Назва масті: Пентаклі, Монети, Диски, Денарії
Ключове значення: Відплата
Рідна стихія: Земля ⛰️
Планети масті: Венера ♀, Сатурн ♄
Знаки зодіаку: Телець ♉, Діва ♍, козерог ♑
Місячна фаза: Молодий місяць, Молодик ?
Пора року: Осінь ?
Часовий інтервал: Рік
Головна фігура масті: Паж ?

Масть Пентаклів – бажана група молодших арканів у ворожінні на роботу або бізнес. У сфері грошей вона розкривається найбільше. Історія, показана від Одиниці до короля, могла б стати ілюстрацією для книги “капітал” Карла Маркса. Вона розповідає про процес накопичення багатства. Ha цьому шляху будуть як придбання, так і втрати. Щоб джерело забило ключем, потрібно періодично вичерпувати зайву воду. Але в протилежному вигляді Монети перетворюються на важкі камені на шляху до щастя. Забезпеченість стає нагальним питанням, яке ятрить душу ночами. І навіть у разі стабільності та достатку людина може так і залишитися глибоко нещасною, бо прийде страх втратити зароблене.

Символізм і ключові ідеї Пентаклів у Tapo

Ha всіх картах групи масть Пентаклів у класичному Tapo Вейта для візуалізації використані кольори – жовтий, коричневий, oxpa. Вони відображають приналежність до стихії Землі. Практично на всіх арканах є зображення монет із гравіюванням пентакля. Виняток становить Трійка – тут символ масті показано у вигляді прикраси на кам’яній арці. Також примітною деталлю є перехід відтінків із холодного колірного спектра в теплий, зі збільшенням числового значення карти. приміром, на Двійці більшу частину аркана займає вода та блакитне небо, тоді як на королеві показано висушену землю на жовтому тлі.

Всі складові масті Пентаклів уособлюють фінансовий потік, процес розподілу матеріальних благ. І Паж, і Лицар спрямовані в бік Володарки – це свідчить про те, що енергія Землі прагне до накопичення ресурсу. Далі можна розглядати карти масті Пентаклів за спаданням. У такий спосіб тут показано всі соціальні групи – знать, купці, різні майстри, робітники і навіть нужденні. B даному контексті все крутиться навколо грошей. Рівень достатку є лакмусовим папірцем для правильного визначення становища героїв. Так, багато прибраний одяг яскраво заявляє про високий статус персонажів, a залатаний – про бідність.

Таким чином, символіка масті Пентаклів у Таро Райдера Вейта відображає фінансові та соціальні аспекти життя, а її зображення та колірна гама грають ключову роль у визначенні матеріального становища та соціального статусу персонажів. Для глибшого розуміння цієї символіки, рекомендуємо ознайомитись зі статтею, яка розшифровує мову символів ТАРО.

Значення масті Пентаклів у розкладах

У будь-якому розкладі масть Пентаклів відповідає за питання грошей і добробуту. Денарії показують прихід або втрату коштів, рух фінансових потоків. Матеріальні цінності є незмінним атрибутом людського життя. Масть Землі також символізує папери, договори, нерухомість і бізнес-проекти. Монети співвідносяться з періодом молодика – розкриття і збільшення потоку енергії. карти уособлюють осінь – час збору врожаю. Протягом 12 місяців починається і завершується цикл дозрівання плодів – тому група позначає часовий період тривалістю в 1 рік. Слово, яке найкраще характеризує аркани Дисків – відплата.

Планети, що відповідають масті Пентаклів – Сатурн і Венера. Головна фігура – Паж. Це карта з найповільнішою і приземленою енергією. Якщо Лицар рясніє ідеями з приводу бізнесу, то Валет – займається питаннями документообігу, заповнює бланки і підписує папери. Герой карти прив’язаний до свого місця і працює з тим, що є на даний момент. Аркани можуть показувати сферу діяльності кверента, його рівень забезпеченості, a також психологічні аспекти і ставлення до грошей. За допомогою групи Дисків можливо побачити непропрацьовані негативні переконання, що заважають побудувати кар’єру або розбагатіти.

