Сьогодні я продовжую розповідати вам про значення Арканів Таро в кармічних розкладах. Незважаючи на те, що дана тема є не надто популярною, багатьом тарологам може бути цікаво попрацювати зі своїми особистими попередніми втіленнями, щоб краще зрозуміти завдання, що стоїть перед ними в даній інкарнації.

Посилання на кармічні значення інших мастей Таро дивіться тут:

Втім, іноді кармічні питання звертаються і клієнти. Молодші Аркани масті Мечів у питаннях карми зазвичай вказують на ситуації, пов’язані з інтелектом, мисленням, знаннями та їх використанням. Глобальніші аспекти завжди розглядаються Козирями, а Придворні Карти найчастіше характеризують професійну діяльність людини та її поведінку в рамках роботи. Нагадую, що наведені нижче трактування взяті з книг Аліції Хшановської та успішно перевірені на особистій практиці. Подекуди я вводжу власні доповнення.

Туз Мечів

карти таро - туз мечів

При розгляді кармічних питань на Таро Туз Мечів зазвичай вказує на наявність у минулому воплощенні проблеми, пов’язані з інтелектуальною діяльністю, сильною волею, учбовою, з використанням життєвого досвіду. Можливо, людина недооцінив свої таланти, або мав складність з логічним мисленням, пам’яттю, побудовою ментальних конструкцій, тому в даній інкарнації цим питанням варто приділити більше уваги.

Обратний Аркан Аліція Хшановська зв’язується з безграмотністю, бажанням вчитися, посередницьким мисленням, невмінням використовувати отриману інформацію на практиці. Іноді по додатковій карті можна побачити умственну відсталість (це зазвичай символізує поєднання з Шутом). Фактично, в нашій зовнішній життя великий ризик столкнутися з тими ж самими проблемами, головне — вирішити їх, а не пустити справу на самотек.

Двійка Мечів

Карта таро - Двійка мечів
Карта таро – Двійка мечів

Пряма Двійка повітряної масті зазвичай з’являється в кармічних розкладах у тих людей, які багато знали, але не прагнули ділитися отриманою інформацією з оточуючими або використовували знання не за призначенням. Причиною цього могла стати надмірна передбачливість. Другий варіант розвитку подій по Двійці Кинджалів — вихваляння власними розумовими здібностями, часто абсолютно безпідставне. Відпрацювання карми відбувається через виправлення перелічених вище помилок.

Двійка Мечів у перевернутому положенні у кармічних розкладах символізує вузькоспрямоване мислення, коли людина бачить лише один бік явища, події, ситуації, повністю ігноруючи інші аспекти. Ця інкарнація дана кверенту для того, щоб навчитися бачити всю картину цілком — тоді проблеми зникнуть.

Трійка Мечів

Трійка Мечів, яку так часто пов’язують із стражданнями, болем та тугою, у питаннях карми означає високий інтелектуальний потенціал, який був у людини в минулому житті. Біда в тому, що потенціал так і залишився лише задатками, але не був реалізований. Можливо, кверент покинув навчання, або «схопив лише верхівки», залишившись назавжди поверховим.

Також ця карта часто випадає тим, хто надто багато балакав не по справі, поширював плітки та наклеп під час попередньої інкарнації, або мав непостійні погляди. Не дивуйтеся такому значенню, оскільки система Аліції Хшановської має дуже міцну нумерологічну основу і деякі Молодші Аркани Таро розглядаються не зовсім так, як у традиційних навчаннях. Шлях відпрацювання карми для прямої Трійки масті Мечів – збереження міцності переконань, отримання знань, максимальне розкриття свого інтелектуального потенціалу.

Трійка Мечів у перевернутому положенні

Трійка Мечів у перевернутому положенні випадає людям, які у попередньому земному втіленні занадто багато брехали, приховували важливу інформацію, недоречно жартували над важливими для оточуючих речами. Кармічна задача цієї інкарнації — уникати сарказму, не іронізувати над серйозними темами, завжди говорити правду і не давати обіцянок, які неможливо виконати.

Четвірка Мечів

Кармічне значення Четвірки Мечів – інтелект, спрямований на суто матеріальні речі. Такі люди в минулому своєму втіленні страждали на раціоналізм, мали надто «холодну голову» і використовували інтелект для досягнення виключно земних цілей. У цій інкарнації їм варто звернути увагу на духовний розвиток і направити свої розумові здібності на більш високі досягнення.

Четвірка Мечів у перевернутому положенні

Перевернута Четвірка Масті мечів часто вказує на хитрість, спекуляцію знаннями, шахрайські схеми, для розробки яких використовувався інтелект, тому в даному втіленні людині варто уникати нечесних шляхів, а свої знання застосовувати в виключно гідних цілях.

П’ятірка Мечів

По П’ятірці Мечів проходить хороша карма, яку зазвичай не потрібно відпрацьовувати в даному втіленні. Кверент у минулому житті мав широкий кругозір, набув знань у різних галузях, навчився грамотно застосовувати їх на практиці, займався інтелектуальними дослідженнями і не переставав виявляти допитливість у вибраних областях. Девізом такого індивідуума була фраза «Століття живи — століття вчися».

