Гороскоп Таро на тиждень розповість, хто зі знаків зможе досягти великих успіхів, кому доведеться боротися з ревнощами, а хто може запрограмувати себе на невдачі.

Про те, хто з представників зодіакального кола зможе досягти успіхів у професії, а хто здобути щастя в коханні, читайте у матеріалі: Гороскоп на серпень 2022 року для всіх знаків зодіаку: Тельцям – знаки долі, Левам – переїзд, Стрільцям – підступи суперників.

Гороскоп Таро на неділю – Овен

Карта тижня: Паж Жезлов

На цьому тижні ви можете недооцінити важливість проблем, що виникають. Те, що спочатку може здатися «легкою прогулянкою», виявиться не таким уже й легким завданням. Серйозний підхід до виконання своїх обов’язків та уважність до деталей допоможуть вам змінити ситуацію на краще. У спілкуванні з колегами та близькими людьми варто бути гранично тактовними. Ваші різкі висловлювання та недоречна критика можуть відвернути від вас людей. Якщо не хочете нажити ворогів, будьте делікатними та терпимими до недоліків інших.

Гороскоп Таро на неділю – Телець

Карта тижня: 6 Аркан Закохані

Весь фокус уваги Тельцов цього тижня буде зосереджено на сфері особистих стосунків. Якщо вони тільки розвиваються, між вами та партнером можуть виникнути непорозуміння на ґрунті ревнощів. Невпевненість у своїй другій половинці може спричинити розбіжності. У такій ситуації важливо не наполягати на своєму будь-що, а поговорити до душі і знайти компроміс. Це допоможе зміцнити вашу зв’язок.

Гороскоп Таро на неділю – Близнюки

Карта тижня: Трійка Кубків, перевернута

Ця карта в розкладі несе позитивний сенс навіть у перевернутому положенні. Трійка кубків вказує на те, що справа, в яку ви вкладали багато часу та сил, принесе позитивні результати. До кінця тижня ви зможете довести до кінця все заплановане та порадіти своїм досягненням. Ви зможете розкрити в собі нові таланти та спробувати сили у незвичайному захопленні. Це максимально продуктивний період для Близнюків та сприятливий час для нових починань.

Гороскоп Таро на неділю – Рак

Карта тижня: Четвірка Жезлов

Цього тижня Раки нарешті зможуть відійти від шаленого ритму життя і перевести дух. На вас чекає спокійний період, який потрібно використовувати для відновлення сил. Присвятіть час спілкуванню із близькими людьми. Нові знайомства вас також не розчарують, вони можуть перерости у міцну дружбу. Вільні представники знаку зможуть зустріти людину, яка змусить серце битися частіше.

Гороскоп Таро на неділю – Лев

Карта тижня: 1 Аркан Маг

Цього тижня Лев має вчитися на своїх помилках. Ваш негативний досвід стане своєрідним імунітетом, який не допустить повторення неприємної ситуації. Цей життєвий урок долі ви запам’ятаєте надовго. Ви зможете розібратися і зі своїм оточенням і зрозуміти хто довіряє, а з ким краще не мати жодної справи. Витягувати максимум із будь-якої ситуації – ваша суперсила.

Гороскоп Таро на неділю – Діва

Карта тижня: Король Пентаклей, перевернута

Цього тижня Дівам слід спуститися з небес на землю і реально оцінити ситуацію. Жити у світі ілюзій добре до певного часу. Однак настає час, коли треба заземлитися та взяти на себе відповідальність за своє майбутнє. Емоційний фон недеої буде нестабільним, ви частіше можете бути схильні до поганого настрою, проте потрібно тримати емоції у вуздечку. Одне необережне слово може спричинити неприємні наслідки.

Гороскоп Таро на неділю – Терези

Карта тижня: Путівник 9 Аркан

Терези цього тижня можуть зіткнутися з нерозумінням оточуючих. Люди не скупитися на критику, впритул не помічаючи ваших досягнень. Однак ви впевнені у власних силах і слідуєте обраному шляху. Ви приймаєте, що самотність може бути єдиним способом зберегти контроль над своїм життям. Ви твердо обстоюєте свою точку зору і приймаєте рішення, керуючись власним розумом, а не підказками оточуючих.

Гороскоп Таро на неділю – Скорпіон

Карта тижня: 20 Аркан Суд, перевернута

На цьому тижні ви зможете вибрати або легкий, нудний шлях, або шлях, що вимагає роботи і зусиль. Перше може свідчити про ваші внутрішні страхи, які гальмують ваш рух уперед. Вибираючи залишатися в межах зони комфорту, слід розуміти, що ви закриваєте собі шлях до позитивних змін.

Гороскоп Таро на неділю – Стрілець

Карта тижня: Десятка Мечів

Десятка Меч у розкладі може натякати на те, що негативні думки – це ваш власний вибір. Не виключено, що ви опинитеся в неприємній ситуації, яка змусить вас подивитись на звичні речі під іншим кутом. Це означає, що у вас є вибір, чи дозволити страху та тривозі керувати вашим життям. Ця карта Молодших Арканів говорить вам, що більшість болю, який ви відчуваєте, є вибором; це не зменшує ваші страждання, але ставить їх у перспективі. Нехай Десятка Меч стане вашим найкращим другом. Це справжній тривожний дзвінок, який говорить вам, що більшість вашого страху посилюється вашим розумом. Виберіть відпустити цей страх.

Гороскоп Таро на неділю – Козеріг

Карта тижня: 11 аркан Правосуддя

Цього тижня справедливість переможе на вашу користь, Козеріг. Ви побачите, що події цього періоду будуть складатися для вас якнайкраще як в особистій, так і в професійній сфері. На вас чекає успіх у вирішенні фінансових питань. Ваші досягнення надихнуть вас на підкорення нових вершин, ви не збираєтеся зупинятися на півдорозі. Самотні представники знака не повинні відмовлятися від побачень, цього тижня зірки обіцяють незабутні зустрічі.

Гороскоп Таро на неділю – Водолій

Карта тижня: Двійка Жезлов, перевернута

Водоліїв цього тижня може охопити почуття тривоги та занепокоєння. Очевидних причин для цього немає, проте це може похитнути вашу впевненість у собі. Не варто дозволяти негативним думкам та переживанням взяти над вами гору, таким чином ви можете запрограмувати себе на неприємності. Пам’ятайте, все залежить від вас, щоб інтерпретувати дії тижня.

Гороскоп Таро на неділю – Риби

Карта тижня: 8 Аркан Сила

Цей тиждень принесе вам силу та мужність. Ваші рішення прийматимуться з гострим чуттям, а ваші рухи будуть сміливими та повними впевненості у собі. У вас немає страху, і ніщо не може стати у вас на шляху, якщо ви не дозволите, а це не входить у план на цей тиждень. Ви герой свого тижня; ви захищаєте свої потреби та досягаєте успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – заслужене підвищення

Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що…

Хитрі обманщики: як брешуть різні знаки Зодіаку – головні прийоми, про які ви повинні знати

Розповідаємо, які прийоми користуються представники різних знаків, щоб обдурити співрозмовника. Овен Якщо…

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого – несподіваний поворот у кар’єрі

Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку. Загальні рекомендації на…