Звіряємося із зірками і вибираємо найкращі дати для б’юті-процедур у листопаді. Також можете стежити за Таро прогнозами від Середи Леоніда.

Сприятливі дні

Сприятливими днями для стрижки, фарбування та інших процедур у листопаді вважаються 1, 5, 16, 21 і 29 числа. У ці дні ви залишитеся задоволені результатом походу до перукаря, а також це добре позначиться на якості та зростанні волосся в майбутньому. Особливо сприятливими будуть 7, 8, 15, 26, 28 листопада.

Несприятливі дні

Несприятливими днями в листопаді є 4, 11, 20 числа. У ці дати мало того, що результат стрижки, фарбування та інших процедур може вас засмутити, так ще й структура волосся ризикує відчутно постраждати від будь-якого впливу на волосся. Особливо невдалим днем для відвідування перукаря буде 13 листопада.

Нейтральні дні

У листопаді цього року переважають нейральні дні. Результат і якість волосся в цей час залежатиме від тих чи інших чинників. Одні процедури можуть пройти успішно, а інші навпаки. Нейтральними вважаються 2, 3, 6, 9, 10, 12, 14, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27 і 30 листопада.

Місячний календар на листопад 2022 року

Місячний календар на листопад 2022 року

1 листопада – вівторок, 7-8 місячний день. Місяць у фазі першої чверті у Водолії.

Прекрасний день для будь-яких маніпуляцій із волоссям. З великою часткою ймовірності і результат вам сподобається, і на здоров’ї локонів це ніяк не позначиться. Найвдалішими будуть сміливі експерименти із зачіскою.

2 листопада – середа, 8 місячний день. Місяць, що зростає, у Водолії.

Краще уникати кардинальної зміни зачіски. Однак підрівняти кінчики для кращого росту волосся можна. Робити фарбування варто виключно натуральними барвниками.

3 листопада – четвер, 9 місячний день. Зростаючий Місяць у Рибах.

Стрижка допоможе прискорити ріст волосся. Але якщо ваша мета зберегти нову стрижку якомога довше – то краще перенести її, оскільки в іншому разі волосся ростиме як на дріжджах. Фарбування рекомендується робити тільки в натуральний колір.

4 листопада – п’ятниця, 10 місячний день. Зростаючий Місяць у Рибах.

Поєднання 10-го місячного дня зі зростаючим Місяцем у Рибах вважається невдалим періодом для всілякого впливу на волосся. Є ймовірність отримати такі проблеми, як лупа, пошкодження структури і якості локонів, неслухняність волосся і навіть проблеми зі здоров’ям. Та й результат, найімовірніше, не виправдає ваших очікувань.

5 листопада – субота, 11 місячний день. Місяць, що зростає, в Овні.

Місяць у знаку Овна не чинить особливого впливу на стрижку і фарбування, але поєднання Місяця, що зростає, 11-ї місячної доби і цього дня тижня вважається сприятливим. Результат вас порадує, покращиться якість і ріст волосся. Ба більше, це додасть вам здоров’я і впевненості в собі. Але не варто сильно експериментувати з довжиною. Фарбування та інші процедури пройдуть успішно.

6 листопада – неділя, 12 місячний день. Місяць, що зростає, в Овні.

Поєднання 12-го місячного дня зі зростаючим Місяцем в Овні в неділю вважається нейтральним. Стрижку цього дня краще відкласти, оскільки це може зіпсувати якість волосся і погіршити ваше загальне самопочуття, причому не на один день. А ось фарбування і зміцнювальні процедури для волосся проводити можна.

7 листопада – понеділок, 13 місячний день. Місяць, що зростає, у Тельці.

Максимально сприятливий день для маніпуляцій із волоссям. Будь-яка стрижка поліпшить якість волосся і здоров’я і навіть допоможе у вирішенні фінансових питань. Після зміни зачіски ви відчуєте прилив сил і енергії, а негатив і погані думки покинуть вас. Фарбування ніяк не відіб’ється на здоров’ї волосся, а ось результат вас порадує. Локони скажуть вам спасибі за зміцнювальні та оздоровчі процедури.

8 листопада – вівторок, 14 даний день. Повний Місяць у Тельці.

Стрижка і фарбування цього дня сприятливо вплинуть на ріст і здоров’я вашого волосся. Однак краще дотримуватися природних зачісок. Зміцнювальні процедури пройдуть максимально успішно. Після відвідин перукаря ви можете відчути прилив сил і енергії.

9 листопада – середа, 15 місячний день. Місяць, що спадає, у Тельці.

Стрижка цього дня не відіб’ється негативно на здоров’ї волосся, проте на ваше самопочуття все ж вплине. Після стрижки волосся ростиме набагато повільніше, але зміцниться коріння. Фарбування пройде вдало. Завивати волосся цього дня не рекомендується. Для залучення сил і енергії цього дня краще тримати локони прямими. Будь-який догляд значно поліпшить здоров’я вашого волосся.

10 листопада – четвер, 16 місячний день. Місяць, що спадає, у Близнюках.

Стрижка цього дня сповільнить ріст волосся, також воно може стати неслухняним і почати витися. Крім того, це негативно позначиться на вашому самопочутті. Фарбування натуральними барвниками цього дня сприятливо позначиться як на зовнішності, так і на самооцінці.

11 листопада – п’ятниця, 17 місячний день. Місяць, що спадає, у Близнюках.

Після стрижки цього дня волосся ростиме повільно, стане неслухняним і почне витися. Фарбування волосся може не виправдати ваших очікувань, як і будь-які інші маніпуляції з волоссям. Організм у цей період ніби відторгає все чужорідне.

12 листопада – субота, 18 місячний день. Місяць, що спадає, у Раку.

Стрижка і будь-які інші маніпуляції з волоссям цього дня сповільнять його ріст. Якщо метою нової зачіски є її довге носіння, то можна ризикнути. Однак варто враховувати, що Місяць у Раку може негативно вплинути на волосся і на ваші стосунки з близькими. Є великий ризик того, що після процедур волосся стане неслухняним.

13 листопада – неділя, 19 місячний день. Місяць, що спадає, у Раку.

Стрижка і будь-який механічний вплив на волосся цього дня вкрай не рекомендуються. Як мінімум ви будете незадоволені результатом, а також зіпсується якість волосся. Імовірно навіть погіршення стосунків із рідними, що позначиться на вашому здоров’ї. Фарбування та інші маніпуляції також слід відкласти на інший день.

14 листопада – понеділок, 20 місячний день. Місяць, що спадає, у Раку.

Незважаючи на те, що стрижка в понеділок допомагає позбутися негативних емоцій і поліпшити настрій, зміна зачіски в період Місяця, що спадає, в Раку може погіршити стосунки в сім’ї. Також волосся з великою часткою ймовірності стане неслухняним і почне витися.

15 листопада – вівторок, 21 місячний день. Місяць, що спадає, у Леві.

Якщо ви хочете домогтися довготривалого результату, то це прекрасний день для будь-яких маніпуляцій із волоссям. Стрижка цього дня сповільнить його ріст, проте результатом ви залишитеся задоволені: на здоров’ї ваших локонів це ніяк не позначиться. Також за рахунок стрижки ви поліпшите самопочуття, самооцінку і свій емоційний стан. Фарбування та інші маніпуляції цього дня теж вітаються.

16 листопада – середа, 22 місячний день. Місяць у фазі третьої чверті у Леві.

Зміна зачіски особливо не позначиться на здоров’ї волосся, а ось ваше самопочуття може покращитися від цього. До того ж волосся стане густішим, і результатом ви залишитеся задоволені. Те ж саме стосується і будь-яких інших маніпуляцій із волоссям. Стрижка цього дня може позитивно вплинути на стосунки з оточенням.

17 листопада – четвер, 23 місячний день. Місяць, що спадає, у Діві.

Стрижка цього дня допоможе довше зберігати нову зачіску, проте може негативно вплинути на вашу удачу – зросте ризик несподіваних неприємностей. Фарбування краще робити натуральними барвниками. А якщо вас пофарбує близька людина, то це поліпшить ваш емоційний стан і приверне успіх у насущних справах. Цей період добре підходить для зафарбовування сивини.

18 листопада – п’ятниця, 24 місячний день. Місяць, що спадає, у Діві.

Нова зачіска цього дня збережеться надовго і сприятливо вплине на здоров’я вашого волосся, а також на загальне самопочуття і спілкування з оточенням. Однак зміна кольору волосся та інші процедури можуть не виправдати ваших очікувань. Фарбування у світлі тони на 24-й місячний день допоможе вам виділитися в очах керівництва.

19 листопада – субота, 25 місячний день. Місяць, що спадає, у Діві.

Місяць у Діві, що спадає, свідчить про те, що стрижка, фарбування та інші маніпуляції цього дня не позначаться негативно на здоров’ї та стані вашого волосся, а також збережуться надовго. Однак 25-й місячний день обіцяє неприємності: цього дня є великий ризик після зміни зачіски нарватися на непорозуміння і конфлікти, що погіршить ваш настрій.

20 листопада – неділя, 26 місячний день. Місяць, що спадає, у Терезах.

Вкрай не рекомендується відвідувати перукаря цього дня. Будь-які маніпуляції з локонами можуть негативно позначитися не тільки на якості волосся і результаті, а й на вашому житті. Можна зробити зміцнювальну маску для волосся, але не більше.

21 листопада – понеділок, 27 місячний день. Місяць, що спадає, у Терезах.

Поєднання понеділка і 27-ї місячної доби докорінно впливають на результат відвідування перукаря в період Місяця, що спадає, у Терезах. Цей день вважається сприятливим як для стрижки, так і для інших маніпуляцій із волоссям. Стрижка позитивно позначиться на якості локонів і сповільнить їхнє зростання. До того ж, за рахунок зміни зачіски ви станете впевненішими в собі. Результатом фарбування ви залишитеся задоволені. Крім того, це притягне енергію і фінанси.

22 листопада – вівторок, 28 місячний день. Місяць, що спадає, у Скорпіоні.

Стрижку цього дня робити не варто: вона може сильно вплинути на якість волосся, ваше загальне самопочуття і навіть тривалість життя. А ось фарбування і зміцнювальні процедури цього дня позитивно позначаться як на волоссі, так і на вашому житті та самооцінці.

23 листопада – середа, 29 місячний день. Місяць, що спадає, у Скорпіоні.

Якщо ваше волосся тонке і слабке, або ви хочете довше зберегти зачіску і збільшити об’єм волосся, то стрижка в цю місячну добу допустима. В інших випадках її слід відкласти. Фарбування також рекомендується перенести на інший день. Найкращим варіантом буде підлікувати або зміцнити локони різними процедурами.

24 листопада – четвер, 2 місячний день. Новий Місяць у Стрільці.

Стрижка цього дня допоможе швидкому росту волосся, проте воно може стати неслухняним. Також це може позначитися на вашому здоров’ї. Фарбування дасть позитивний результат тільки в тому разі, якщо ви віддасте перевагу натуральним фарбам і підберете хорошого фахівця.

25 листопада – п’ятниця, 3 місячний день. Зростаючий Місяць у Стрільці.

Локони після стрижки цього дня відростатимуть дуже швидко, але ось результат може вас не порадувати. Волосся з великою часткою ймовірності стане неслухняним, проте зміна зачіски може допомогти в залученні життєвої енергії та фінансів. Фарбування та інші процедури можуть не виправдати очікувань, але при цьому зміна кольору волосся притягне успіх у ваше життя.

26 листопада – субота, 4 місячний день. Місяць, що зростає, у Козерозі.

Стрижка цього дня сприятливо впливає як на ріст, так і на якість волосся: воно стане менше сіктися. Крім того, нова зачіска приверне енергію, фінанси й успіх. Результатом фарбування та інших маніпуляцій із волоссям цього дня ви залишитеся задоволені, і на його здоров’ї це ніяк не позначиться.

27 листопада – неділя, 4 місячний день. Місяць, що зростає, у Козерозі.

Стрижку цього дня робити не рекомендується. Волосся відросте швидко, але стане неслухняним, унаслідок чого ваші плани можуть різко зірватися. А ось фарбування пройде сприятливо: воно не позначиться на здоров’ї волосся, і результатом ви залишитеся задоволені.

28 листопада – понеділок, 5 місячний день. Місяць, що зростає, у Водолії.

Стрижка цього дня допоможе посилити ріст волосся, поліпшити його якість і привернути енергію та успіх. Фарбування і будь-які маніпуляції з волоссям не позначаться на здоров’ї локонів. До того ж результат вам сподобається, а ваша самооцінка підвищиться.

29 листопада – вівторок, 6 місячний день. Місяць, що зростає, у Водолії.

Волосся після стрижки цього дня почне досить швидко рости, і загалом новою зачіскою ви будете задоволені. Крім того, ви маєте всі шанси привернути успіх у фінансовій і любовній сферах завдяки зміні іміджу. Фарбування локонів цього дня не позначиться на їхньому здоров’ї, але ось результат може не виправдати очікувань.

30 листопада – середа, 7 місячний день. Місяць у фазі першої чверті в Рибах.

Стрижка і будь-які інші маніпуляції не завдадуть особливої шкоди волоссю і вашому самопочуттю. Результатом, найімовірніше, ви залишитеся задоволені. Але все ж можуть виникнути проблеми зі шкірою голови, є ймовірність появи лупи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Перший тиждень серпня ознаменується…

Хитрі обманщики: як брешуть різні знаки Зодіаку – головні прийоми, про які ви повинні знати

Розповідаємо, які прийоми користуються представники різних знаків, щоб обдурити співрозмовника. Овен Якщо…

Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп

На які дати, на думку астрологів, випадають сприятливі дні для стрижки в…

Супермісяць у Водолії 2023: як наймістичніша пора року змінить ваше життя

Прогнози астрологічного явища Майбутнє астрологічне явище не зможе пройти безслідно. Його вплив…