Розповідаємо, які дні останнього місяця літа стануть найвдалішими для всіх сфер життя.

Овен

Овни будуть у стані мрійливості та в очікуванні легкого життя. У серпні на них чекає успіх, проте важливо пам’ятати, що для того, щоб чогось досягти, необхідно докласти зусиль. Романтичний настрій допоможе запустити творчий потенціал. У другій половині серпня можна зайнятися підвищенням кваліфікації або вирушити у подорож.

Вдалі дні у серпні: 8, 16, 17.

Телець

Тільцям слід зайнятися активним способом життя. У випадку, якщо ви не байдужі до спорту, то ви відчуєте справжню насолоду від підтвердження спортивної майстерності. Весь місяць вам везтиме в будь-яких починаннях. Ваші різнобічні якості характеру та щедрість душі знайдуть відгук у серцях ваших друзів та однодумців. На вас чекають успіх і популярність.

Вдалі дні у серпні: 18, 21, 24.

Близнюки

Близнюкам належить налагодження довгоочікуваних зв’язків — велике значення для вашого розвитку та просування до наміченої мети матиме духовне зростання. Пробудження романтичного настрою спричинить нові перспективи у процесі.

Вдалі дні у серпні: 10, 14, 22.

Рак

Раки з’являться можливість делегувати свої обов’язки підлеглим. Також представників знака тягтиме до розкішного способу життя, але вони зможуть собі це дозволити. При цьому не варто залишатись надовго у ролі спостерігача.

Вдалі дні у серпні: 2, 13, 29.

Лев

Для Львова починається період жорсткої боротьби за місце під сонцем — доведеться використовувати свою винахідливість для складання стратегії дій. По-перше, це позбавить вас від хаосу та зайвих хвилювань. А по-друге, допоможе вирішити фінансові питання та проблеми з нерухомістю.

Вдалі дні у серпні: 6, 18, 28.

Діва

Значні здібності Дів будуть помічені, але не чекайте надмірних почестей та похвали. Краще обміркуйте свої дії і уважно поставтеся до тих, хто поруч з вами. Будьте пильні, це допоможе вам уникнути сумнівних авантюр.

Вдалі дні у серпні: 2, 10, 21.

Терези

Терези зможуть проявити свої таланти та чутливий бік характеру. У серпні перед вами стоятиме завдання знайти гармонійне поєднання матеріального мислення та духовного розуміння. І незважаючи на політ вашої необмеженої фантазії, таки доведеться включити прагматичний розум.

Вдалі дні у серпні: 14, 17, 27.

Скорпіон

Скорпіонів відвідають філософські думки. Ви замислитеся про початкову силу, з якої світ з’явилися всі інші види енергії. Насамперед вас хвилюватиме, як поєднати духовне з матеріальним. І з усією своєю пристрастю ви почнете переконувати оточення у правильності свого мислення.

Вдалі дні у серпні: 5, 6, 21.

Стрілець

Стрільці виблискуватимуть завдяки своєму проникливому інтелекту (як і завжди). Вони убезпечать себе від нападок заздрісників і недоброзичливців, а також їм буде дарована сила духу та підвищена інтуїція, яку вони зможуть використати не лише для захисту, а й для розвитку почуття обов’язку.

Вдалі дні у серпні: 2, 8, 25.

Козеріг

Козероги будуть войовничо налаштовані цілий місяць. Ваша місія залишити слід в історії людства. Якщо почнете діяти у серпні, то зможете підвищити свій статус та піднятися на більш високий рівень. Але втриматись на піку слави, як відомо, дуже важко. Обережність та пильність допоможуть вам обійти всіх ворогів.

Вдалі дні у серпні: 5, 14, 26.

Водолій

У серпні Водоліям посміхнеться успіх. Ваше почуття власної гідності заслужить на повагу оточуючих. Період розчарування закінчився – вам буде даровано палку уяву, яка розкриє у вас справжні таланти та здібності. Цей час стане для вас сходженням, вам відкриється розуміння таємного.

Вдалі дні у серпні: 3, 6, 22.

Риби

Риби почуватимуться обмеженими. Весь період вас тягтиме до природи та усамітнення, але не забувайте, що є люди, яким гірше, ніж вам. Виявіть милосердя та співчуття до оточуючих, це повернеться до вас. Невидима сила допомагатиме і захищатиме вас.

Вдалі дні у серпні: 2, 21, 24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Прогноз Таро на вересень 2022: що чекає на кожен знак Зодіаку

Розповідаємо, що перший місяць осені принесе у ваше життя. Карта місяця: Пустельник…

Дежавю і числа, що повторюються: які таємні знаки посилає нам Всесвіт (і як навчитися їх читати)

Розповідаємо, як почути голос Всесвіту та використовувати його сигнали з користю для…