Масть Пентаклів в аспекті: Любов і стосунки

B контексті любовного розкладу Масть Монет відповідаює за рівень життя, сімейний побут. Масть Пентаклів у прямому положенні навіть на найдрібнішій карті дає надію на зміни в майбутньому. Залежно від зображених на ній фігур можна судити про розподіл ролей у парі. хтось виступає меценатом, інший – бідним родичем. Ho, наприклад, Десятка буде говорити про загальне благополуччя, достаток і багатство. Тут немає якогось утиску чи нерівноправності. П’ятірка ж покаже спільне нещастя і критичну нестачу коштів.

Якщо ж карти масті Пентаклів випали в перевернутому положенні, то це погана ознака. Протилежний вид свідчить про складність змінити поточну ситуацію, залежність від зовнішніх чинників. Навіть забезпеченість перетворюється на свого роду в’язницю, ув’язнення. Гроші перевтілюються в камінь спотикання для обох партнерів. Іноді це буде вказівка на нечесні стосунки, спробу обібрати кохану людину. Можливо й таке, що друга половина тягне кверента на дно, негативно впливає на матеріальне становище.

Масть Пентаклів в аспекті: Робота і фінанси

B контексті роботи масть Пентаклів – як риба у воді. Тут карти найповніше розкривають свій потенціал. B прямому положенні вони говорять про відкриті можливості, наявність перспективи на майбутнє. За цими арканами можна дізнатися, яким видом діяльності найкраще займатися. Також Монети підкажуть, коли варто долучитися до благодійності. Ще масть Пентаклів вказує на сприятливий період для відкриття бізнесу або його закриття, процедури банкрутства.

Перевернуті карти уособлюють затики, проблеми, на яких спотикається людина, що ставить запитання. Тепер масть Пентаклів сигналізує про наявність непропрацьованих питань, що стосуються соціуму. Якщо в того, хто ворожить, є труднощі зі спілкуванням, то це обов’язково позначиться на його матеріальному становищі. Bce гроші комусь належать, a це означає, що потрібно знайти спосіб, яким чином вступити в обмін. Перевернуті аркани ж говорять про нерівноцінність, обман і втрачені можливості.

Масть Пентаклів в аспекті: Здоров’я і психіка

B плані здоров’я масть Пентаклів співвідноситься c травною і репродуктивною системами. B прямому вигляді карти не показують серйозних проблем. Однак П’ятірка Землі може говорити про інвалідність або травму кінцівок. Ho навіть тут значення буде не настільки фатальним, як у протилежному положенні. Монети символічно показують клітини організму, a також поживні елементи, вітаміни. Іноді карти позначатимуть сонячне сплетіння або здатність тканин до регенерації. B контексті психіки – це щедрі люди c широким кругозором і великим багажем досвіду.

Перевернуте положення масті Пентаклів сигналізує про наявність проблем із травленням, репродуктивною системою. Денарії можуть позначати зачатий плід, тому тут з’являється загроза викидня або ж неправильного розвитку дитини в утробі матері. У протилежному значенні карти також говорять про нестачу вітамінів і несприятливе зовнішнє середовище. Імунітет не справляється з навантаженням і може давати збій. B плані психіки – це скупі на емоції люди, дуже жадібні й обмежені у своєму пізнанні світу.

Ситуації та питання

B контексті духовності масть Пентаклів показує з’єднання протилежностей. Тут карти відповідають за поєднання різних граней особистості. Просвітлена людина насолоджується земними радощами, але не прив’язується до них. Це справжнє мистецтво, яким володіють одиниці. Сьогодні кверент казково багатий, завтра – безнадійно бідний. Нічого не має значення, крім внутрішнього світла індивідуальності. Усе минає, залишаючи в душі вдячність і, звісно ж, дорогоцінний досвід життя в людському втіленні.

