Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку.

Серед астрологічних подій з 5 по 11 вересня варто окремо відзначити повний місяць, який відбудеться 10 вересня у сузір’ї Діви. Цього дня варто звернути увагу на свої сни, але не з погляду провісників подій, а з погляду виявлення наших прихованих здібностей, талантів чи можливостей. Варто запам’ятати і записати сон, а потім проаналізувати його щодо інформації про свій потенціал, про який ми можемо навіть не здогадуватися. У цей день корисно очищати свій організм чистою водою, відмовитися від солодкого та борошняного. До речі, прибирання та очищення свого особистого простору, квартири або будинку теж матиме особливе значення, простір, що звільнився, швидко заповниться новою позитивною енергією.

Також варто відзначити, що повний місяць відбуватиметься у знаку Риб, а це означає, що нам складно бути неупередженими, складно виконувати вказівки та розпорядження та складно підкорятися правилам. Необхідно пам’ятати, що найкращий експромт – це підготовлений експромт. Натомість нові ідеї, плани та починання можуть стати дуже перспективними та принести багато радості. Емоційно це не простий час, який виводить назовні внутрішні проблеми та стрес, роблячи нас особливо чутливими, вразливими та схильними до ностальгійних почуттів.

З 6 вересня Меркурій стає статичним, а значить, багато справ починають сповільнюватися, процеси завмирають та зупиняються на місці. Ця тенденція триватиме майже до середини місяця. Форсувати події в цей період не варто, краще звернути увагу на аналіз проміжних результатів.

Як і раніше, на нас впливають «повільні» і «важкі» планети — Уран, Сатурн, Юпітер, Плутон і Нептун, про які написано в попередніх прогнозах. Тенденції залишаться тими самими, принаймні, до кінця осені. Варто окремо відзначити, що ретроградний Сатурн періодично повертатиме нас у минуле для переоцінки наших дій або зайнятих позицій. Ми гостро відчуємо ті проблеми та ситуації, коли чинили легковажно та безвідповідально, і це дасть нам можливість щось виправити, а щось перекласти у скарбничку нашого життєвого досвіду. Сатурн пов’язаний з часом, і ретроградний Сатурн наче «сповільнює» наш внутрішній хронометр, розвиваючи терпіння, дисципліну та увагу.

Овен


Типові Овни будуть поглинені амбівалентними ситуаціями, які раптом з’являться у їхньому житті. Яким чином треба вчинити? Як розвиватиметься ситуація? Овни відчують невластиву їм нерішучість та коливання. Відсутність рішення може бути пов’язана з тим, що існують дві діаметрально протилежні точки зору, і Овни не готові прийняти жодну з них. Багатьом Овнам весь тиждень доведеться приховувати свої почуття чи придушувати їх, уникаючи дисбалансу та виплеску емоцій. Для прийняття правильного рішення Овнам просто потрібна емоційна рівновага, але потрапивши в капкан сумнівів, з рішенням можна і запізнитися.

Телець


Тільці ризикують втратити свій звичайний самоконтроль, впасти у неконтрольовані пристрасті та емоції. Там, де треба натиснути на педаль гальма, Тільці почнуть тиснути на газ, і навпаки. До чого це може спричинити, сказати складно. Кожна ситуація програється дуже індивідуально кожному за представника цього знака. Несприятливі на цьому тижні поїздки та подорожі — по можливості їх краще відкласти на більш сприятливий період, який вже не за горами. Негативний вплив оточуючих людей Тільці також відчують, особливо з боку родичів. І тут доречною для Тельців буде рекомендація переглянути деякі сімейні традиції чи установки щодо актуальності та доречності в існуючих на сьогоднішній день реаліях.

Близнюки


У Близнюків поточний тиждень буде досить сприятливим та позитивним, особливо в плані досягнень результатів. Важливі та радісні звістки, успішні ділові поїздки, перспективні починання. І все це — на увазі у оточуючих, які відзначать активність та удачливість Близнюків. Маса компліментів, подяк або винагород не забаряться. Особливо популярними будуть ті представники Близнюків, які не підуть на «ганебний компроміс», а вимагатимуть саме беззастережної перемоги. Важливо тільки не «забронзовіти» і не зазнати після такого явного тріумфу.

