Сьогодні у нас на порядку денному стаття, яка завершує цикл матеріалів про кармічне значення Арканів Таро. Вона буде присвячена Числовим та Фігурним картам масті Пентаклей.

Посилання на кармічні значення інших мастей Таро дивіться тут:
Кармічні значення карт Таро: масть Кубків
Кармічні значення карт Таро: масть Мечів
Кармічні значення карт Таро: масть Жезлів

Якщо ви пропустили Звісно, ​​всі ці Аркани так чи інакше вказуватимуть на матеріальні питання, які тягнуться з попередніх втілень, опрацюванням яких людині потрібно займатися під час нинішньої інкарнації, адже Пентаклі — це стихія Землі, тісно пов’язана з побутом, фінансами, «найземнішими» аспектами життя. Нагадую, що при написанні статті я орієнтуюсь на сприйняття Арканів, даних польським тарологом Аліцією Хшановською, оскільки її трактування дуже добре зарекомендували себе на практиці та підтвердили свою актуальність. Природно, у міру розповіді доповнюватиму значення і власними напрацюваннями.

Туз Пентаклей

Туз Денаріїв, як корінь земної масті, наголошує на проблемах у матеріальній сфері. Це могли бути складнощі з роботою, майном, фінансами чи ставленням людини до грошей, які мали місце у попередньому втіленні її душі. Для уточнення, про що саме мова, витягуйте додаткову карту – це допоможе зрозуміти шлях кармічного відпрацювання.

Перевернутий Туз вказує на надлишок матеріальної енергії: можливо, кверент жив на широку ногу, купався в розкоші, безглуздо витрачав гроші, або навпаки вирізнявся жадібністю. Проробляти карму необхідно адекватним ставленням до матеріальних справ.

Двійка Пентаклей

Двійка Денаріїв Таро часто випадає людям, чиє попереднє втілення було пов’язане з дуже важкою роботою, необхідністю докладати надто багато зусиль для забезпечення себе необхідним для життя. Можна сміливо сказати, що це Аркан, характеризує інкарнацію трудоголіка. У нинішньому втіленні кверенту варто уникати переробок, навчитися не перетруджуватися, проте ліньки та дармоїдство теж не вирішать кармічну проблему — все має бути в міру.

Зворотне становище Двійки, на думку Хшановської, у кармічних розкладах може програватися двома варіантами: перший — хвастощі своїми професійними заслугами, необхідність постійного схвалення, похвали робочих досягнень; другий – заняття надто пасивної позиції, життя за вказівкою інших, постійна робота над когось без будь-якого особистого зростання. Шляхи відпрацювання карми: для першого випадку – скромність, для другого – самостійний підйом кар’єрними сходами або відкриття власного бізнесу.

Трійка Пентаклей

Багато карт, які у традиційних розкладах, мають позитивне значення, у кармічних аспектах поводяться по-іншому. Так, наприклад, Трійка Пентаклей, що говорить про копітку роботу, відображає попереднє втілення, під час якого людина постійно стикалася з перешкодами у професійному житті. Можливо, йому ніяк не вдавалося подолати власні сумніви, або він активно бився з труднощами, але так і не зміг надовго осісти на одному місці, часто змінював роботу або сферу діяльності. Кармічна відпрацювання земної Трійки буде пов’язана з необхідністю закріпитися на одній роботі, не кидати її, навіть якщо виникнуть серйозні труднощі, докласти всіх зусиль для подолання бар’єрів та перешкод.

Перевернуте становище Аркана свідчить про кидання розпочатих справ на половині шляху, невміння завершувати процеси, перекладання відповідальності інших, заздрість стосовно більш успішним людям. Іноді карта випадає тим, хто піднявся кар’єрними сходами нечесним шляхом. У цій інкарнації людині потрібно навчитися нести взяту він відповідальність і просуватися у професійній сфері без будь-яких хитрощів, махінацій, обману.

Четвірка Пентаклей

По Четвірці Пентаклей зазвичай проходять люди, які заробили собі карму надмірної прихильності до фінансових благ. Минула інкарнація їх була пов’язана з необхідністю розраховувати тільки на себе: вони ні в кого не просили допомоги, багато працювали, але не хотіли ділитися заробленим навіть із найближчими людьми. Кармічна задача зараз – навчитися щедрості.

Перевернута карта вказує на невміння розпоряджатися грошима. Тут могла мати місце одна з двох крайнощів: або жага легкої наживи, що призводить до вир шахрайства, махінацій, криміналу, або утриманство, паразитування на близьких людях, життя за рахунок інших. Закрити таку кармічну заборгованість можна через прагнення заробляти гроші чесним, хай не завжди легким, шляхом.

П’ятірка Пентаклей

П’ятірка – найнестабільніше число в нумерології. А якщо йдеться про стихію землі, не дивно, що карма людини по П’ятірці Пентаклей буде пов’язана з нестійким фінансовим становищем. У попередній інкарнації кверент ніяк не міг забезпечити собі матеріальну стабільність: можливо, він навіть багато заробляв, мав гідну зарплату, але не вмів витрачати фінанси, правильно розподіляти бюджет, відкладати, заощаджувати, заощаджувати — усі гроші постійно вилітали в трубу. Завдання нинішнього втілення – навчитися фінансового планування.

