Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року (Читайте також: ПРОГНОЗ ТАРО НА ВЕРЕСЕНЬ 2022: ЩО ЧЕКАЄ НА КОЖЕН ЗНАК ЗОДІАКУ)

Астрологічні тенденції останніх днів літнього місяця та початку осені будуть аналогічні попередньому періоду серпня. Констеляція планет залишиться незмінною (за винятком Марса, який опиниться в секстилі з Юпітером 1 вересня). Це принесе нам ентузіазм у роботі, бажання та енергію для самовираження, успіх у матеріальній сфері. Активізується інтерес до спорту, політики, подорожей, з’явиться можливість покращити своє фінансове становище за рахунок особистої активності та ініціативи. Деякі з нас відкриють у собі якості лідера чи керівника.

3 вересня Меркурій стане в опозицію з Юпітером, провокуючи в нас авантюризм і прагнення зняти з себе будь-яку особисту відповідальність за свої дії. У цей період нам буде складно зрозуміти самих себе, досягти певності у своїх переконаннях та життєвій позиції. При цьому підвищений оптимізм схилятиме нас до нереальних очікувань і від людей, і від ситуацій.

Прагнення справити враження на оточуючих, красиво «подати себе» змусить нас говорити більше, ніж звичайно, майже на межі обману. У цей період нам особливо важливо критично ставитися до будь-якої інформації, що надходить, особливо пов’язаної із закордоном або приходить з-за кордону. Нам буде складно відрізняти погане від хорошого, важливе від малоістотного, а здоров’я може трохи погіршитися у тих, хто схильний до гіпертонії чи захворювань печінки.

Напружений аспект Урана і Церери 3 і 4 вересня наголошує на проблемах у вихованні дітей та труднощах у розумінні власних думок. Виходом із подібних ситуацій стане поєднання свого індивідуального погляду на зміни в житті з потребами та потребами близьких людей.

Овен

Ключові слова для опису стану Овнів в останні дні літа – “вихід зі становища”. Зі складних ситуацій, заплутаних проблем, небезпечних перспектив та ризиків. Доцільна й дисциплінована поведінка Овнів зіслужить їм гарну службу, а нетиповий для цього знаку спокій і самовладання дасть змогу «віднести ноги» звідти, де надто все заплуталося. Овни будуть готові залишити позаду всі печалі і взяти курс на нові життєві береги. Періоди стресу залишаться в минулому, і все почне налагоджуватися у найсприятливішому для Овнів ключі.

Телець

Тільці зіткнуться з відчуттям того, що їхньому успіху та благополуччю зараз щось заважає. І тріумф не повний і результати не задовольняють. Через високі вимоги до себе, а також через збільшені потреби Тельцям здаватиметься, що досягнуті ними успіхи — скромні і бажають кращого. Тільці, що перебувають у стосунках, переживатимуть з приводу ошуканих надій, а хтось навіть зіткнеться з фактом любовного трикутника, згасанням почуттів та емоцій. Вихід тут один – перестати орієнтуватися на свої емоції, включаючи логіку та розум. Саме вони допоможуть об’єктивно поглянути на життєві складнощі і зрозуміти, що багато з цих складнощів дуже перебільшені самими Тельцями.

Близнюки

Близнюки в черговий раз зроблять спробу осягнути неосяжне, ризикуючи випустити з уваги свою головну мету. Прояв щедрості та марнотратства можуть зіграти з Близнюками злий жарт, пробивши значну дірку в бюджеті. Частину планів доведеться відкласти, а проміжні результати нових проектів не відповідатимуть очікуванням. Наприкінці тижня ситуація почне вирівнюватися, Близнюки візьмуть себе в руки, зроблять ревізію своїх ресурсів і більш організовано та відповідально продовжать реалізацію своїх проектів, не лише професійних, а й особистих, сімейних.

Рак

Раки протягом поточного тижня будуть спрямовані в майбутнє. Інтуїція підказуватиме Ракам, що найближчим часом має статися щось дуже важливе та суттєве. Зміни в настрої спричинять зміни в оточенні, нові знайомства, зв’язки. Багато типових Раків у цей період «відпустять» минуле, позбудуться старих емоційних прив’язок, відносин, моделей поведінки, що зжили себе, а в деяких випадках — займуться «розмахом» свого особистого простору. Частину своїх планів також доведеться коригувати. Деякі Раки всерйоз замисляться про зміну свого соціального статусу, ухвалять кардинальні рішення у сфері міжособистісних відносин.

Лев

Леви почнуть відчувати розчарування та охолодження до своїх попередніх планів та прагнень, які вони так люто захищали та втілювали у життя. Чарівні казки ілюзій — кар’єрних чи любовних — раптом емоційно виснажуватимуть вогняних Львів, забираючи набагато більше, ніж даючи у відповідь. «Зміна влади» в голові спричинить зміну одних турбот іншими. Розлучаться зі своїми минулими амбіціями Леви з великим сумом, бо робити з мухи слона Левам дуже властиво, як і при емоційному підйомі, так і при спаді. Нові плани та нові проекти займуть думки та емоції Львів уже до кінця поточного тижня, а звичний оптимізм та ентузіазм знову візьмуть гору.

