Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку.

Найяскравіша і значуща астрологічна подія останнього тижня жовтня – неповне Сонячне затемнення, яке відбудеться 25 числа в третьому градусі Скорпіона. Затемнення буде частковим, оскільки Місяць закриє своєю тінню лише частину Сонця і за своєю силою поступатиметься повному Місячному затемненню, яке відбудеться в листопаді. Динаміку сильним і невідворотним змінам задаватиме найбільш непередбачувана і раптова планета – Уран. У період коридору затемнень (і до кінця року) Уран перебуває в з’єднанні з кармічним Раху (Північним Місячним Вузлом, Головою Дракона), який уособлює собою найважливіший напрямок нашого розвитку. Важливим у цей період буде поворот руху Сатурна у свою директну фазу 23 жовтня – те, що протистояло змінам, загальмовувало їх, перестане чинити свій вплив, що сковує, і енергія Урану вирветься на свободу.

Будь-яке затемнення – це не тільки кризи, складні ситуації, а й унікальна можливість змінити своє життя практично для всіх представників Зодіакального кола. У цей період важливо замінити негативні установки на позитивні афірмації, прихований ресурс затемнення дасть нам змогу “перепрограмувати” своє майбутнє. Оскільки Сонце впливає на реалізацію в соціумі, то й наші бажання щодо зміни свого майбутнього мають бути пов’язані із соціумом. Наприклад, змінити сферу роботу, отримати автомобільні права, придбати житло або скласти іспит.

У період Сонячного затемнення не рекомендується дивитися на Сонце, займатися важкою фізичною працею або активною розумовою діяльністю. Краще налаштувати себе на спокійний і щасливий емоційний стан, думати про заповітні бажання (водночас бажання мають бути екологічними) і вживати в їжу тільки овочі та фрукти.

Із важливих аспектів останнього жовтневого тижня варто виділити гармонійний аспект Меркурія з Марсом 27 жовтня і напружену квадратуру з Плутоном. Гармонійний тригон принесе ділову і комерційну активність, удачу в нових справах і починаннях, у спорті. Інтелект, воля і здоров’я перебуватимуть на високому рівні, що дасть нам змогу розумно планувати найскладніші справи й успішно вирішувати серйозні проблеми.

Квадратура Меркурія з Плутоном трохи зіпсує описані вище тенденції в бік боротьби за владу або авторитет, підозрілості, підвищення цікавості й бажання будь-якими способами дістатися до істини. При цьому переконливість у спілкуванні підвищиться, це стосується і можливості довести свою правоту або схилити опонентів до своєї точки зору. Варто побоюватися нав’язливих думок або ідей, які можуть розвернути наше позитивне сприйняття реальності далеко не в кращий бік.

Інгресія Юпітера в Риби 28 жовтня – третій за рахунком захід за рік, який виведе на перший план наші творчі здібності й починання, змусить проявити милосердя, співчуття і зайнятися благодійною діяльністю, гостро поставить питання духовного розвитку. Інгресія Меркурія в Скорпіон 29 жовтня за своїм впливом нагадуватиме дію Плутона. Загострення інтелектуальних здібностей, підвищена увага до дрібниць, різкість і чіткість у висловлюванні своїх думок, критичне ставлення до будь-якої інформації, що надходить, буде притаманне більшості людей у цей період. Плутон допомагає Меркурію не тільки відрізняти правду від брехні, а й проводити чіткі межі між добром і злом.

Для кожного представника Зодіакального кола астрологічні тенденції варіюватимуться залежно від положення планет-управителів знака та їхніх аспектів із транзитними планетами.

Овен

В останній тиждень жовтня Овни ризикують наступити на знайомі граблі. Деяке затишшя в роботі, зменшення кількості яскравих подій піде тільки на користь енергійному вогняному знаку, убезпечивши його тим самим від спонтанних вчинків і подальших помилок. До деяких Овнів прийде усвідомлення, що вони борються з тим, що в глобальному сенсі не має значення; лікують симптом, а не хворобу. Час Сонячного затемнення дасть можливість Овнам не тільки переглянути свої цілі, плани, а й змінити концепцію свого життя, вектор його розвитку. На здоров’ї Овнів позитивно позначиться деякий спад активності, оскільки організму давно необхідний фізичний відпочинок: повноцінний сон, правильне харчування і помірні фізичні навантаження.

