Чи відчуваєте себе вичавленим як лимон при спілкуванні з деякими особами? Отже, ви потрапили до мережі енергетичного вампіра.

Після контакту з ним дуже важко відновити душевну рівновагу. Придивіться до близьких людей, друзів та знайомих. Якщо вони народилися під певними сузір’ями, велика ймовірність, що ці знаки живляться вашою енергією.

Овен

«Чим голосніше — тим краще» — думає кожен Овен, який поважає себе, затіявши чергову суперечку з яким-небудь нещасним. Агресивний та безкомпромісний знак готовий кричати на опонента, доки не охрипне. Але навіть після цього він не відмовить собі в задоволенні наговорити гидоту співрозмовнику і займатися моральним знищенням людини.

Пам’ятайте, що найкращий початок дня для будь-якого Овна — проїхатися комусь ковзанкою з образ. Цей знак не лише безжально скидає на неугодних людей центнери свого негативу, а й успішно «висмоктує» з оточуючих позитивні емоції. Якщо Овен не в дусі (що трапляється з ним сім днів на тижні), просто не трапляйтеся йому на очі.

Рак

“Щось у мене немає настрою” – після цього висловлювання Рака збирайте дрібнички і біжіть геть, бо надто чутливий товариш не дасть вам спокою. Милі й такі наївні Раки — перші в черзі на те, щоб витягнути з якогось бідолахи позитив. Все починається безневинно: Рак довірливо розповідає вам про свій поганий настрій та озвучує п’ятдесят причин такого невдоволення. Увійшовши у смак, він починає скаржитися на все поспіль і вже не зупиняється.

енергетичні вампіри за знаком Зодіаку

У житті Раків все або погано, або дуже погано. Такими вони народилися: цим знакам важко розглянути крапельку позитиву в суворому світі. Але найгірше те, що розглянувши у вас потрібну «жилетку», вони починають плакатися в неї без перерви на вихідні. Після спілкування з Раком у безпросвітну депресію впадає сам «утішник».

Діва

«Тільки я можу сказати тобі правду» — життєвий принцип Діви, яка бадьоро висмоктує зі своєї жертви всі соки. Тут і з’ясовується, що ваші кулінарні таланти залишають бажати кращого, нова кофточка — зовсім не личить, і навіть смієтеся ви так, наче хрюкаєте. Всі образливі зауваження Діви, якими вона бризкає праворуч і ліворуч, ретельно замасковані під виглядом турботи. Ось тільки від цієї милої людини часто хочеться втекти на край світу.

Після продуктивного спілкування з Дівою є ризик відчути себе найгіршою людиною на всій земній кулі. Про яке щастя може взагалі йтися? До того ж, коли справа стосується недоліків Діви, вона починає страждати на глухоту, оскільки любить гру в одні ворота.

Скорпіон

“Зі мною краще не зв’язуватися” – гордо говорить Скорпіон усім новим знайомим. Справді, чесно йому не відмовити. Один із найважчих знаків зодіаку їсть на сніданок усіх неугодних особистостей. Скорпіони миттєво розпізнають слабкі місця людей і б’ють туди із задоволенням. Вони не відмовляють собі в задоволенні робити образливі натяки, принижувати опонента і вдаватися до маніпуляцій.

Скорпіон зовсім не втомлюється нервувати людей праворуч і ліворуч. Навпаки, така ситуація його майже радує. Якщо ви стали ворогом Скорпіона, найкраще переїхати в інше місто, оскільки він упивається своєю мстивістю (читайте також: Око за око: топ наймстивіших знаків Зодіаку). Протиборство з цим знаком завжди закінчується погано, і після сутички з «жалким» товаришем знадобиться багато часу, щоб прийти до тями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Місячний гороскоп краси: найсприятливіші дні для стрижок і фарбувань у вересні 2022 року

Звіряємося із зірками і вибираємо найкращі дати для б’юті-процедур у вересні. Становище…

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня: романтичні пригоди та кар’єрний зліт

Звіряємося із зірками, щоб дізнатися, які захопливі сюрпризи чекають на кожен знак…

Гороскоп Таро на неділю з 25 по 31 липня 2022 – грошова удача або щастя в коханні

Гороскоп Таро на тиждень розповість, хто зі знаків зможе досягти великих успіхів,…