Звіряємося із зірками і вибираємо найкращі дати для б’юті-процедур у вересні.

Становище Місяця для жінок має особливе значення, тому орієнтуватися на нього актуально не тільки під час планування стрижки та фарбування, а й для будь-яких б’юті-процедур, включно з манікюром, масажем та епіляцією. Особливо, якщо ви плануєте косметологічні ін’єкції або пластичну операцію. У такому разі Місячний календар має стати для вас найкращим другом, адже стан Місяця безпосередньо пов’язаний з результатом, який ви отримаєте в результаті. Зробивши процедуру на спадний Місяць, можна не тільки спустити гроші на вітер, а й зіпсувати зовнішність.

Про те, що волосся краще росте, якщо стригти його на Місяць, що росте, – вже давно всім відомо. Але виявилося, що досі є чимало жінок, хто жодного разу не підбирав дату стрижки за Місяцем. Водночас витрачаються величезні суми на лікування і відновлення волосся, на засоби для посилення росту волосся, а також на мезотерапію та інші аналогічні процедури.

Багато хто недооцінює користь Місячного календаря, але якщо ви рішуче налаштовані отримати шикарну шевелюру, то саме з нього потрібно робити перші кроки. Насамперед краще почати зі стрижки, а вже потім слід робити додаткові процедури для волосся, теж орієнтуючись на Місяць.

Сприятливі дні у Вересні

5,6 вересня

Місяць, що зростає в Козерозі, сприятливо позначиться на будь-яких маніпуляціях із волоссям. Результати фарбування або тонування волосся вас порадують, а якщо захочеться експериментів – хімічна завивка не зашкодить волоссю. Завдяки стрижці цього дня поліпшується ріст волосся, воно стає густим і міцним, а кінчики перестають сіктися.

Тим, хто бажає скоротити проблеми з випадінням волосся, слід призначити похід у перукарню на ці дати.

27 вересня

Місяць, що зростає у Терезах, під час стрижки цього дня дуже позитивно впливає на ріст волосся і його стан. Але є ймовірність, що волосся може стати неслухняним і почати витися. Особливо позитивно цього дня позначаться оздоровчі процедури для волосся, які можна зробити як удома, так і у фахівця.

Також стрижка в 3 місячний день може посилити матеріальну енергію і тим самим поліпшити фінансовий стан.

Несприятливі дні у вересні

11, 12 і 13 вересня

Місяць в Овні. Вплив цього знака не впливає на стан структури волосся, якщо не чіпати його довжину. А ось якщо зробити стрижку в ці дні, то є ризик сильно погіршити здоров’я вашого волосся, аж до його випадіння. При цьому можна сміливо робити фарбування і доглядові процедури, результатом ви залишитеся задоволені.

18, 19, 20 вересня

Місяць у Раку. Волосся буквально “страйкуватиме” в ці дні. Укласти його, зробити будь-яку зачіску буде практично неможливо. Робити стрижку в ці дні можна тільки в тому разі, якщо у вас є потреба позбутися гіперопіки як зі свого боку, так і з боку близьких. Рекомендуються доглядові, оздоровчі процедури.

28, 29 вересня

Місяць у Скорпіоні. Стрижка цього дня підійде далеко не всім, оскільки після неї волосся стане жорсткішим і густішим. Тому, якщо у вас і так густе і жорстке, а також сухе волосся – похід до перукаря доведеться відкласти. Проводити фарбування в ці дні можна тільки натуральними барвниками, будь-яка хімія зашкодить структурі волосся, і бажаного результату не буде…

30 вересня

Місяць у Стрільці. Далеко не найкращий день для зміни іміджу. Після стрижки волосся дуже швидко відросте, стане сухим і неслухняним. Фарбування і будь-які інші маніпуляції не дадуть бажаного результату, плюс до цього зашкодять здоров’ю вашого волосся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт?

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Початок третього тижня серпня…

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – заслужене підвищення

Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що…

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Перший тиждень серпня ознаменується…

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого – несподіваний поворот у кар’єрі

Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку. Загальні рекомендації на…