Телець

Спад активності відчують представники знака Тельця, це станеться через звичайну перевтому попереднього періоду. При цьому в деяких Тельців перевтома настане через неправильне застосування своїх сил. Тельцям здаватиметься, що бути м’яким – це бути слабким, і вони почнуть “закручувати гайки”, проявляючи деспотичність, жорсткість, невміння володіти собою або зловживати владою. Така втрата самоконтролю, найімовірніше, призведе до внутрішнього розладу і, як наслідок, до розчарування і втоми. Апатія наприкінці тижня спровокує гостру невпевненість у собі, занепокоєння і страх. Допомогти тут можуть позитивні установки-афірмації, спілкування з близькими людьми і заняття творчістю.

Близнюки

Близнюки займуться вирішенням, здавалося б, нерозв’язної проблеми. Це може стосуватися неможливості мирного договору в сім’ї, складних судових розглядів або тупикової ситуації в професійній діяльності. Можливо, що раніше Близнюки зробили неправильний крок, але зараз ще є шанс спробувати повернутися на вихідні позиції. У період Сонячного затемнення і двома днями пізніше Близнюкам рекомендується мінімізувати використання техніки, гострих предметів, не бажано сідати за кермо автомобіля і перевозити будь-які матеріальні цінності. Деякі вільні від стосунків Близнюки отримають любовне зізнання, яке стане для них повною несподіванкою і спровокує неоднозначну реакцію у відповідь. Стурбовані станом свого здоров’я Близнюки отримають точний діагноз і призначення лікування.

Рак

У Раків продовжиться період планів, надій і мрій. Частина цих планів і мрій почне реалізовуватися вже після 24 жовтня. Багатообіцяючі можливості в професійній сфері надихнуть типових Раків на рішучі й важливі кроки для забезпечення свого майбутнього. Вільні від стосунків Раки мають усі шанси зустріти своє нове кохання, до того ж доволі незвичне, з подальшим довгим станом натхненності та захопленості. Можливо, що стосунки розвиватимуться на відстані та з рідкісними зустрічами. Саме це й дасть можливість надовго зберегти ідеальний образ своєї другої половинки. Стан фінансів і здоров’я занепокоєнь Ракам не завдадуть.

Лев

Ситуації сумніву, слабкості та відчаю превалюватимуть у Левів на початку тижня. Це й не дивно, адже цим знаком Зодіаку керує Сонце, а воно стає слабким і “злим” у період затемнень. Левам складно не бути господарями положень, адже такі ситуації гнітюче діють на вогненних представників, змушуючи проявляти не найкращі свої якості: егоїзм, маніпуляції близькими людьми, примхливість, жадібність і зарозумілість. У Левів, зайнятих у діловій сфері, з’являться спокуси вирішити поточні проблеми за допомогою корпоративних махінацій заради підвищення прибутку. Піддаватися таким спокусам не варто (особливо в коридор затемнень), оскільки наслідки можуть бути вкрай неприємними, і вирішити відразу їх не вийде. Після 27 жовтня настрій Львів почне підвищуватися, енергія зросте і поверне гарний настрій, щедрість і впевненість у собі.

Діви

Для Дів настає досить благополучний період, коли фортуна, здається, почне проявляти себе з найкращого боку. На Дів чекають подарунки, знаки уваги, поліпшення матеріального становища, перспективні пропозиції та цікаві проєкти. Матеріальна сфера з 27 по 30 жовтня зазнає позитивних змін. На багатьох Дів ці подарунки долі подіють настільки розслаблююче, що вони ризикують зануритися в задоволення і відпочинок, відклавши вирішення нагальних справ. Але робити цього не варто. Навпаки, необхідно не зменшувати темп у роботі, справах, розв’язанні питань і проблем, оскільки зараз – найвдаліший для цього період.

Терези

Терезам тиждень принесе неспокійні думки та імпульсивні вчинки. Більшість останніх буде викликана дитячим бажанням щось комусь довести або досадити. Нічим іншим, як проявом інфантилізму та егоїзму, це назвати не можна. Щось турбуватиме Терезів, і ці відчуття пов’язані з минулим, яке спричиняє неусвідомлену тривожність і страх, заважає мислити і діяти раціонально і прагматично. Терезам варто взяти деякий тайм-аут, призупинити активну діяльність і, що найголовніше, не починати в цей період нічого нового. Є ризики не довести розпочате до кінця, марно витративши зусилля і час. Високоуранічний стан психіки у Терезів закінчиться після 27 жовтня, коли знизиться вплив Сонячного затемнення. Знак Зодіаку трохи заспокоїться, тривожність піде, і ви знову візьметеся за справи в рівноважному і комфортному для себе стані.

