Привіт! Я Середа Леонід, я є засновником та викладачем в нашій онлайн школі таро.

Моє захоплення таро почалось ще у студентські роки, коли я вперше познайомився з Колодою Таро Райдера Уєйта. З того часу я вивчаю та практикую таро, і це стало не тільки моїм хобі, але й професійним покликанням.

Я вважаю, що таро – це потужний інструмент для самопізнання та розвитку. Карти таро можуть допомогти людині зрозуміти свої потреби, бажання та мету в житті. Вона також може стати відповіддю на питання, які хвилюють нас в різні моменти нашого життя.

У нашій школі таро ми пропонуємо індивідуальні та групові заняття з таро. Ми віримо, що кожна людина має свій власний шлях у житті, тому наші заняття завжди адаптовані до потреб та особливостей кожного учня.

Мої досвід та знання в галузі таро допоможуть вам зрозуміти себе краще та знайти відповіді на питання, які вас цікавлять. Навчання в нашій школі таро – це не тільки процес вивчення кардинального значення кожної карти, але й процес самопізнання та особистісного розвитку.

Я завжди радий допомогти вам в цьому захоплюючому шляху вивчення таро. Звертайтеся до нашої школи таро, і ми з радістю допоможемо вам знайти відповіді на всі ваші запитання та допоможемо розкрити ваш потенціал.