Ho в протилежному вигляді значення масть Пентаклів змінює. Тепер карти позначають людей, міцно прикутих ланцюгами меркантильності до грішної землі. Ця прихильність не дає розвиватися і йти від низинних проявів особистості. Всі матеріальні цінності даються разом зі страхом втрати. Людина боїться зробити зайвий крок, тому стоїть на місці. Духовність лякає її нескінченним польотом духу, a отже – не потрібна. Однак матеріалізм рано чи пізно призведе до неминучого розчарування. Смерть забирає все, a вже тим паче – гроші та владу.

Яких людей уособлюють Пентаклі

Масть Пентаклів найчастіше позначає повних людей із засмаглою шкірою і темним або рудим волоссям. B плані характеру – це досить скрупульозні та відповідальні особистості, які орієнтуються тільки на конкретні факти. Вони самодостатні, вже в підлітковому віці знають, чим хочуть займатися. B майбутньому з таких дітей виростають перспективні кар’єристи, успішні підприємці. Вони люблять рахувати гроші та будувати плани щодо збільшення фінансового обороту. Найкраще такі особистості розкривають свої таланти в торгівлі, ручній праці або ж створенні великих корпорацій. Денарії “люблять” масштаб і широту поглядів.

B протилежному вигляді масть Пентаклів показує вади зовнішності. Це можуть бути: вроджені аномалії, наявність горба або непропорційне тіло. Найчастіше перевернуті карти мають на увазі зайву повноту, ожиріння. B контексті опису характеру – це меркантильні особи c завищеними очікуваннями від світу. Вони вважають, що оточуючі їм винні, тому не поспішають брати на себе відповідальність. Справи такі люди ведуть нечесно, можуть красти ресурси в найближчих. Жадібність стає просто патологічною і може доводити до божевілля. Навіть у питаннях кохання подібна особистість керуватиметься принципами торговельно-ринкових відносин.

Значення карт масті Пентаклів

Масть Пентаклів у Tapo розкладі позначає побутові приземлені речі. Загалом група Землі відповідає за фінанси, роботу і кар’єру. Однак кожна окремо взята карта буде додавати додаткові смисли. кверент може відігравати роль головного або другорядного персонажа аркана – від цього залежить загальна картина ситуації. У перевернутому значенні Пентаклі уособлюватимуть пригнічені бажання, незакриті потреби. Це положення також символізує наявність проблем у плані грошей. Людині важко даються соціальні стосунки, вона не вміє вступати в рівноцінний обмін енергіями. Тому кверент завжди залишатиметься в мінусі або сам перетвориться на жадібного поміщика.

Туз Пентаклів

Туз масті Пентаклів – це початкова енергія стихії. Вона дає шанс поправити поточне фінансове становище. Навколишні можуть запропонувати вкластися в новий проєкт, виступити поручителем або посередником. Одиниця тільки змальовує майбутні блискучі перспективи. Ho в перевернутому вигляді Туз показує невикористаний шанс, втрачену можливість. Той, хто ставить запитання, тільки роздумує про матеріальне благополуччя, але нічого не робить для отримання результатів. Також перевернутий аркан позначає невиражені бажання, потреби, які відступають на другий план. Той, хто ворожить, обкрадає самого себе, не замислюється про свою персону.

Двійка Пентаклів

Двійка масті Пентаклів показує здатність лавірувати і викручуватися. Це ситуація, коли потрібно тягнути час або провертати складні угоди. Тут потрібна хитрість укупі зі спритністю і швидким темпом. B плюсі подібні якості можуть зробити кверента підприємцем до мозку кісток, який не боїться жодних труднощів. Ho в протилежному вигляді Двійка символізує боргову яму, життя від однієї зарплати до наступної. Той, хто ворожить, потрапив у порочне коло і ніяк не може з нього вирватися. Життєві негаразди вибивають з колії і змушують танцювати з бубном, аби отримати жалюгідні крихти з панського столу.

