Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку.

На другий тиждень серпня поширюватимуться основні тенденції першого його тижня. Гармонійний Меркурій у Льві, як і раніше, підвищуватиме наш інтелект, логіку, здатність ясно висловлювати свої думки та вміння переконувати оточуючих. Комунікації, спілкування, навчання будуть приносити задоволення, а декому навіть відкриють нові перспективи.

Ближче до кінця місяця Венера залишить знак Рака і опиниться у Леві. Лев – творчий та щедрий знак. Потрапивши до нього, Венера стане особливо чуйною на знаки уваги та захоплення оточуючих. Багатьом із нас захочеться думати про щось більш піднесене і приємне, ніж проблеми повсякденного життя. Бажання відкрито виявляти свої почуття, оновити свій гардероб, порадувати себе гарними враженнями буде практично у всіх представників Зодіаку, але особливо у вогняних (Овна, Лева та Стрільця). Якщо транзит Венери збігається з вашою відпусткою, то вона буде по-справжньому незабутньою, яскравою та романтичною.

Сонце постає у квадратури до Раху і Кету, кармічним планетам, які відповідають за наше призначення. У багатьох з нас з’явиться новий імпульс для самоствердження, причому всупереч загальному напрямку навколишнього соціуму. Тут дуже важливо бути у балансі, утримати себе від проявів егоцентризму.

Наприкінці тижня Місяць поєднається з Нептуном у Рибах, даючи нам новий імпульс. Загострення інтуїції, передчуттів, навіть віщі сни — це прояви тандему Місяця і Нептуна. Але уява, що посилюється, може зіграти з нами злий жарт, відриваючи нас від реальності і занурюючи у світ мрій і фантазій. До речі, 14 серпня водним знакам (Рибам, Скорпіонам та Ракам) особливо небажано вживання алкоголю, енергетичних напоїв, кави та інших стимулюючих речовин, оскільки Місяць із Нептуном цілком можуть забезпечити непередбачувані наслідки цього прийому.

Овен

Другий тиждень серпня змусить Овнов розплачуватись за своє витання у хмарах у першій. Прийдеться приходити до тями, брати себе в руки і починати рухати простір, вирішуючи проблеми реального світу. У багатьох Овнів на перший план вийдуть справи, пов’язані із сім’єю та родичами. Важливо цього тижня доводити все до логічного кінця, починаючи від робочих проектів і закінчуючи виконанням своїх особистих обіцянок чи зобов’язань. А для тих, кому захочеться «увільнити», не забариться чекати бумеранг у вигляді опозиції Сатурна до Сонця. Овни особливо щодо нього чутливі. Попереджений значить озброєний!

Телець

Тільців цього тижня охопить ностальгія. Обстановка буде гармонійною, більшість життєвих ситуацій приємними. «Найкращі часи повертаються», як повертаються відкладені плани та надії. Зараз для Тельців гарний період, щоб провести інвентаризацію свого життєвого багажу і навіть позбутися деякого баласту. Втім, розлучитися навіть зі своїми спогадами чи минулими емоціями для Тельців досить складно. Деякі представники цього знака раптом ясно побачать взаємозв’язок свого поточного становища з подіями далекого дитинства і завдяки цьому інсайту знайдуть пояснення своїм життєвим сценаріям.

Близнюки

Бажання все контролювати охопить Близнюків на початку тижня. Це стосується практично всіх сфер життя і може призвести до непередбачуваних наслідків. Важливо розуміти, що гіперконтроль може призвести до зворотного результату, незадоволених амбіцій та розчарувань. Краще відпустити ситуацію і направити свій незвичайний інтелект на щось корисніше і продуктивніше. Усі справи, які Близнюки розпочнуть у період, важливо проаналізувати наявність чіткої кінцевої мети, відсутність ризиків. Особливо це важливо у сфері фінансів.

Рак

У Раків продовжаться тенденції попереднього тижня. Доповненням стане можливість розпочати дуже цікавий і вигідний з матеріальної точки зору проект. До речі, весь тиждень буде багатим на пропозиції та перспективи, пов’язані з реальними «земними» справами. Більшість Раків особливо сильно потягне на природу, подалі від мегаполісу з усіма його атрибутами. Гармонійний стан потребує гармонійного оточення! Результат буде чудовим — починаючи від здоров’я, стосунків і закінчуючи фінансами та професійними досягненнями.

Лев

Леви теж продовжать тенденції попереднього тижня, з тією різницею, що природна демонстративність почне перевищувати розумні межі. Буде схильність кидати розпочаті справи, не доводячи їх до логічного завершення. Захочеться змінити оточення, роблячи вибір на користь малознайомих та неоднозначних особистостей. Результат, м’яко кажучи, Львів не потішить. Головна рекомендація для Львова — не робити поспішних висновків та не робити поспішних виборів. Будь-який вибір у поточному періоді буде невірним, а висновки не відповідати реальності. Тому найкраща порада для Львів — приділити увагу своїм близьким, родині, порадувати їх подарунками та сюрпризами, адже емоції у відповідь довго грітимуть Левам серце.

