Разом із астрологом Вірою Київською розбираємось, як правильно використовувати місячний календар.

Дізнаємося фазу Місяця

Якщо ви далекі від теми, пропоную почати з азів та визначитись у термінах. Місяць часто ділять на зростаючий і спадаючий (старіючий). Це справді так, але ці два її стани так само правильніше було б поділяти на фази. Крім того, є час, коли Місяць вже «виріс» (повнолуння) і кілька днів, коли його на небі не видно зовсім (новолуння). Отже, коротко про основні фази:

I чверть: від молодика до другої чверті. Це фаза активної внутрішньої дії. На новому Місяці добре будувати плани в собі, прописувати ідеї, варіанти реалізації.

II чверть: від другої чверті до повного місяця. Це фаза активної зовнішньої дії. Всі наші ідеї, думки потрібно в цей час оформляти в дії, адже просто малюючи карти бажання далеко не поїдеш.

III чверть: від повного місяця до четвертої чверті. Це фаза пасивної зовнішньої дії. Ви вже розпочали якийсь проект у попередній чверті, у цій фазі продовжуйте його активно робити. Нові звершення і плани краще приберегти для Місяця, що росте.

IV чверть: від четвертої чверті до молодика. Це фаза пасивної внутрішньої дії. Час, коли всі ваші кроки вже привели до якихось результатів, склалися в якусь цільну картинку, і ви аналізуєте те, що вже зробили, підбивайте підсумки. В цей час потрібно готуватися до побудови нового плану на наступний місяць.

Повний місяць

Фази місяця дізнатися дуже легко, ця інформація давним-давно прорахована, і унікальних знань астролога для цього не потрібно. Щоб дізнатися, який зараз місячний день, ви можете використовувати будь-який актуальний місячний календар. Але зручніше скористатися інтернетом або будь-якою з мобільних програм, розроблених спеціально для того, щоб підказувати фази. Заведіть собі щоденник, куди записуватимете цю інформацію, і спробуйте підлаштувати свій життєвий ритм під них. Це точно дасть вам додатковий приплив сил та енергії.

Однак везіння чи невдачу, а також емоційний стан людини – це набагато більше, ніж результат впливу Місяця. Не зациклюйтесь на тому, щоб діяти лише «по Місяцю»: спостерігайте, спробуйте, порівнюйте, чи комфортніше стало жити вам відповідно до фаз Місяця? Якщо так, чудово! Маючи знання, Місяць легко перетворити на союзника та щоденного попутника у побутових справах.

Як планувати життя по Місяцю?

Залежно від цього, яка частина місячної поверхні освітлена і скільки світла вона відбиває, змінюється ритм водного обміну переважають у всіх живих організмах. Положення Місяця на небосхилі також впливає на функціональну фізіологію, на циклічність розмноження у тваринному світі та на багато інших процесів. Що важливо, фаза Місяця багато в чому позначається на нашому настрої та самопочутті, оскільки Місяць — «емоційне» світило, жіноче, одним словом. Тому для того, щоб з розумом витрачати свою енергію в повсякденному житті, отримуючи при цьому хороший «урожай», можна звертати увагу на те, в якій фазі зараз Місяць, і відповідно планувати майбутній місяць.

Місяць, що росте (I і II чверті). Це ідеальний час для будь-яких починань: заводьте нові знайомства, будуйте плани на місяць, посадіть на дачі квіти, оновіть гардероб. У цей період добре було б щось вирощувати, створювати, удосконалювати. Якщо ви давно хочете купити абонемент у спортзал, не потрібно чекати понеділка, робіть це на Місяць, що росте. Якщо давно мріяли навчитися малювати чи вивчити іноземну мову, починайте освоювати нове саме у цей період.

Повня - повний місяць
Повня – повний місяць

Місяць (III і IV чверті). Цей період – повна протилежність попередньому. Але це не означає, що півмісяця вам потрібно сидіти на одному місці і не рухатися. Навпаки! Продовжуйте розпочате, рвіть зі старим і непотрібним, розгрібайте завали, збирайте врожай, робіть генеральне збирання, сплатіть рахунки тощо. Цей період потрібно використовувати для приведення себе і навколишнього світу в порядок, для позбавлення віджилих відносин і непотрібних речей.

Молодий місяць (Молодик)

Молодий місяць. Це час, коли Місяць зникає з неба, перш ніж знову почати «рости». Використовуйте ці кілька днів для роздумів та відпочинку. Все, що ви могли придумати, запланувати і почати на Місяць, що виростає, ви закінчили або продовжили в період спадного. Все, чого ви давно хотіли позбутися, ви також залишили в Місяці, що спадає. Це час, коли потрібно перестати діяти і просто перепочити перед новим Місяцем, що росте. Залиштеся наодинці з собою, відновіть сили, оцініть оновлення і зміни, що відбулися за останній місяць, як у навколишньому світі, так і у вас. І з 2-3 дня нового місяця знову починайте рішуче діяти під світлом Місяця, що росте.

Повний місяць (Повня)

Повний місяць. У цей момент Місяць, що зазвичай ховається в тіні нашої планети, раптом виходить у всій красі на нічний небосхил і кожним сантиметром своєї поверхні сміливо відбиває сонячне світло. З точки зору астрології, Місяць у повний місяць знаходиться в опозиції з Сонцем, саме тому це особливий час. У цій фазі Місяця всі емоції нестабільні, тому людині складно розрахувати свої сили та прорахувати ризики. Будь-яке починання в ці дні переживає тимчасова криза, тому, як і в молодик, у місяць краще утриматися від прийняття важливих рішень і поберегти себе. За статистикою, саме у ці два критичні періоди зростає кількість аварій.

Якщо ви зацікавлені у глибокому розумінні того, як впливає Місяць на наші життя, то слідкуйте за новинами на нашому сайті. Тут ви знайдете багато цікавої інформації про астрологію, психологію та особистісний розвиток.

Астрологія може допомогти нам краще зрозуміти себе та світ навколо нас. Знання про те, як певні планети впливають на наші емоції та рішення, може допомогти нам краще керувати своїм життям. Тому не забувайте перевіряти наш сайт для отримання нової інформації та порад астрологів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень із 20 до 26 березня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – велика премія

Майбутній тиждень буде насиченим і різноплановим. Розповідаємо, що чекає саме на ваш…

Крадуть ваші сили: 4 енергетичні вампіри за знаком Зодіаку, з якими вам буде важко

Чи відчуваєте себе вичавленим як лимон при спілкуванні з деякими особами? Отже,…

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – заслужене підвищення

Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що…