Скорпіон

Скорпіонам рекомендується зустрічати Сонячне затемнення якомога тихіше і спокійніше, зачаївшись удома і обмеживши спілкування із зовнішнім світом. Вичікування і стійкість – основні якості, які будуть затребувані в поточний період. Не варто форсувати події і в діловій сфері, справи необхідно вести дуже обережно, ретельно планувати кожен крок. Для вирішення професійних питань, найімовірніше, доведеться на деякий час об’єднатися з кимось із конкурентів. Альянс буде далеко не дружнім, але цілком ефективним і взаємовигідним. Під час підписання фінансових документів Скорпіонам слід виявити підвищену уважність і прискіпливість. Тим, хто має в анамнезі хронічні захворювання дихальної та серцево-судинної системи, варто уважніше поставитися до свого здоров’я.

Стрілець

На Стрільців очікує період зростання, стабільності й успіху. Чого б не стосувалося питання: кар’єри, духовного зростання, особистих або сімейних стосунків, – Стрільці відчуватимуть натхнення, яке дасть не тільки благополучну реалізацію всього задуманого, а й нову мотивацію рухатися вперед. На зайнятих у діловій сфері Стрільців чекає розширення фронту робіт, збільшення кількості ділових партнерів і корисних зв’язків. Фінансове становище деяких Стрільців дасть їм змогу замислитися про великі придбання, наприклад, автомобіля, нерухомості, бізнесу. Стрільці, які перебувають у стосунках, отримають довгоочікувану пропозицію руки і серця, почнуть активно планувати весілля. Здоров’я особливих проблем не завдасть, лише в період Сонячного затемнення варто побоюватися невеликих травм або опіків.

Козеріг

Козерогам Сонячне затемнення принесе невеликі труднощі в контактах із людьми, деякі проблеми у шлюбі й у стосунках, пов’язані з непорозуміннями і невірно зрозумілими словами. Незначних проблем зі здоров’ям теж навряд чи вдасться уникнути, вони будуть пов’язані із застудами від непомічених протягів або переохолодженнями. Для успіхів у діловій сфері доведеться докласти значних зусиль, тріумф доведеться трохи відкласти, а надії і мрії щодо сердечних справ варто дещо підкоригувати. У фінансових справах Козерогам вдасться не тільки звести кінці з кінцями, а й навіть створити деякий запас коштів на запланований відпочинок.

Водолій

Водолії відчують непереборне бажання “засунути в довгу шухляду” всі справи і проблеми, ухилитися від відповідальності, натягнувши на вуха ковдру. Причому ковдру натягувати більшість Водоліїв будуть у прямому сенсі цих слів: бажання подовше поспати буде особливо сильним в останній тиждень жовтня. Якщо 25 і 26 жовтня такий стан принесе представникам знака тільки користь, то вже після 26 жовтня необхідно буде взяти себе в руки, інакше втрачені можливості довго лежатимуть каменем на серці. У деяких Водоліїв з’явиться намір переїхати жити в інше місто або країну, причому реалізувати задумане вийде протягом року.

Риби

У Риб настане стан активності й піднесення енергії (особливо в другій половині тижня). З’явиться багато нових планів, бажань і цікавих пропозицій. Робоча атмосфера буде позитивно-конструктивною, керівництво оцінить досягнення Риб у вигляді премій або заохочень, а співробітники нададуть допомогу за необхідності. В особистих стосунках настане новий виток почуттів до коханої людини. Партнери теж покладатимуть надії на благополучне продовження стосунків, чекатимуть взаємності і знаків уваги. Деякі типові Риби плануватимуть заручини з подальшим весіллям. Що стосується здоров’я, то проблем воно не завдасть, а підйом сил призведе до підвищення фізичної активності. Особливий фінансовий успіх очікує на Риб, зайнятих у комерції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого – несподіваний поворот у кар’єрі

Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку. Загальні рекомендації на…

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 вересня: на кого чекає підвищення на роботі, а на кого — успіх у коханні

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Серед астрологічних подій з…

Кармічна повня 12 серпня у поєднанні з Сатурном у Водолії: прогноз для всіх знаків зодіаку

12 серпня відбудеться головна астрологічна подія місяця — повний місяць у Водолії,…