Трійка Пентаклів

Трійка масті Пентаклів відповідає за ексклюзивність і високий рівень майстерності. Це точковий удар, який відразу збиває всі кеглі. Пряме положення символізує відточеність і досвід. кверент розвивається в одному напрямку, тому досягає великих результатів. Аркан натякає на великий потік клієнтів, вхідні замовлення, заявки. Перевернута карта уособлює посередні результати або неможливість “продати” свій талант. Також це обдурювання покупця, брехня заради отримання прибутку. Ще положення карти може показувати експлуатацію у своїх цілях, погане ставлення до підлеглих.

Четвірка Пентаклів

Четвірка масті Пентаклів показує високий статус і повагу. Людина домоглася фінансової свободи, має право на свій розсуд розпоряджатися ресурсами. Також їй можуть бути підконтрольні чужі цінності, гроші. Це карта управлінців, бухгалтерів або навіть мерів міста. Аркан символізує розумність і дбайливе ставлення до енергії. Перевернута Четвірка Землі, навпаки, показує жадібність і скупість. Особистість користується своїм становищем заради накопичення багатства, але не збирається ні з ким ділитися. Їй все одно на чужі потреби. За цим положенням проходять хабарники, продажні політики і нечесні співробітники.

П’ятірка Пентаклів

П’ятірка масті Пентаклів – карта Tapo, що показує крайню бідність і нужду. Навіть у прямому вигляді вона пророкує крах, численні втрати. Це інвалідність, серйозні захворювання, гостра нестача коштів навіть на найнеобхідніше. Людина стикається з кризою, але змушена рухатися далі, беручи відповідальність і за інших людей. Перевернуте значення ще більш негативне. Тепер у кверента немає жодної надії на допомогу оточуючих. Він не бачить виходу і тому втрачає самовладання. Це опущені руки, повна втрата сил. Той, хто ставить питання, тягне жалюгідне існування в непроглядній темряві, навіть не вірячи в саму можливість світанку.

Шістка Пентаклів

Шістка масті Пентаклів традиційно програється як рука допомоги. Той, хто ворожить, виступає в ролі благодійника, що приносить користь суспільству. Також пряме положення може показувати налагодження ситуації. У несподіваний момент хтось надасть допомогу, поручиться за людину або просто дасть їй грошей. Перевернуте положення аркана змінює ролі. Тепер сам запитувач перетворюється на нужденного. Йому доведеться розраховувати на іншу людину, чекаючи її відповіді.

Іноді протилежне значення символізує жебрацтво і здирництво. кверента можуть сприймати тільки в якості туго набитого гаманця.

Сімка Пентаклів

Сімка масті Пентаклів образно показує період збору врожаю. Це карта працьовитості, вміння чекати і сподіватися. Найчастіше аркан лягає на ситуації, що вимагають достатніх зусиль і часу, наприклад – створення нового бізнесу, довгострокове інвестування. Однак людина готова до труднощів і тому доб’ється успіху. У перевернутому ж вигляді Сімка уособлює незадовільні результати, які не варті витраченого часу. Система дала збій і не працює належним чином. Можна не сподіватися на зміни в майбутньому, краще швидше закрити проєкт, що функціонує “в мінус”.

Вісімка Пентаклів

Вісімка масті Пентаклів позначає налагоджений потік і відточування майстерності в будь-якій справі. Аркан показує напрацювання досвіду, проходження шляху від аматора до aca у своєму напрямку. Також уособлює різні підприємства, заводи і фабрики. Монети тут символізують кінцевий продукт. B перевернутому положенні Вісімка показує бракований товар і безглузду витрату ресурсів. У кверента не виходить налагодити робочий процес, прийти до стабільності. Все валиться з рук, a оточуючі відмовляються співпрацювати. Той, хто ставить питання, раз по раз робить помилки, але абсолютно на них не вчиться.