Зворотне становище П’ятірки Денаріїв може символізувати безробіття, зловживання фінансами, дуже важке матеріальне становище, у якому людина виявилася з власної вини. Кармічна відпрацювання цієї карти лежить через наведення ладу у житті, вміння знайти потрібну роботу і розумне розпорядження грошима.

Шістка Пентаклей

Шістка Пентакле Таро при розгляді питань карми часто випадає на непорядок у сімейному бюджеті. Так, наприклад, у минулій інкарнації у кверента та його партнера по шлюбу могли бути неправильно розподілені фінансові обов’язки, хтось у сім’ї неправильно розпоряджався грошима. Приклади: дружина, яка заробляє більше за чоловіка і постійно цим хизується, балування однієї дитини та утиск у фінансовому плані іншої — одним словом, варіацій тут може бути багато. Головне зрозуміти, що в нинішньому житті необхідно виправити можливий перекіс, і не повторювати минулі промахи.

Зворотний Аркан, на думку Хшановської, вказує на розпад сім’ї через грошові розбіжності. Можливо, кверент був надто ненаситний у матеріальних справах, надто багато часу присвячував роботі, через що постраждала особисте життя, або мала куди страшніша ситуація. Так, наприклад, якщо уточнюючою картою випав Диявол, мова могла йти про те, що людина змушувала своїх дітей чи дружину заробляти торгівлею власним тілом або просити милостиню, дурити інших людей, чинити крадіжки. Таку карму буде непросто відпрацювати, можливо, для цього знадобиться не одне земне втілення. Якщо ж ми говоримо про «легший» варіант (матеріальна ненаситність, сварки на ґрунті грошових питань), то людині потрібно не допустити подібних ситуацій зараз, адже якщо сім’я знову розвалиться — неопрацьовані борги кармів перейдуть на наступну інкарнацію.

Сімка Пентаклей

Сімка Пентакле символізує відрив людини від побутової сфери, перебування у світі ілюзією з повним ігноруванням звичайних земних потреб. Так, наприклад, кверент міг займатися духовним розвитком і взагалі не працювати чи керуватися принципом, що «з милим рай і в курені», зовсім не думаючи про те, що сім’ю треба забезпечувати. У нинішньому житті йому потрібно адекватно поєднати особистісний духовний розвиток із вирішенням матеріальних питань.

Перегорнута Сімка вказує на існування не за коштами. Людина в попередньому втіленні могла спускати всю зарплату за пару днів, а потім набирати борги, або ж брала кредити, з якими не могла розплатитися, купувала непотрібні дорогі речі. Сюди можна віднести отримання грошей із сумнівних джерел (наприклад, хабарництво). Ця інкарнація дана йому для зміни ставлення до фінансів та усвідомлення важливості розумного їх використання.

Вісімка Пентаклей

8 Денаріїв – дуже гарна в кармічному аспекті карта. Вона повідомляє, що людина ще в попередньому житті усвідомила закон причин і наслідків, зуміла адекватно поєднати духовний розвиток із матеріальною стороною існування, досягла досконалості у обраній професії, тому кармічних заборгованостей у цю інкарнацію вона з собою не принесла.

Перегорнута Вісімка Пентаклей описує людину, яка заробляла на чужих нещастях, можливо, була лихварем, збирачем данини, податків, але найголовніше — ніколи й нікому не надавала фінансової допомоги. У нинішньому житті йому треба навчитися безкорисливо віддавати, дарувати гроші, ділитися матеріальними благами з оточуючим без докорів совісті. Також у відпрацюванні карми допоможе благодійність.

Дев’ятка Пентаклей

Дев’яткою Пентаклів часто проходять люди, які не зазнавали будь-яких труднощів у грошах під час свого минулого втілення, проте при цьому могли мати місце фізичні каліцтва, інвалідність, серйозні проблеми зі здоров’ям. Їхня карма вже була відпрацьована, але все-таки в цьому житті варто трохи уважніше ставитися до свого фізичного стану, адже здоров’я за гроші не купиш.

Зворотна Дев’ятка повідомляє про те, що людина була представником якоїсь кастової системи, дотримувалася расистських поглядів, проповідувала тоталітарні ідеї. Така кармічна заборгованість безпосередньо пов’язана не з грошима, а з благами, якими нібито мають бути обдаровані лише люди певного соціального прошарку, раси чи суспільного становища. У нинішній інкарнації їм треба уникати нарцисизму, мілітаризму, расизму та будь-яких поділів суспільства на «гідних» та «негідних».

Десятка Пентаклей

Завершальна масть карта Денаріїв вказує на вже відпрацьовану карму. Кверент, якому випала Десятка Монет, любив життя у всіх її проявах, знайшов розумний баланс між духовним і земним світом, поважав закони природи, інших людей, нікому не завдавав шкоди і ніколи не був у полоні хибних переконань. Якщо він дотримуватиметься аналогічної поведінки і в нинішній інкарнації, то зможе самостійно вибрати наступне втілення власної душі.

