Друзі всім привіт! На звязку Леонід Середа і сьогодні я розповім вам, що приготували зірки та карті таро представникам різних знаків Зодіаку.

На четвертому тижні серпня відбудеться кілька важливих подій. По-перше, 23 серпня Сонце перейде зі знака Лева на знак Діви. У більшості з нас з’явиться бажання навести лад не лише у себе вдома, а й у своєму житті. Розкласти все по поличках, структурувати, вникнути в найдрібніші деталі – відмінна риса типових представників знака Діви. При цьому з’явиться реальна небезпека поринути у дрібниці, а за деталями не побачити цілого. Оцінити загальну ситуацію, піднятися над нею в цей період особливо непросто буде представникам земних знаків — Тельцям, Дівам і Козерогам.

26 серпня Меркурій перейде до Терезів, і це досить гармонійне становище активізує нашу здатність вести переговори, бачити проблеми з різних боків, гарно висловлювати свої думки. У багатьох з’явиться інтерес до психології, до людських відносин та взаємодій. Це найкращий час для будь-яких компромісів і переговорів.

Молодий місяць 27 серпня у знаку Діви особливо сприятливий для ритуалів, пов’язаних з матеріальною сферою, грошима. Матеріальні ідеї, що прийшли в цей день, можуть реалізуватися в найкоротший період часу. Більшість людей кропітка робота не дратуватиме, а запорукою комфорту та гармонії будуть порядок і ясність не тільки в речах, а й у думках, емоціях, почуттях.

28 серпня Венера стане в опозицію із Сатурном, і багато хто з нас опиняться в ситуації вибору — між почуттями та боргом. Ми будемо особливо схильні до проявів ревнощів, образ на свого партера, відчувати емоційне спустошення або усунення. Пережити цей непростий період часто допомагає усамітнення, аналіз своїх емоцій та причин виникнення труднощів у стосунках.

літо - відпочинок
літо – відпочинок

Овен

На Овнів чекає дуже творчий і продуктивний тиждень. Придбання нових навичок, ефективна праця, прояви високих професійних знань та досвіду – все це принесе відчутну матеріальну винагороду працьовитим представникам цього знаку. Особливо пощастить тим, хто вносить у повсякденну та рутинну працю елемент творчості та щирого інтересу. Нецікавої роботи немає. Вона завжди цікава рівно настільки, наскільки цікава сама людина, яка її виконує. Самотнім Овнам буде можливість цікавого знайомства, яке має всі шанси вилитися в романтичне. Не варто лише забувати, що й над стосунками треба працювати, це теж праця.

Телець

Тільці ризикують зіткнутися з віроломством, зрадою чи невірністю. Це може стосуватися не лише партнерських відносин, а й роботи також. Брехня з боку співробітників, двуличие керівництва, зрив домовленостей чи сумнівні угоди теж приємних емоцій не додадуть. На побутовому рівні ця тенденція може програтися як купівля підробки, дрібне шахрайство продавця, спроба витягти гаманець із сумки. А все через те, що четвертого тижня серпня Тельцям буде вкрай складно зосередитися, голова працюватиме погано, постійно щось упускатиметься, ситуації не зможуть оцінюватися Тельцями об’єктивно. Як рекомендації Тельцям було б непогано в цей період обмежити спілкування та контакти із зовнішнім світом, а також звернути увагу на загальнозміцнюючі вітаміни або біодобавки.

Близнюки

Типові Близнюки наприкінці серпня будуть у звичному та комфортному для себе стані – балансуванні. Сум’яття, занепокоєння, занепокоєння властиві Близнюкам на початку нових проектів. А проекти серпня, справді, цікаві та багатообіцяючі. У деяких Близнюків з’явиться друге місце роботи, можливість поєднувати дві посади чи дві професії. У особистих відносинах Близнюки теж можуть почати відчувати вагання, балансуючи вже між двома партнерами. Настрій Близнюків буде досить легким і грайливим, вони без вагання готові відповідати на флірт і увагу, якої в цей період буде достатньо.

відпочинок влітку
відпочинок влітку

Рак

Раки мають отримати оцінку своєї діяльності, причому це торкнеться будь-яких сфер — від роботи до побуту. Причому оцінка буде неупереджена та об’єктивна, і тут дуже доречний вислів: «Що посієш, то й пожнеш». Іноді впоратися з наслідками і «заплатити за рахунками» здається неймовірно важкою справою, але зробити її необхідно, інакше чаша терезів хитнеться ще більше, і не на користь Раків. Деякі представники цього знака зіштовхнуться із ситуаціями, так чи інакше пов’язаними із законом. Наприклад, це можуть бути юридичні консультації, документи, нотаріуси, поліція. При цьому для Раків є всі шанси на справедливе рішення чи на об’єктивну консультацію.

Лев

Лев має повною мірою відчути наслідки своїх дій «наперекір» або «на зло». Упереджені міркування, хибний перебіг міркувань та ігнорування фактів зіграють зі Левами злий жарт. Вигравши на проміжному етапі, Леви ризикують програти “в довгу” і залишитися ні з чим. Тому замість конфліктів, гнівних спалахів та істерик краще взяти себе в руки та сісти за стіл переговорів. А найголовніше — необхідно переглянути цілі та завдання, які провокують Львів на контрпродуктивні дії та емоції. Можливо, чи потрібно трохи відкоригувати свої плани та способи їх досягнення? І тоді є всі шанси прожити четвертий тиждень серпня гармонійно та щасливо.

