12 серпня відбудеться головна астрологічна подія місяця — повний місяць у Водолії, при з’єднанні Місяця та Сатурна. Цього дня на небі утворюється найнапруженіший аспект в астрології, який називається Великий хрест. Вважається, що в момент подібної повні утворюється потенціал енергії, який перевірятиме кожну людину на внутрішню дисципліну, адекватність і вміння мислити нестандартно. У формуванні Великого хреста братимуть участь далекі планети Сонячної системи — Уран, Плутон та, власне, Сатурн. Це завжди символізує кармічні події для всього людства та кожного зокрема.

Середа Леонід. ТАРО шоу “Вечірня Бавовна” ворожіння на таро Повний місяць 12 серпня 2022 Ситуація в Україні

Розберемо повню частинами, щоб більше зрозуміти задум Всесвіту і ті знаки, які будуть нам послані.

У момент повні Сонце перебуватиме у Леві, а навпроти нього стануть Місяць та Сатурн. Такий аспект означає, що «хотілки» вашого Его можуть бути розгорнуті на 180 градусів кимось чи чимось. Умовно кажучи, складно діятиме так, як вам хочеться, бо сторона навпаки закручуватиме гайки і намагатиметься дисциплінувати. Це може виражатися у конфлікті у відносинах, на роботі з начальником або в будь-якій іншій ситуації, коли ми перебуваємо у залежному становищі.

З боків від Сонця та Місяця з Сатурном будуть знаходитись планети Марс та Уран у Тельці, які символізують ваші фінансові запити та сили, які ви вкладаєте для виходу на новий матеріальний рівень. «Хотіти не шкідливо», — може сказати вам Всесвіт, намагаючись звернути вашу увагу до самодисципліни та збільшення відповідальності за власне життя. Так що якщо у вас є якийсь запит на реалізацію свого Я, покупку чогось дорогого, розкішного або просто вкладення грошей у себе, то як раніше не вийде. Повний місяць вам доведеться переглянути свої потреби, що насправді для кожного з нас буде правильно.

Справа в тому, що зараз у Водолії знаходиться Селена – точка ангела. Вважається, що під час подібних повні, в яких вона бере участь, добрі сили знаходяться на боці об’єкта, що дисциплює ваше життя. Тому, незважаючи на вимоги та перешкоди, спробуйте поступитися чимось меншим — повня висвітить ваші справжні амбіції, які приведуть вас до гармонії та щастя.

Прогноз для всіх знаків зодіаку від Леонід Середа

Овен

Повний місяць покаже вам, що відбувається у вас у відносинах з друзями та в колективі. Можливе ухвалення рішення про завершення відносин, вихід з якогось ком’юніті, до якого ви раніше себе відносили. Також подія може торкнутися вашої дитини: у неї відбудеться підсумкова ситуація.

Телець

Повний місяць вплине на вашу кар’єру: буде прийнято рішення про завершення роботи, отримання підвищення або повідомлення про найм. Також ситуація може торкнутися вашого керівництва чи якоїсь авторитетної людини у вашому житті (батько, чоловік, державний орган) – буде ухвалено рішення, винесено вердикт.

Близнюки

Повний місяць принесе яскраву подорож, поїздку зі спортивним або дисциплінуючим ухилом. Ситуація може зачепити ваші подорожі: завершення візи, закінчення терміну паспорта або отримання посвідки на проживання. Також ймовірно, що отримає підсумок ваша ідея щодо навчання та просування себе у соціальних мережах.

Рак

Повний місяць яскраво висвітить вашу особисту внутрішню кризу, або буде ухвалення рішення щодо великих сімейних фінансових активів. Взяття чи закриття іпотеки, кредиту, гранту. Ви можете зважитися на роботу з психологом, або ситуація торкнеться операції у хірурга (кістки, зуби, шлунок).

Лев

Повний місяць може принести розбіжності в парі: ваші бажання можуть бути не зрозумілі вашим партнером, або він жорстко гнутиме свою лінію. Також можливе завершення трудового договору або дисциплінуюча протверезна ситуація юридичного типу. У будь-якому випадку повний місяць принесе почуття обов’язку перед іншими, коли доведеться закрити очі на власне Его.

Діва

Повний місяць принесе діагноз по здоров’ю або важливість займатися будинком, побутом і режимом. Виникне ситуація, коли вам доведеться взяти на себе посадові обов’язки в роботі більше, ніж зазвичай. Або буде ухвалено рішення про завершення роботи в колективі, вихід на нове місце.

Терези

Повний місяць принесе важливу подію в життя ваших дітей: це може бути пов’язане з вашою вагітністю або ключовими ситуаціями в житті вже дорослих дітей. Перехід до іншої школи, спортивний табір, проблема здоров’я тощо. Крім того, може бути прийняте рішення про закриття бізнесу, або ви опинитеся в ситуації, коли ваша власна справа вимагатиме більше уваги, ніж зазвичай.

Скорпіон

Повний місяць принесе вам подію в сім’ї або у зв’язку з вашим місцем проживання: буде прийнято рішення повернутися в рідні місця, або ви захочете продати квартиру/землю/будинок. У будь-якому випадку ваша сім’я та батьки, місце проживання та нерухомість вимагатимуть більшої уваги. Початок або завершення ремонту.

Стрілець

Повня яскраво висвітить ваші родинні зв’язки: ви побачите, які стосунки складаються у вас із братами, сестрами, дядьками та тітками. Також можлива поїздка на невелику відстань, яка вимагатиме від вас дисципліни та відповідальності. Завершення документа, одержання сертифікату, прав, паспорта. Переїзд.

Козеріг

Повний місяць принесе вам рішення, пов’язане з вашими фінансами: вам доведеться тверезо подивитися на власні доходи, і, ймовірно, їх може виявитися менше. Або вам доведеться почати відкладати гроші на якусь важливу покупку. Також ви можете отримати діагноз, пов’язаний із харчуванням.

Водолій

Повня висвітить саме вашу особистість: ви відчуєте в собі більше сил і відповідальності перед іншими, а також доведеться взяти на себе якісь зобов’язання. Також може бути бажання купити собі щось дороге та статусне, бути у центрі уваги. Імовірна вечірка, зустріч чи важливий виступ. Крім того, може бути розбір польотів на роботі або у стосунках із чоловіком.

Риби

Повня може розкрити давно забуте минуле чи якусь таємницю, нез’ясовані обставини. Також може бути ухвалення рішення про поїздку за кордон або міграцію. Крім того, повний місяць покаже вам, чого варто позбутися на психологічному і психічному рівні: ймовірно, є те, що вам заважає рухатися далі (це може бути як зайва вага, так і зайві думки та установки). Яскраво розкриється людина, яка була проти вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень із 26 вересня до 2 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – новий виток у кар’єрі

Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку. Загальні рекомендації на…

Гороскоп на тиждень із 20 до 26 березня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – велика премія

Майбутній тиждень буде насиченим і різноплановим. Розповідаємо, що чекає саме на ваш…

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – заслужене підвищення

Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що…