Зворотна карта символізує придбання нових кармічних заборгованостей, оскільки людина так і не зуміла пристосуватися до світу, можливо здійснювала погані вчинки, брав участь у сумнівних справах фінансово-матеріального характеру, а можливо навіть була затаврована ганьбою. Відпрацювати подібну карму буде складно, може знадобитися кілька втілень.

Паж Пентаклей

Придворні карти в кармічних питаннях за системою Аліції Хшановської пов’язуються з професією, якою людина могла займатися в минулому житті. Вужчу спеціалізацію можна подивитися за додатковими Арканами. Прямий стан Пажа Денаріїв може означати будь-яку роботу, яка вимагала від людини акуратності та точності. Сюди можна віднести ветеринарних лікарів, бухгалтерів, масажистів, бібліотекарів, вчених, коректорів, працівників видавничої справи, біоенергетиків та гомеопатів, годинникарів, ювелірів та інші спеціальності. Пряма карта показує вміння виконувати людиною професійні обов’язки.

Якщо ж Аркан випав у перевернутому вигляді — йдеться про грубу роботу, наприклад, про професію м’ясника, трунаря, старців, сміттярів. Якщо уточнююча карта виявилася негативною, діяльність людини була пов’язана з жорстокістю — дресирувальник, мародер, людина, яка таврувала тварин. Яке буде відпрацювання карми — залежить від того, що показали додаткові Аркани. Але в будь-якому разі грубу та жорстку діяльність потрібно відпрацьовувати більш акуратною, делікатною, суспільно корисною роботою.

Лицар Пентаклей

Сфера Лицаря Пентакле Таро – професії, пов’язані з землею, красою, облаштуванням побутового комфорту. Під час минулих інкарнацій людина за цією Фігурною картою могла займатися будівництвом, землеробством, дизайном інтер’єрів, фінансами, садівництвом, флористикою, архітектурою, скульптурою, кухарською діяльністю, виготовленням косметики чи парфумерії. Прямий Аркан зазвичай говорить про грамотне виконання робочих обов’язків та високу майстерність, тому кармічні заборгованості відсутні.

Зворотний Вершник Монет у кармічних розкладах покаже примітивну діяльність, різного роду негатив, пов’язаний із матеріальним світом. Приклади – крадіжка творів мистецтва, використання рабської праці, феодалізм, професії прибиральника, посудомийки. Сюди ж можна віднести людей, яких у народі називають «сільщиною». Щоб закрити кармічні борги таким персонам необхідно вибрати для себе гіднішу, престижнішу роботу і віддаватися їй цілком і повністю, не шкодуючи часу, сил.

Королева Пентаклей

Королева Монет асоціюється з практичністю, сумлінним виконанням професійних обов’язків, солідністю. Дана карта може означати заняття археологією, архітектурою, історією, нерухомістю, карбуванням монет. Можна віднести сюди також роботу каменетесів, шахтарів, гранильників. Кармічних заборгованостей такі люди зазвичай не мають, оскільки підходять до своєї діяльності з великим ентузіазмом та працьовитістю.

Зворотна земна Королева часто випадає на людей, які присвятили себе дуже невдячній справі, пов’язаній із «земною» сферою. Так, наприклад, кверент міг у минулому житті займатися виготовлення вибухових пристроїв, тортур, або конструювати різні підземні ходи, схованки, лазівки. Не завжди перевернута Королева Монет буде пов’язана з поганою кармою, тому краще уточнити стан справ додатковими картами. Але так чи інакше в нинішній інкарнації такій людині варто звернути увагу на професії прямого Аркана, щоби закрити кармічні заборгованості.

Король Монет

Кульмінацію масті представлено Королем Денаріїв. Аркан у прямому становищі символізує довгий життєвий шлях, який пройшла людина у попередньому втіленні: швидше за все, він мав тісний зв’язок зі стихією землі, умів заробляти матеріальні блага і правильно ними розпоряджатися, оточив себе та свою сім’ю комфортом, але не забував і про духовну складову чим заслужив собі позитивну карму, яка не вимагає відпрацювання.

Якщо ж карта фігурує в перевернутому положенні — у житті кверента переважав матеріалізм, мала місце надто сильна «приземленість», або людина нажила багатство нечесним шляхом, обділяла інших, влаштовувала перешкоди тим, хто служив на благо людства. Карма відпрацьовується через глобальний перегляд свого ставлення до грошей і професійних обов’язків, а часом — через подолання лінощів та прагнення йти до комфорту важким шляхом, минаючи легкі можливості збагачення.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої онлайн школи таро! В нашій школі ви зможете дізнатися більше про карти таро, мову символів таро їх значення і використання. Ми гарантуємо якісні заняття, індивідуальний підхід до кожного студента та можливість здобути нові знання та навички. Приходьте до нас навчатися та ділитися своїми враженнями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Якій карті Таро відповідає ваш знак Зодіаку (і що це означає)

Між Таро й астрологією існує взаємозв’язок. Зокрема, кожному знаку Зодіаку відповідає певна…