Перевернута П’ятірка Мечів – Значення

Перевернута карта даного числового Аркана повідомляє про хаотичне мислення, коли людина вносить у вже наявні знання постійні абсолютно не потрібні корективи, правки, зміни, часом доходячи до того, що в народі називається «зсувом по фазі». Сюди можна віднести індивідуумів, які закінчили попереднє життя, впавши в маразм. Нинішня інкарнація дана таким людям для того, щоб вони усвідомили, що краще — часом ворог хорошого, і що іноді потрібно просто зупинитися на чомусь одному, не намагаючись коригувати власні переконання з появою нових теорій.

Шістка Мечів

Шістка мечів повідомляє про необ’єктивність людини. Вона часто проявляється через прагнення нав’язувати оточуючим свою думку, через занижену оцінку інтелектуальних здібностей інших людей («Я розумний, а всі довкола тупі і нічого не знають»), складнощі у прийнятті об’єктивних рішень («Буде так, бо я так сказав!) . Усього цього варто уникати зараз, щоб не обтяжити свою карму.

Перевернуте значення Шістки Мечів

Шістка мечів у перевернутому положенні, на думку Хшановської, вказує на брак знань — у такої людини в минулому втіленні часто думки суттєво розходилися з діями. Також люди, яким випала зворотна карта, могли плести інтриги, провокувати конфлікти в колективі шляхом «стравлювання» оточуючих або ж відчували власну інтелектуальну перевагу над іншими без реальних причин. Шлях відпрацювання карми – наведення порядку в голові, заповнення прогалини у знаннях, вчинення благих вчинків, уникнення підлостей стосовно оточуючих.

Сімка Мечів

По Сімці Мечів Таро зазвичай проходить досить складна карма: з одного боку люди, яким випала пряма карта, прагнули духовного розвитку, шукали нові знання, але з іншого — дуже часто приймали факти на віру без жодних доказів. Їх могли захоплювати фантастичні теорії, ірраціональні аргументи, які вони сприймали за істину, навіть спробувавши знайти хоч якесь підтвердження чи спростування прочитаному і почутому. Ця інкарнація дозволить виправити ці помилки, якщо людина перестане бездумно довіряти диванним теоретикам, включить логічне мислення та навчиться «відокремлювати зерна від полови».

Перевернуте значення Сімки Мечів

Перевернуте положення Сімки мечів повідомляє про консервативність поглядів, ортодоксальність мислення, невміння розглядати альтернативні точки зору. Грубо кажучи, людина в минулому житті вчепилася за якусь одну теорію і всі свої подальші дослідження вибудовувала виключно навколо неї, геть-чисто відкидаючи інші. Щоб відпрацювати цей кармічний боржок, зараз йому потрібно утримуватись від догматизму.

Вісімка Мечів

Випадаючи на питання карми у прямому стані, дана карта Таро свідчить про невикористання інтелектуальних здібностей, небажання вчитися, розвиватися, отримувати якісь знання. Часто по Вісімці Мечів проходять ситуації, коли людина просто лінується думати головою, бо освіту їй купили, на роботу влаштували, що треба робити — пояснили, а займатися саморозвитком їй просто не хочеться. Для відпрацювання кармічної заборгованості потрібно уникати такого розвитку подій, і навіть якщо в житті є «блат», не варто забувати про саморозвиток та розминку для інтелекту.

Перевернуте значення Вісімки Мечів

Перевернута Вісімка мечів фігурує в осіб, які жили виключно цифрами: на першому місці для них стояли виключно матеріальні речі, а всі інтелектуальні дослідження виявлялися зосереджені лише на тому, як, звідки і яким шляхом видобути ще фінансів. Не дивно, що подібні персони могли в минулих втіленнях виявитися шахраями, ошуканцями, людьми, які збирають у борг великі суми і не повертають їх. Сюди ж можна зарахувати будь-які нелегальні способи збагачення: крадіжка, відкриття підпільних казино, фінансові піраміди, шахрайство з питаннями спадщини. Навіть одне подібне «гріх» у нинішній інкарнації здатне суттєво обтяжити карму.

Дев’ятка Мечів

Дев’ятка Мечів, що традиційно говорить про серйозні інтелектуальні переживання, в кармічному аспекті виступає дуже схоже до класикою: вона показує розумові муки, занадто бурхливу розумову діяльність, невирішені внутрішні конфлікти, які не давали людині спокою в минулому втіленні. Також Аркан може вказувати на підвищене уявлення про власні інтелектуальні здібності. Відпрацювання карми відбувається шляхом наведення порядку у своїй голові, позбавленням внутрішніх суперечностей і адекватною оцінкою своїх розумових талантів.

Перевернутие положення карти Дев’ятки мечів в кармічному плані розповідає про надто болісну уяву, інформаційний хаос, концентрацію на занадто вузькому колі інтересів. Для виправлення помилок попередньої інкарнації слід навчитися відрізняти фантазії від реальності, систематизувати свої знання та розширити коло інтересів.