Діва

Діви повною мірою насолодяться результатами своїх минулих зусиль і знайдуть для себе перспективні можливості для майбутніх звершень. Особливо сприятливою буде ситуація для Дів, зайнятих у фінансовій сфері та сфері виробництва реальних речей. Здоров’я, загалом, занепокоєнь не доставить, варто лише звернути увагу на режим харчування, віддавши перевагу корисній та легкій їжі, уникаючи алкоголю та енергетичних напоїв. Самотнім Дівам надається шанс скрасити свою самотність на романтичному побаченні.

Терези

Більшість Терезів зіткнуться з усвідомленням того, що вони витрачають дуже багато емоцій та енергії на те, що не так вже й важливо для них. Втім, ті Терези, хто витрачав свої зусилля довго та старанно, отримають заслужену нагороду. Це стосується бізнесу, професії, особистих стосунків чи спортивних здобутків. Терезів, які забажають отримати миттєвий результат своїх зусиль, очікує невелике розчарування. Результат буде, але через певну кількість часу. Терези, що перебувають у відносинах, переймаються питанням: «Що буде далі?». Насправді, стосунки не стоять на місці, просто Терезам захочеться форсувати події, тим самим прискоривши їх. Краще залишити події йти своєю чергою, результат згодом не розчарує Терезів.

Скорпіон

Стан Скорпіонів чимось нагадуватиме стан Раків, з тією лише різницею, що Скорпіони конструктивніше і відкрито зустрінуть усі наслідки своїх минулих вчинків — і добрих, і не дуже. Нейтралітет, холоднокровність та самовладання допоможуть Скорпіонам у професійній сфері досягти дуже хороших результатів. Особливо тим представникам цього знаку, хто пов’язаний із юриспруденцією, судами, поліцією чи державною службою. Особисте життя більшості Скорпіонів зазнає спокус, на горизонті замаячить раптом хтось новий і цікавий. У виграші залишаться ті, у кого вистачить розуму не поринути у шекспірівські пристрасті та протистояти спокусам.

Стрілець

Типовим Стрільця четвертий тиждень серпня принесе сум’яття в емоціях від неможливості зробити вибір. Будь то ситуації на роботі чи стосунки з партнером, у будь-якому варіанті, Стрільцям буде здаватися, що «ліворуч підеш — коня втратиш, праворуч підеш — голову складеш». І голова, і кінь на цьому етапі життя Стрільцям дуже важливі, тому будь-який вибір здаватиметься неправильним. Порада тут одна — зрозуміти, що насправді хоче імпульсивний вогненний Стрілець? Більшість Стрільців у цей період зіштовхнуться із проблемами у взаєминах, комунікаціях. Самотні Стрільці почнуть гостро переживати про «незадане» особисте життя. Але кінець тижня розставить все на свої місця, вибір буде зроблено, стосунки налагоджені, а перспективні знайомства розширять можливості для пошуку другої половинки.

Козеріг

Хороші емоції та позитивний настрій супроводжуватимуть Козерогів майже весь четвертий тиждень серпня. Козерогам, які мають партнерські відносини в житті, надасться можливість перевести їх у ділову сферу, розпочавши ефективну співпрацю. Матеріальна ситуація буде досить стабільною, а ті Козероги, хто колись об’єднав свої ресурси з партнером для досягнення спільних цілей, отримають чудовий результат. Козероги, що перебувають у відносинах, проведуть дуже гармонійний тиждень, насолоджуючись турботою, увагою і подарунками. Самотні Козероги можуть закохатися, причому серйозно, а, найголовніше, взаємно.

Водолій

Заняття «земними» справами та турботами відвернуть типових Водоліїв від світових та глобальних проблем, і це піде їм лише на користь. Причому більшість Водоліїв раптом почнуть відчувати задоволення від обговорення рецептів пирогів та вивчення складу продуктів у супермаркеті. Можуть відкрити для себе багато нового та цікавого. Професійна сфера принесе нові та цікаві з фінансової точки зору проекти та можливості. Сімейні Водолії та ті, хто перебуває у стосунках, отримають багато позитивних емоцій від спілкування зі своїми іншими половинками, дітьми та родичами. Самотні Водолії раптом відчують на собі знаки уваги з боку людини, яка раніше була до них байдужа.

Риби

Риби зустрінуть початок тижня у стані інерції. Насправді інерція буде наслідком перенапруги — нервової та фізичної — попередніх тижнів. Організм просто втомився і йому потрібний відпочинок. І якщо Риби не побалують себе масажем, довгим сном або процедурами, що релаксують, то будуть розплачуватися занепадом сил і неважливим самопочуттям. Самотні Риби можуть надихнутися знаками уваги з боку привабливої ​​особистості протилежної статі, на перевірку ж особистість виявиться не тільки привабливою, а й аморальною, безтурботною, хитрою і скупою. Наприкінці тижня Риби, нарешті, вийдуть з інерційного стану і з новими силами пірнуть у вир подій свого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Сексуальний гороскоп: як отримати максимум задоволення різним знакам Зодіаку

Наш сонячний знак Зодіаку впливає не тільки на те, як ми обираємо…

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Перший тиждень серпня ознаменується…

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – заслужене підвищення

Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що…

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт?

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Початок третього тижня серпня…