Рак


Раки зіткнуться з руйнуванням своїх старих ілюзій та минулим прийняттям бажаного за дійсне. Звинувачувати тут нікого не варто, окрім себе. Особливо постраждають Раки, які звикли зливатися з об’єктом своїх бажань, емоційно ототожнювати себе з коханою людиною. Звідси відчуття несправедливості, претензії, пригніченість. Порада тут одна — не «душите» своїх близьких турботою та любов’ю, не доводьте та не висувайте претензій. Більшість ситуацій Раки створили самі, піддавшись самообману, тому свою увагу необхідно звернути на себе, проаналізувати свої почуття та зробити правильні висновки. Деякі типові Раки зіткнуться в цей період з емоційно неврівноваженими жінками чи плітками про себе, що трохи виведе з рівноваги та змусить замислитися про зміну деяких своїх життєвих установок.

Лев


Львів має всі шанси цього тижня позбутися своїх залежностей, як фізичних, так і емоційних. Дехто позбавиться страхів та ілюзій, а хтось — впливу переважної особистості, ситуації чи слабкості. Багато Левів благополучно закриють свої борги чи кредити, звільняться з нелюбимої роботи, звільняться від важких зобов’язань. У відносинах також настане ясність — любовні трикутники будуть зруйновані, співзалежні стосунки перестануть бути такими. Деякі типові Леви наберуться сміливості і подивляться в обличчя тіні, переставши пригнічувати її і проектувати на оточуючих. Відчуття звільнення та легкості особливо відчуватиметься наприкінці тижня, наповнюючи Львів енергією та щастям.

Діва


Дівам тиждень принесе зіткнення зі складностями через порушення своїх обіцянок чи зобов’язань. Доведеться відповідати за колись застосовані нечесні методи чи хитрощі. Досить жорсткі уроки навряд чи принесуть задоволення Дівам. Але тим представникам цього знака, хто здатний зробити правильні та чесні висновки, здатний хоча б спробувати виправити свої не зовсім порядні вчинки, надасть можливість реабілітуватися та пом’якшити удар від кармічного бумерангу. Деякі Діви зіткнуться із ситуаціями у правовому полі та будуть змушені звернутися за юридичною консультацією. Зате здоров’я Дівам клопоту не завдасть, а посилений інтерес з боку протилежної статі частково компенсує емоційну нестабільність у цей непростий для Дів тиждень.

Терези


Терези цього тижня ризикують наслідувати невірну пораду і опинитися в програші. Причому рада виходитиме від авторитетної для Терезів особи, але бажаного результату так і не принесе. Терези-керівники можуть бути втягнуті в проекти, для реалізації яких може не вистачити їхнього професіоналізму та управлінського ресурсу. Тому необхідно тверезо оцінювати свої можливості та сили, і не піддаватися на спокусливі, на перший погляд, перспективи. У багатьох Терезів буде спокуса піти проти правил, виявивши повною мірою свою ексцентричність. Навряд чи це дасть бажаний результат. У виграші будуть ті представники Терезів, хто критично сприйме будь-які поради, тверезо оцінить свої ресурси і дотримуватиметься традиційних манер поведінки.

Скорпіон


Прогноз для Скорпіонів цього тижня подібний до прогнозу для Львів. Скорпіони отримають можливість вибору у ситуаціях, пов’язаних із роботою, фінансами та відносинами. Сублімація своєї тіньової сторони виявиться у творчості, відкритті нових здібностей. Деякі Скорпіони вийдуть із відносин на ґрунті розбіжності сексуального темпераменту, не заперечуючи свої бажання та потреби в інтимній сфері. Звільнення від зобов’язань, боргів, кредитів, залежностей, можливість взяти під контроль свої раніше неконтрольовані емоції, сприятливо позначаться на психологічному та фізичному стані Скорпіонів. Оточуючі швидко помітять зміни у зовнішності та енергетиці, і Скорпіони почнуть отримувати захоплені оцінки та увагу до себе більше звичайного.