Десятка Мечів

Дуже болісна Десятка Мечів виступає сігніфікатором вирівнювання кармічних зобов’язань. Так-так, часто дуже важкі карти для нинішнього втілення, вказують на вже відпрацювання заборгованостей під час попередньої інкарнації душі. Людина, якій випала 10 Мечей Таро, отримала досить великі і глибокі теоретичні і практичні знання, усвідомила закон причин і наслідків, намагалася дотримуватися її протягом усього свого життя, а також використовувала отриманий досвід і знайшла життєву мудрість завдяки правильному застосуванню та розвитку інтелектуальних здібностей . Потреби відпрацьовувати карму зараз уже немає.

Перевернута десятка мечів, навпаки, символізує посилення кармічної ситуації, оскільки кверент не вмів дотримуватися громадських норм і правил, часто неправильно оцінював ситуації, надто поверхово дивився на речі і був переконаний у власній правоті. Відпрацювання буде тривалим, але не надто складним — головне одразу ж направити інтелект у потрібне русло, щоб уникнути повторення минулих помилок у теперішньому.

Паж Мечів

Як я вже згадував, Аліція Хшановська у своєму дослідженні кармічних аспектів Таро, Старшим Арканам приписує серйозні аспекти попередніх інкарнацій людини, Молодшим – дрібніші, менш значущі, Фігурні ж карти в її трактуванні вказують на сферу діяльності людини та її поведінці всередині професійної галузі. Отже, що ж можна сказати про Пажа Меч? Які професії йому можуть відповідати? Аліція відносить сюди діяльність агентів з реклами, перекладачів, стенографісток, адвокатів, дипломатів, журналістів, кур’єрів, продавців, секретарів та різноманітних інтелектуальних посередників.

Якщо ж карта виявляється перевернута, то сферою діяльності індивіда могла бути одна з перерахованих вище, але з акцентом на маніпулюванні навколишнім словом. Сюди можна зарахувати донощиків, журналістів «жовтої преси», рекламників, які рекламують непотрібні людям речі під маркою чогось особливого, різних шахраїв, представників мережевого маркетингу тощо. Відпрацювати таку карму потрібно вибором правильного та чесного спрямування своєї діяльності.

Лицар Мечів

Лицар Мечів у минулому житті цілком міг бути винахідником, працівником ЗМІ, організатором заходів, парапсихологом, програмістом, метеорологом, сценаристом, режисером, інженером, екскурсоводом чи кимось іншим, головне — у його діяльності обов’язково було прагнення крокувати в ногу з часом, використання технічного прогресу та свіжий погляд на реальність. Кармічного відпрацювання при випаданні Вершника Меч немає.

Значення Лицара Мечів у перевернутому положенні

Лицар Мечів у перевернутому положенні випадає на анархістів, бунтівників, хакерів, пропагандистів та інших людей, які використовували сучасні технології в небезпечних та незаконних цілях. Якщо кверент зробить щось подібне в нинішньому втіленні навіть заради якоїсь невинної витівки (наприклад, зламає сторінку друга в соціальній мережі заради жарту) — він посилить свою карму.

Королева Мечів

Королеву Мечів у кармічних питаннях характеризує виняткове почуття прекрасного і великий такт. У минулій інкарнації людина під цією картою могла реалізувати себе в будь-якій професійній галузі: мистецтві, політиці, юриспруденції, дизайні, меценатстві, сфері краси та здоров’я, тому уточнення, що звужує коло можливих професій, краще дивитися по додатковій карті. Але головне, що карма прямої Королеви Мечів — хороша, що не вимагає відпрацювання.

А ось перевернута Дама Мечів повітряної масті під час попереднього життя страждала на несмак і відсутність делікатності, тому цілком могла бути підробником творів мистецтва, продюсером, що займається просуванням бездарностей, режисером фільмів «для дорослих», агресивним політиком або кимось іншим. Кармічна відпрацювання має відбуватися через виховання у собі почуття прекрасного та делікатність у спілкуванні з соціумом.

Король Мечів

Король Мечів символізує найвищий ступінь розвитку інтелектуальних здібностей, відмінне аналітичне мислення, комунікабельність, гарну пам’ять, вміння використовувати логіку та уяву при аналізі, обробці та використанні інформації. Можна сказати, що за прямого Короля Меч відбувається кульмінація повітряної масті Таро, тому кармічне відпрацювання людині, кому випала дана карта, не потрібно — всі заборгованості попередньої інкарнації вже погашені.

Перевернутий Король Мечів вказує на серйозні проблеми в інтелектуальній сфері, невміння розкрити свій потенціал (який спочатку було надано), складнощі зі сприйняттям, засвоєнням та використанням знань. Під час нинішнього втілення душі людині потрібно наголосити саме на розвитку розумових здібностей, логіці, мисленні, оскільки лише через опрацювання проблем даної сфери вона може закрити кармічні борги.

Відкрийте для себе світ карт Таро разом з Українською онлайн школою таро mirtaro.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Якій карті Таро відповідає ваш знак Зодіаку (і що це означає)

Між Таро й астрологією існує взаємозв’язок. Зокрема, кожному знаку Зодіаку відповідає певна…