Цього тижня, з 6 по 12 березня, по розкладу Таро на нас очікує П’ятірка жезлів. Такий прогноз символізує тему боротьби і конфліктів, де вам доведеться відстоювати свої позиції та кордони.

У цей період, можливо, знадобиться не тільки захищатися, але й нападати. Бажане не випаде просто так, тому вам доведеться вступати в битву та використовувати різні методи для досягнення мети. Будьте готові до суперництва в будь-якій сфері, де ви працюєте, оскільки конкуренція буде високою.

Вплив 5 жезлів на стосунки

У стосунках можливі непорозуміння та суперечки. Якщо ви перебуваєте у стосунках, то варто бути терпимішими до партнера та намагатися знайти компроміси. Якщо ж ви все ще шукаєте партнера, то ліпше уникати знайомств на цей тиждень, оскільки можливо зустрітися з людиною, яка несвідомо використовуватиме вас.

5 жезлів в кар’єрі та фінансах

Карта Таро “П’ятірка жезлів” може виявитися складною в сфері кар’єри та фінансів. Вона означає боротьбу, конкуренцію і можливі втрати. У цей період можуть з’явитися проблеми на роботі, підступність з боку колег або перешкоди на шляху досягнення успіху.

Якщо ви займаєте високу посаду, будьте готові до змін, конфліктів з керівництвом або зміни напрямку роботи. Для підтримки успішної кар’єри пропонується бути відкритим до нових можливостей та здатним до постійного саморозвитку.

Якщо ви працюєте на самостійній основі, будьте обережні з новими проектами або ідеями. Необхідно ретельно зважити всі плюси та мінуси, перш ніж робити рішення. Можливо, потрібно звернутися за порадою до досвідчених людей або консультантів.

Резюмуючи вплив Карти на сфері фінансів “П’ятірка жезлів” може означати труднощі і втрати. Необхідно бути обережним у фінансових операціях та угодах. Також, можуть виникнути проблеми з боргами або поверненням боргів. Рекомендується зосередитися на зменшенні витрат та економії грошей.

Дізнавайтесь більше про таро з нашою онлайн школою https://mirtaro.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 вересня: на кого чекає підвищення на роботі, а на кого — успіх у коханні

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Серед астрологічних подій з…

Хитрі обманщики: як брешуть різні знаки Зодіаку – головні прийоми, про які ви повинні знати

Розповідаємо, які прийоми користуються представники різних знаків, щоб обдурити співрозмовника. Овен Якщо…

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня: на кого чекає фінансовий успіх, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що готує для знаків Зодіаку наступний тиждень. Цього тижня всім представникам…

Супермісяць у Водолії 2023: як наймістичніша пора року змінить ваше життя

Прогнози астрологічного явища Майбутнє астрологічне явище не зможе пройти безслідно. Його вплив…