Стрілець


Сприятливі тенденції попереднього тижня порадують типових Стрільців і поточного. Відчуття того, що хтось чи щось «веде» Стрільців, допомагаючи і спрямовуючи, підказуючи та знаки, буде властиво практично всім представникам цього знака. Стрільці натхненно будують плани, поринають у творчість, мистецтво, отримують задоволення від спілкування та взаємодії з оточуючими. Визнання талантів, підвищення популярності, популярності очікує практично всіх типових Стрільців. Потрібно лише правильно використати цей сприятливий час для реалізації всього задуманого. Ті Стрільці, що колись надали безкорисливу допомогу чи зробили добру справу, отримають винагороду від Всесвіту за це. Стрільці, що перебувають у відносинах, будуть насолоджуватися гармонією зі своєю другою половинкою, а поки самотні — можуть цю половинку зустріти.

Козеріг


Козероги будуть поглинені проблемами, пов’язаними з друзями та дружбою. І далеко не всі свої добрі наміри у цих сферах Козерогам вдасться реалізувати. Козерогам, що працюють, повною мірою доведеться зіткнутися з непослідовністю свого керівника, яке призведе до послаблення бізнесу в перспективі. Керівники-Козероги зустрінуть приховану протидію з боку своїх підлеглих, які влаштували «підкилимові» ігри. Віроломство, порушення обіцянок і відверта брехня теж не виключені.

Порада Козерогам одна — стримати свої амбіції і не брати на себе зайву відповідальність, але при цьому послідовно і спокійно просувати і навіть нав’язувати свої цінності та вимоги. Козероги, що перебувають у відносинах, зіткнуться з проявом ревнощів і вимогливості з боку своїх коханих, погасити які можна, використовуючи сильні якості цього земного знака — твердість, спокійну впевненість, послідовність і наполегливість.

Водолій


Водоліям необхідно навести лад у своїх справах, щоб повною мірою відчути всі сприятливі тенденції цього тижня. Фінансовий успіх, несподівані подарунки, приємні придбання, везіння у складних ситуаціях змусить Водолєєв відчути «привалиле» щастя і порадіти йому від душі. І щастя це буде дуже спокійним, стабільним та впорядкованим. Особливо добре буде Водоліям, совість яких чиста, а вміння розумно розпоряджатися подарунками долі та життєвими благами на високому рівні. Багато Водоліїв скористається своєю здатністю звертати ситуації на свою користь. А сприятливі можливості чи зміни на краще відчують усі представники цього знаку.

Риби


Риби чекає позитивний тиждень з погляду реалізації своїх задумів. Майже всі запущені чи відкладені справи вдасться «довести до пуття», ситуації прояснити, а плани втілити. До речі, не без допомоги заступництва сильнішої та найвпливовішої особистості. Більшість Риб зіткнеться з відвідуванням та взаємодією громадських чи правових організацій, юридичними справами та адміністративними структурами. Є підстави вважати, що до всіх справ буде внесено повну ясність, і всі ситуації розвиватимуться логічно і за правилами. Енергія Риб буде на високому рівні, а внутрішня зібраність і дисципліна буде їм дуже гарною службою. Підтвердження з боку Всесвіту у вигляді сприятливих знаків – головний покажчик того, що Риби рухаються у правильному напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня: романтичні пригоди та кар’єрний зліт

Звіряємося із зірками, щоб дізнатися, які захопливі сюрпризи чекають на кожен знак…

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: на кого чекають успіхи в кар’єрі, а на кого — романтичне знайомство

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку на тиждень з 29…

Крадуть ваші сили: 4 енергетичні вампіри за знаком Зодіаку, з якими вам буде важко

Чи відчуваєте себе вичавленим як лимон при спілкуванні з деякими особами? Отже,…

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого — фінансовий успіх

Друзі всім привіт! На звязку Леонід Середа і сьогодні я розповім вам,…