового характеру, оскільки вони можуть дати приємні зміни.

Діва: Маг (Старший Аркан)

Старший аркан символізує те, що місяць буде особливо актуальним для Дів. Настав час еволюціонувати. Давно думали про навчання, розвиток себе як особистості та своїх компетенцій, зміцнення відносин? Саме час починати крок за кроком вибудовувати нову реальність. Не відкладайте на потім, все, що ви почнете будувати цього місяця, матиме чудові плоди. Шлях буде не швидким, але результат буде того вартий. При правильних діях народиться нова людина (ви), з новими поглядами та цілями. Це дозволить вийти на новий рівень, кардинально змінить та перетворить ваше життя.

Терези: Шут (Старший Аркан)

Терези, другий місяць поспіль вам дістається ця чудова карта. Отже, свято на вашій вулиці не закінчується. Якщо в липні не вдалося почати все з чистого аркуша, значить, у серпні саме час. Не перешкоджайте всьому новому, що може увійти до вашого життя: нові знайомства, пропозиції. А у відносинах на вас чекатиме нова зустріч, «метелики в животі», легкість, трепет і приємне очікування.

Скорпіон: Місяць (Старший Аркан)

У Скорпіонів у серпні тузова карта. Це означає, що місяць буде дуже важливим, і від того, як ви його проживете, залежатиме ваша подальша траєкторія руху. Цього місяця вам може здатися, що ви заплуталися і не знаєте, як вибратися з лабіринту. Але не поспішайте засмучуватися. Для того щоб побачити вихід, потрібно зупинитися. Зараз ви шукаєте свій шлях, не вимагайте від себе рішень. Подивіться углиб себе. Підтримуйте та слухайте себе. Спробуйте більше відчувати, а не думати.

Також серпень — добрий місяць для розкриття своєї сексуальності, відвідування тренінгів, вивчення езотерики.

Стрілець: Імператор (Старший Аркан)

Стрільці, хотіли відсидітися в серпні осторонь? Не вийде. Час ставити цілі та йти до них, виявлятися як справжній імператор. Покажіть свій вогонь та свої лідерські якості, за вами готові та хочуть йти люди. Головне — дотримуватись чіткого плану та не згортати з наміченого шляху. За що б ви не бралися – все виходить. Вам готові скоритися найвищі гори, дійте!

Козеріг: Лицар Жезлов

Козерог, у вас прекрасний серпень – час звершень. Всі справи будуть складатися успішно, проте важливо зберегти цю енергію і не перегоріти раніше. Тому пам’ятайте про особливості цього місяця і не повертайте з наміченого шляху. Коли дістанетеся до мети, вам дуже захочеться продемонструвати усі свої здобутки. І там буде чим похвалитися. Також місяць обіцяє багато приємних зустрічей, де ви відчуєте себе у центрі уваги.

карти таро Райдера Уєйта

Водолій: Щастя (9 чаш)

Водоліїв у серпні захоплять приємні емоції. Події, які відбуватимуться цього місяця, піднімуть вас на вершину щастя. Переповнююча радість, фонтан позитивних емоцій, почуття глибокого задоволення, оптимізм, блаженство, досягнення вищих цілей, віра у світле майбутнє, любов — на вас чекає час, коли хочеться прокидатися, співати і ділитися своїми почуттями та добром з оточуючими.

Риби: Королева Мечів

Від Риб серпень вимагатиме вирішення питань, в яких буде важлива логіка та розум. Мінімум емоції, максимум здорового глузду. Для досягнення бажаних цілей цього місяця вам доведеться взяти все в свої руки та керувати процесом. Порада від карти: бути гнучкою та м’якою зовні, при цьому залишаючись жорсткою всередині. Емоції вимикаємо, вмикаємо орієнтир на свої цілі. Карта може символізувати проведення важливих переговорів та укладання важливих контрактів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп удачі: найсприятливіші дати в серпні 2022 — для кохання, кар’єри та фінансів

Розповідаємо, які дні останнього місяця літа стануть найвдалішими для всіх сфер життя.…

Дежавю і числа, що повторюються: які таємні знаки посилає нам Всесвіт (і як навчитися їх читати)

Розповідаємо, як почути голос Всесвіту та використовувати його сигнали з користю для…

Прогноз Таро на вересень 2022: що чекає на кожен знак Зодіаку

Розповідаємо, що перший місяць осені принесе у ваше життя. Карта місяця: Пустельник…