Діва

Дівам тиждень принесе підйом у справах, пов’язаних із бізнесом чи провадженням, кар’єрою. Вони виявлять найкращі свої ділові якості — компетентність, проникливість, уміння керувати. Особливо сприятливий період для природжених лідерів-Дев, які зможуть вирішити практично будь-які проблеми з найкращим результатом. Матеріальна сторона життя теж дуже порадує Дів, вони не тільки зміцнять своє фінансове становище, а й дозволять собі приємні та необхідні придбання. Небезпека в цей період може становити лише переїдання та зловживання алкогольними напоями, чого всіма силами слід уникати.

Терези

Терезів чекає дуже сприятливий тиждень, стабільний і спокійний. Сімейне життя, робота, здоров’я, матеріальна ситуація — все це задовольнятиме Терезів, міцно пов’язуючи з матеріальним світом та його проявами. Покупки, наведення порядку, створення затишку, господарські турботи дадуть Терезам відчуття впевненості, благополуччя та процвітання. Здоров’я Терезів порадує, але не треба забувати, що малорухливий спосіб життя на користь Терезам не піде. У цей період Терезам особливо важливо приділити увагу прогулянкам на свіжому повітрі, правильному харчуванню, достатньому сну та догляду за тілом.

Скорпіон

Стан Скорпіонів в останні дні серпня нагадуватиме планету Юпітер у стані падіння, яка найвищої думки про себе, але відчуває нестачу сили. Головне для Скорпіонів у цей період не піти на поводу у своєї гордині. У відносинах Скорпіони теж не схильні до компромісів, а відкладені поїздки, втрата важливої ​​інформації настрою Скорпіонам явно не додадуть. На початку вересня Скорпіони трохи розслабляться, відпустять бажання самостверджуватись, видихнуть і знову стануть самі собою, переставши заздрити чужому успіху, применшувати свої переваги та рефлексувати на тему власних рис характеру, які заважають щасливо жити.

Стрілець

Стрільців чекає цілком благополучний та успішний тиждень. Якою сферою свого життя не був би стурбований Стрілець, вона принесе приємні події, перспективні перспективи і відмінні результати. На цьому етапі Стрільцям важливо не зупинятися, рухатися вперед та виходити за межі нинішніх кордонів. Деякі невеликі проблеми будуть успішно і майже без зусиль вирішені за допомогою надійних та вірних друзів. У багатьох Стрільців настає період підготовки перед якимось рішучим кроком у майбутнє. Здоров’я та матеріальне становище теж проблем не доставлять.

Козеріг

Останні дні літа та початок осені Козероги будуть поглинені проблемами в особистих стосунках. Хорошим комунікаціям та успіху постійно щось заважає, але ця тенденція закінчиться вже до кінця поточного тижня. Втома та спустошення після низки активного відпочинку, зустрічей та інтенсивної роботи попереднього періоду охопить Козерогів, і тут найкращими ліками будуть гарні книги, релаксуючий масаж, прогулянки на природі та дихальна гімнастика. У деяких Козерогів буде небезпека довіритися не дуже порядній і не дуже чесній людині, яка згодом розпускатиме чутки і обманюватиме Козерогів. Їм варто проявити обережність і вибірковість у своїх контактах, щоб не помилитися і не розчаруватися.

Водолій

Відчуття спокою і навіть відчуженості супроводжуватиме Водоліїв наприкінці серпня та на початку вересня. Це час, коли потрібно «перезавантажитись і перезарядитися», а також добре подбати про себе. Зовнішня пасивність Водоліїв компенсуватиметься посиленою внутрішньою роботою, роздумами та плануванням свого майбутнього. Гарний період, щоб розібратися у собі, запустити процеси глибинної інтеграції з новими реаліями життя. Багато Водоліїв ухвалять дуже вірні та зважені рішення, що стосуються матеріальної сфери, роботи чи кар’єри.

Риби

Активні дії, вжиті на початку тижня Рибами, ризикують стати марнуванням часу і сил, оскільки чіткої мети не переслідують. У зв’язку з цим, перш ніж розпочати щось нове, Рибам необхідно визначитися — для чого це робиться і який має бути результат. Сильне прагнення все контролювати теж буде притаманне Рибам у цей період, але це призведе до зворотного результату — втрати контролю. Деякі Риби зіткнуться зі складнощами у використанні свого інтелекту, витрачаючи його на дрібниці. Втрата внутрішньої гармонії спровокує тенденції негативного мислення у Риб. Головна рекомендація для представників знака зараз — обмежити контакти та сконцентрувати свою увагу на всьому доброму, позитивному та цінному в житті, приділити більше часу своїм захопленням та хобі, а також усьому тому, що приносить справжню радість.

Таро расклад на тиждень з 29 серпня по 4 вересня
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп Таро на неділю з 25 по 31 липня 2022 – грошова удача або щастя в коханні

Гороскоп Таро на тиждень розповість, хто зі знаків зможе досягти великих успіхів,…

Календар краси на листопад 2022: у які дні можна стригти і фарбувати волосся (а в які – категорично ні)

Звіряємося із зірками і вибираємо найкращі дати для б’юті-процедур у листопаді. Також…

Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп

На які дати, на думку астрологів, випадають сприятливі дні для стрижки в…