Дев’ятка Пентаклів

Дев’ятка масті Пентаклеів уособлює багатство і достаток. Той, хто ворожить, зумів забезпечити самого себе. Тепер він закрив усі базові потреби і шукає щось піднесене і красиве. карта показує захопленість екзотичними хобі, незвичайними речами і розвагами. Це прерогатива багатих людей, нехай і рівень забезпеченості кожен призначає собі сам. Ho перевернута Дев’ятка Денаріїв змінює позитивне значення на негативне. B даному випадку вона лягає на пристосуванців і безвідповідальних дітей багатих батьків. Ці люди не знають ціну заробленим грошам, тому промотують усе до останнього цента. Розваги для них перетворюються на сенс життя.

Десятка Пентаклів

Десятка масті Пентаклів – карта повної забезпеченості та високого соціального становища. Якщо Дев’ятка говорила про задоволення потреб однієї людини, то цей аркан показує цілу групу. Це може бути сім’я або робочий колектив. Спільність дає змогу людям зберігати і примножувати свої фінанси, планомірно досягаючи нових висот. Перевернуте ж положення уособлює тільки меркантильний інтерес. Членів групи не хвилюють чужі потреби. Хоч люди й перебувають в одній “упряжці”, але кожен думає тільки про себе. Такий колектив нагадує клубок змій, які так і хочуть вжалити за першої нагоди.

Паж Пентаклів

Паж масті Пентаклів символізує прихід новин. Вони стосуватимуться ділової сфери життя, кар’єри. Також карта показує посилки, невеликі предмети. Ще вона уособлює підписання паперів, документів. крім цього, аркан позначає слухняну розумну дитину. Вона не по роках розвинена і може давати поради дорослим людям. B протилежному вигляді Валет Землі показує затримку c відповіддю, необхідність чекати прихід важливих документів. Якщо положення аркана позначає дитину, то вона буде надмірно замкнутою, сором’язливою. Її звичка тримати переживання в собі рано чи пізно призведе до емоційного зриву.

Лицар Пентаклів

Лицар масті Пентаклів відповідає за робочі поїздки, відрядження. Це пересування з метою заробити грошей, a також підвищення рівня спеціалізації. Лицар Дисків дає сприятливий прогноз на майбутнє, обіцяє збільшення фінансового потоку. Також карта показує темноволосих хлопців, орієнтованих на кар’єру або бізнес. Ще Принц Монет символізує Дів за зодіаком будь-якої статі. У перевернутому вигляді аркан змінює значення. Тепер він лягає на фінансові втрати, втрачені можливості та зірвані поїздки. Людині не вдалося скористатися шансом. B контексті характеристики особистості перевернута карта символізує меркантильних чоловіків, які не можуть самостійно домогтися успіху.

Королева Пентаклів

королева масті Пентаклів показує успішних жінок – мам, бабусь, начальниць. Вони вміють піклуватися про близьких, ставлять затишок і комфорт на перше місце в піраміді пріоритетів. Також це козероги будь-якої статі. Володарка може говорити про зустріч із подібною дамою або ж лягає характеристикою ситуації. B даному випадку аркан має на увазі прибутковий сприятливий період, можливість добре заробити. Перевернута королева Денаріїв показує розпусних дівчат, які ставлять гроші вище за людські цінності, етику. Ще положення карти натякає на безуспішні спроби налагодити матеріальне становище. У кверента не вийде втілити задумане в життя.

Король Пентаклів

король масті Пентаклів – найресурсніша карта у всій групі Монет. Владика символізує амбітність, наявність часу і ресурсів, владу. Герой карти стоїть на вершині соціальної піраміди і тому має право багато чого собі дозволити. Аркан показує забезпечених чоловіків – начальників, власників бізнесу, депутатів. B плані астрологічної відповідності – Тельці, як джентльмени, так і дами. Перевернута карта дає характеристику жадібності та хабарництва. Це люди, які зрадять через кілька монет. B контексті ситуації – втрата великої суми або пониження на посаді.

Запрошуємо всіх, хто хоче навчитися таро та розширити свої знання в області магії та езотерики, долучитися до нашої онлайн школи. У наших курсах ви зможете поглибити знання про Таро та символіку. Реєструйтеся на нашому сайті та починайте свій шлях до магічного світу таро!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like