Діва

Емоційний настрій Дів у другий тиждень серпня буде легким, але не легковажним. Навколишня метушня Дів анітрохи не дратує, а діловитий Меркурій наголошуватиме на поїздках, листуванні, документах, продуктивному спілкуванні. Багато Діви раптом опиняться перед вибором. Деяка динамічна рівновага Дів позначиться на багатьох сферах життя — здоров’я покращиться, професійна діяльність та фінанси принесуть задоволення.

Терези

Терези на початку тижня відчують приплив енергії та спрагу діяльності. Активна життєва позиція допоможе багатьом представникам Терезів успішно вирішити поточні проблеми, як свої, так і чужі, поправити здоров’я та внести ясність у своє життя. Особливо вдалим тиждень буде для тих Терезів, хто зможе приміряти на себе роль лідера, залишаючись доброзичливими та коректними. Для більшості Терезів буде важливим виплатити свої кармічні борги по відношенню до близьких людей, це дасть їм додаткові можливості для подальшого життя.

Скорпіон

Скорпіони суттєво покращать своє матеріальне становище, а станеться це несподівано для них. Схильність до дисципліни, порядку у справах, розсудливості превалюватиме у Скорпіонів до середини серпня. Сприятливі перспективи, зміни на краще, можливості обернути ситуації на користь очікують представників цього складного і неоднозначного знака Зодіаку. Несподівано спокійний і гармонійний емоційний стан дуже сподобається неспокійним Скорпіонам, і хтось із них, можливо, відкриє для себе новий спосіб існування в бурхливому морі своїх емоцій.

Стрілець

Тенденція всіма способами уникати самотності буде головною другого тижня серпня для Стрільців. Зустрічі, поїздки, спілкування – і все з ініціативи вогняних Стрільців. Аби не залишитися наодинці із самим собою! Для багатьох Стрільців несподівано стане проблема застосувати якісь знання на практиці. Наявний життєвий досвід і мудрість раптом стануть непридатними. Самотні Стрільці ухвалять рішення відповісти на залицяння тих, хто їм був не дуже й приємний раніше, переконуючи себе в тому, що самота — це найгірше із лих. Тут варто нагадати, що «одинак ​​удвох» абсолютно невідповідних один одному людей теж мало сприяє щастю. Іноді потрібно просто трохи зачекати.

Козеріг

Через втрачену на початку місяця рівновагу Козероги можуть відчути деяку дисгармонію між фізичною та розумовою. Можливо, комусь треба було менше занурюватись у роботу з головою, не відходячи від комп’ютера? Чи, навпаки, інтенсивна фізична активність у тренажерному залі відсунула на другий план інтелектуальну діяльність та духовну сферу? У будь-якому випадку, організм вирішив сказати Козерогам своє вагоме слово у вигляді погіршення самопочуття та не зовсім зрозумілих симптомів. Зменшити оберти та знайти необхідний баланс – головна рекомендація для Козерогів на поточний тиждень.

Водолій

Виваженість та розумність допоможуть більшості Водоліїв цього тижня подолати невирішені раніше проблеми. Ці якості Водолії чудово застосують у діловій та професійній сфері — майбутні складні переговори пройдуть досить успішно. А ось особисті стосунки багатьох представників цього знака поставлять у глухий кут. Питання продовження та переходу на новий рівень відносин зі своєю другою половинкою викличе легку паніку у Водоліїв, з перспективами трансформації в якийсь душевний параліч. Відсутність рішення може бути пов’язана з тим, що типові Водолії розглядають будь-які ситуації з кількох сторін, і поки що не готові прийняти жодну з них.

Риби

Головною проблемою Риб цього тижня стане неправильне розуміння слів. Щось прочитано не до кінця, змінено сенс повідомлення, введений не той пароль, кома поставлена ​​не в потрібному місці, замовлення відправлено не за тією адресою. Ще одна тенденція тижня для Риб – це дитячі травми. Вони яскраво дадуть себе знати, провокуючи Риб борсатися в комплексах, самостверджуватись, навіть завдаючи комусь біль. Побачивши страждання інших із боку, Риби починають відчувати полегшення. Дуже спірна психотерапія, з неоднозначною реакцією риб, що потрапили під «ковзанку». Прекрасно і для самих Риб, і для близького оточення, що вже наприкінці тижня позитивні тенденції почнуть брати гору, Риби змінять стиль спілкування більш доброзичливий і умиротворений. Як наслідок — покращення відносин та позитивні зрушення у матеріальній сфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Сексуальний гороскоп: як отримати максимум задоволення різним знакам Зодіаку

Наш сонячний знак Зодіаку впливає не тільки на те, як ми обираємо…

Хитрі обманщики: як брешуть різні знаки Зодіаку – головні прийоми, про які ви повинні знати

Розповідаємо, які прийоми користуються представники різних знаків, щоб обдурити співрозмовника. Овен Якщо…

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого — фінансовий успіх

Друзі всім привіт! На звязку Леонід Середа і сьогодні я розповім вам,…

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня: на кого чекає фінансовий успіх, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що готує для знаків Зодіаку наступний тиждень. Цього тижня всім представникам…