Вересень почнеться зі спадаючого Місяця і важливих астрологічних подій. Коли потрібно посилити пильність?

Місячний календар на вересень склала астролог Віра Київська. Із цього матеріалу ви дізнаєтеся:

 1. Про вересневі місячні фази.
 2. Про вплив місячних енергій на життя людини.

Фази Місяця у вересні 2023 року

Перший місяць осені починається з циклу Місяця, що спадає. Він складається з трьох часових відрізків:

 • 1-6 вересня.
 • 8-14 вересня.
 • 30 вересня.

На Місяць, що спадає продовжуйте розпочаті справи, позбувайтеся старих і непотрібних речей, людей і стосунків. Можна зробити генеральне прибирання, перебрати мотлох і віддати речі знайомим. Це час збирання врожаю й оплати рахунків перед молодиком.

Молодик вересня настане в п’ятницю, 15 вересня, у Діві. Астролог Віра Київська стверджує, що він пробуджує в людях внутрішню силу, робить їх дисциплінованими і виконавчими. Цього дня необхідно відпочити і поміркувати над планами, щоб на Місяць, що зростає, сміливо піти до цілей.

Коли зростаючий Місяць у вересні 2023 року?

Цей період припадає на два часові відрізки: 16-21 вересня, а також 23-28 вересня. На зростаючий Місяць починайте нове. Будуйте плани на майбутній місяць, знайомтеся, висаджуйте рослини. Можна змінити імідж і гардероб, купити абонемент у спортклуб і записатися на мовні курси. Основні завдання встигніть реалізувати до повного місяця.

Коли повний місяць у вересні 2023 року?

Цей найважливіший день місяця припадає на п’ятницю, 29 вересня. Повний місяць пройде в Овні. Цього дня відвідайте психолога, займіться медитацією і духовними практиками, приділіть час творчості. Побачитеся з близькими людьми і побудьте наодинці з власними думками. Посильте увагу за кермом, щоб уникнути аварій. Не ухвалюйте значущих рішень у повний місяць, для цього є більш вдалий час.

Не варто недооцінювати Місяць та його силу. Крім перерахованих фаз, є ще дві ключові точки місячного календаря, які треба врахувати:

 1. Третя чверть – 7 вересня. Доробляйте розпочаті проєкти, виконуйте дані обіцянки.
 2. Перша чверть – 22 вересня. Прописуйте плани, малюйте карту бажань, домовляйтеся з іншими людьми, вступайте в партнерські відносини.

У вересні місячні цикли наповнені значущими астрологічними подіями, переплітаються з ними. Врахуйте деякі з них:

 • З 8 вересня на Місяць, що спадає, Венера переходить із ретроградного руху в директний. Очікуйте стабілізації сфери фінансів та особистих стосунків.
 • З 4 вересня на Місяць, що спадає, почнеться ретродвиження Юпітера. Не відкладайте намічених планів, боріться з нападами скупості і зневіри у свої сили.
 • З 16 вересня відразу після молодика Меркурій переходить у прямий рух. Порадійте порядку в справах і документах.
 • Відразу після першої чверті Місяця (22 вересня) 23 вересня, у день осіннього рівнодення, Сонце входить у Терези. Гармонізуйте особисте життя і соціальні контакти.

Вересень завершується в суботу, 30 вересня, спадним Місяцем в Овні. Підведіть підсумки і відновіть душевну рівновагу.

Вплив Місяця на сфери життя людини

Використовуйте місячний календар вересня, щоб уникнути ексцесів і неприємностей. Плануйте важливі справи в правильні дні. Які сприятливі дні у вересні 2023 року? Їх буде чотирнадцять: 5-7, 12-15, 19-22, 25, 27-28 вересня. Які несприятливі дні у вересні 2023 року? Єдиним несприятливим днем місяця буде п’ятниця, 29 вересня, повний місяць в Овні.

Місяць і сфера фінансів

Будь-які фінансові та кар’єрні питання узгоджуйте з місячними циклами. У вересні Меркурій і Венера знову рухаються за прямим курсом, що збільшить шанси на успіх у кар’єрі. Рекомендації у сфері фінансів:

 • Оплачуйте рахунки на спадний Місяць (1-6, 8-14 і 30 вересня).
 • У молодик (15 вересня) створіть бізнес-план, якщо давно планували це. Місяць народиться в Діві і допоможе ясніше побачити ризики та перспективи.
 • Після молодика переукладіть договори, термін яких ось-ось спливе, на вигідніших для себе умовах. У повний місяць в Овні (29 вересня) не давайте в борг і не оформляйте кредити.

Вплив Місяця на любов і душевний стан

Найбільш емоційно значущі дні вересня – це молодик (15 вересня) і повний місяць (29 вересня). Щоб не зриватися на близьких людях, дотримуйтеся порад:

 • У молодик (молодий місяць) побудьте наодинці з собою і дозвольте партнеру провести день так, як йому хочеться. Навіть якщо будете далеко одне від одного, то це лише зміцнить довіру.
 • У повний місяць не з’ясовуйте стосунків, ні з ким не сваріться і нічого не обіцяйте.

Сприятлива енергія директної Венери допоможе примиритися, домовитися або спокійно розлучитися у вересні. Увійдіть в осінь без претензій до людей.

Сприятлива енергія директної Венери допоможе примиритися, домовитися або спокійно розлучитися у вересні. Увійдіть в осінь без претензій до людей.

Здоров’я і краса за Місяцем

Гравітаційне тяжіння Місяця впливає на припливи і відливи. У період зміни місячних фаз змінюється ритм водного обміну, жіночі цикли та емоційний стан людей. Враховуйте його у вересні та дотримуйтесь низки правил:

 • На Місяць, що зростає (16-21 і 23-28 вересня), відвідуйте косметолога, стиліста і перукаря. Використовуйте місячний календар стрижок вересня і завершення ретро Венери (з 8 вересня) для поліпшення іміджу.
 • З 16 вересня, після молодика, займіться спортом. Використовуйте повернення Меркурія в директний рух, щоб вибрати найкращого тренера.
 • На спадний Місяць (1-6, 8-14 і 30 вересня) нормалізуйте вагу, робіть чистку.

Не робіть жодних операцій у повний місяць (29 вересня). Астрологи попереджають, що цей повний місяць вивільнить хвилю стримуваного розчарування і люті. Стабілізуйте емоційний стан розслаблювальним масажем і сольовими ваннами.

Планетарні аспекти вересня, молодик у Діві та повний місяць в Овні перетворюють вересень на значущий місяць. Враховуйте зміну місячних фаз під час здійснення кар’єрної, соціальної та особистої активності. Маленькі підказки місячного календаря допоможуть уникнути великих помилок.

Завершуючи, хочу нагадати вам, що важливо тримати руку на пульсі природних циклів для гармонії та успіху в житті. Вивчення фаз Місяця та впливу їх на нашу повсякденну діяльність допомагає нам знаходити правильний момент для різних починань.

Не забувайте, що наш сайт завжди готовий поділитися з вами свіжими новинами про фази Місяця, астрологічні прогнози та багато іншої корисної інформації. Запрошуємо вас залишатися на зв’язку з нами та перевіряти останні оновлення. https://mirtaro.in.ua/kursy-ta-navchannya/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *