Розповідаємо, які прийоми користуються представники різних знаків, щоб обдурити співрозмовника.

Овен

Якщо Овнам не хочеться чогось робити, вони знайдуть не менше ста причин, щоб ухилятися. Для них це брехня «на спасіння». Представники знаку вважають, що розкусити їх дуже складно, але ті, хто спілкується з ними близько, завжди відрізняють правду від брехні.

Телець

Телець, який хоче сподобатися, завжди трохи прибріхує. Це – улюблена тактика, яка допомагає завоювати симпатію, влаштуватися на хорошу роботу, завести нових знайомих, досягти успіху в любовних справах або посунути конкурентів.

Близнюки

Близнюки не люблять дурити, бо часто плутаються «у свідченнях». Брехати вони не вміють, тому близькі легко виводять їх на чисту воду. Втім, навіть сторонній людині легко спіймати Близнюків на брехню: досить застати її зненацька несподіваним питанням.

Рак

Найщиріший знак Зодіаку. Він може збрехати тільки для того, щоб захистити когось від неприємної правди. Але навіть у цьому випадку довго шкодуватиме і каятиметься.

Лев

Леви готові привертати до себе увагу за всяку ціну, тому намагаються прикрасити дійсність і подати себе у вигідному світлі. Але щоб досконало опанувати мистецтво брехні, треба пам’ятати всі подробиці вигаданого. У представників знака нерідко відбуваються конфузи: вони трапляються і почуваються вкрай незручно.

Діва

Діви вміють брехати дуже переконливо: недосвідчена публіка сприймає все за чисту монету. Так само, як і Раки, представники знаку виправдовують себе добрими намірами. А якщо їх ловлять «на місці злочину», то вони завжди зуміють витончено викрутитися.

Терези

Зазвичай брехня Терезів залишається непоміченою — вони роблять це так природно, що запідозрити фальш неможливо, оскільки природна чарівність допомагає не видати себе. При цьому зазвичай представники знаку прибріхують, щоб близькі залишалися поруч і не розчарувалися, і іноді навіть подружжя та друзі Терезів не знають, що ховається під їхньою чарівною усмішкою.

Скорпіон

Скорпіонам властива прямолінійність, яка часто переходить у нетактовність — любов до маніпуляцій штовхає на брехню «по-крупному». А тому варто бути обережними — якщо представникам знака потрібно знищити чиюсь репутацію, вони не думатимуть про наслідки.

Стрілець

Стрільці бувають зайво зухвалими та прямолінійними. Вогняний темперамент стримувати вони не люблять: якщо бачать, що назріває конфлікт, то готові люто брехати, щоб захистити себе. При цьому роль ображеної жертви їм вдається завжди, тому ніхто не підозрює їх у вдаванні.

Козеріг

Козерога не брешуть по дрібницях, але якщо ставлять перед собою значну мету, готові до всього. Брехня допомагає представникам знака підтримувати соціальний статус і справляти потрібне враження. Вони використовуєте її, щоб отримати корисні зв’язки та знайомства, просунутися в кар’єрі, вирішити матеріальні проблеми.

Водолій

Творчий підхід допомагає Водоліям брехати «з вогником». Вони роблять це, щоб підвищити свою значущість, прикрасити цікаву історію або просто попліткувати. І все б нічого, якби представники знака не плуталися у власних фантазіях так часто. Дізнаючись про їхню схильність до вигадок, багато хто віддаляється Водоліїв, вважаючи їх несерйозними.

Риби

Риби брешуть тільки в тому випадку, якщо бояться здатися нетактовним і образити близьких. Зазвичай такі дрібні «пустощі» сходять їм з рук. Тим більше, що на підлість і справжню підступність Риби не здатні: внутрішнє благородство не дозволяє їм брехати заради власної вигоди. (Читайте також: Актуальні таро прогнози)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня: романтичні пригоди та кар’єрний зліт

Звіряємося із зірками, щоб дізнатися, які захопливі сюрпризи чекають на кожен знак…

Календар краси на листопад 2022: у які дні можна стригти і фарбувати волосся (а в які – категорично ні)

Звіряємося із зірками і вибираємо найкращі дати для б’юті-процедур у листопаді. Також…

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: на кого чекають успіхи в кар’єрі, а на кого — романтичне знайомство

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку на тиждень з 29…

Крадуть ваші сили: 4 енергетичні вампіри за знаком Зодіаку, з якими вам буде важко

Чи відчуваєте себе вичавленим як лимон при спілкуванні з деякими особами? Отже,…