Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку.

Загальні рекомендації на тиждень з 19 по 25 вересня


З важливих астрологічних подій тижня потрібно відзначити 19 вересня, коли Сонце стане в трін із Плутоном, 20 вересня, коли Венера перебуватиме в тригоні з Ураном, а також з’єднання Сонця з ретроградним Меркурієм 23 вересня й опозицію Венери з Нептуном 24 вересня.

Тригон Сонця з Плутоном дасть нам енергію і сили для внутрішніх і зовнішніх трансформацій. Це дуже сприятливий період для того, щоб замінити все непотрібне і застаріле: починаючи від устаткування на виробництві та закінчуючи технікою, меблями, ідеями і навіть стосунками, що втратили актуальність. Гарний час для розв’язання проблем зі спадщиною, податковими органами, страховками, вкладеннями і розміщеннями грошей.

Тригон Венери з Ураном активізує сферу взаємин. Нові раптові знайомства, переростання дружніх стосунків у любовні, схильність до пригод, флірту – всі ці тенденції будуть нам притаманні, а ось реалізація буде вже залежати від індивідуального гороскопу конкретної людини. Цей аспект часто приносить зміни в сім’ю, досить позитивні, але такі, що потребують зусиль і клопоту.
З’єднання Сонця з ретроградним Меркурієм 23 вересня провокуватиме нас на самовираження – не завжди, втім, вдале.

Диктат нашого “ЕГО” не сприятиме конструктивному спілкуванню з оточуючими, а наші обіцянки ризикують бути не виконаними, а репутація при цьому може постраждати. У стосунках між людьми (у шлюбі, між родичами, друзями) почнуть виринати проблеми з минулого, проявляться всі “хворі мозолі” і вийдуть на поверхню всі емоції, які заганяли глибоко всередину, але які, як і раніше, завдають болю й туги. Гарна можливість завершити і опрацювати ту частину своїх емоцій, яку ми приховували.
Опозиція Венери з Нептуном зверне увагу на проблеми зі здоров’ям, особливо пов’язані з обміном речовин, гормонами, щитовидною і вилочковою залозами. У романтичній сфері опозиція посилюватиме фантазії, хворобливу прихильність до об’єкта кохання і нереалістичні очікування. У цей період емоційні люди будуть особливо схильні давати неправильний напрямок своїм симпатіям, сентиментальності, емоційному самообману, невідповідним романтичним і сексуальним зв’язкам. У цей період ми повинні бути обережними під час нових знайомств, обмежити вживання алкоголю і ліків.

Події для кожного конкретного знака Зодіаку відбуватимуться в тій динаміці, яку відображає індивідуальний гороскоп, але важливі транзити поточного тижня впливатимуть на всіх нас без винятку.

несподіваний поворот у кар'єрі
несподіваний поворот у кар’єрі

Овен

Овнам необхідно буде стримувати себе протягом майже всього тижня, оскільки час для активних дій ще не настав. Дотримуватися такої поведінки Овнам буде непросто, тому що прагнення комусь щось довести, “йти на принцип” через упертість і хибне самолюбство Овнам у цей період особливо властиве. Більшість Овнів перестануть дотримуватися своїх принципів благородства в поведінці, перемикаючись на впертість і деспотизм. Особливо це стосується тих представників знака, хто зіткнеться з порушенням своїх планів, протидією і опором. Порада тут одна – перестати форсувати події, зробити невелику паузу в справах і спілкуванні. Наступний тиждень компенсує Овнам усі неприємності й затримки (читайте також:

Телець

Більшість Тельців мають налаштуватися на дуже продуктивний і насичений тиждень. Прилив сил для енергійних починань, величезна рішучість діяти і досягати, готовність до змін і відриву від обтяжливого минулого – далеко не повний спектр намірів Тельців. І в них є всі шанси реалізуватися найуспішнішим чином! Деякі Тельці в цей період ухвалять дуже жорсткі рішення, ґрунтовані на логіці й розумі, всупереч минулим сентиментам. Тріумф особистої влади і сили над обставинами відчують більшість типових Тельців. Здоров’я і фінансова сфера Тельців у цей період також залежатимуть від особистих зусиль і вжитих дій.

Близнюки

Близнюки на початку тижня зіткнуться із ситуаціями, що характеризуються словами: “За що боровся, на те й напоровся”. Отримавши те, про що так довго мріяли – посаду, гроші, роботу, стосунки – Близнюки раптом виявлять, що щастя не відчувають. Велика спокуса втішитися сумнівними поверхневими задоволеннями охопить Близнюків до середини тижня, і багато хто з них піде на поводу своїх неоднозначних бажань. Від пересичення і невдоволення життям це не позбавить, а ось неприємностей і нових проблем, мабуть, гарантує. Найкращим варіантом для Близнюків у цей період стануть водні процедури, лазні або СПА, здатні “промити” організм, очищаючи його від зайвого.

Рак

Ракам тиждень принесе смугу удач, реалізацію давніх намірів і перемогу в боротьбі будь-якого роду. Успішні ділові поїздки, приємні новини, цікаве спілкування і корисна інформація чекають на Раків у цей період. Раки стають сильнішими, зрілішими, сміливішими для руху своїм наміченим шляхом, спокійно і впевнено долають труднощі, сумніви або конфлікти. Тиждень також сприятливий для будь-яких нових починань – від кар’єри до створення сім’ї. Здоров’я проблем не завдасть, а рівень енергії буде дуже високим.

Гороскоп на тиждень із 19 до 25 вересня
Гороскоп на тиждень із 19 до 25 вересня

Лев

Леви трохи занудьгують. І головна спокуса, на яку наражатимуться представники цього знака, – необґрунтовані витрати і сумнівні фінансові операції. Якраз, витрачати і вкладати цього тижня Левам суворо протипоказано! Більшість Левів виявляться втягнутими в конфлікти зі своїми родичами. Особливо гостро може постати проблема “батьків і дітей”. Хорошим стосункам із батьками постійно щось заважатиме, а оскільки терпінням Леви не вирізняються, то й результатом спілкування можуть стати перервані на тривалий період стосунки. Звісно, контакти згодом відновляться, але Леви ще довго “палахкотітимуть вогнем” з цього приводу. У плані здоров’я Левам варто звернути увагу на спадкові хвороби, за можливості, зайнятися профілактикою або лікуванням.

Діва

У Дів несподівано з’являться “вороги” – досить цілеспрямовані особистості, які діятимуть на противагу. Особливо це стосується Дів, які раніше відкинули когось зі своїх шанувальників або перервали стосунки. Любов останніх стрімко перетворилася на ненависть, провокуючи руйнівну й озлоблену поведінку. І всі шанси відчути на собі наслідки цієї поведінки у Дів є. А все тому, що розпочинаючи стосунки, Діви вважали за краще легковажно не замислюватися про кінцеву мету цих стосунків, і також погано уявляли собі наслідки після розставання. Здоров’я Дівам занепокоєнь не завдасть, уникати слід тільки переохолодження і вогкості.

Терези

Терези зіткнуться з проблемами в дружбі. Не виключені сварки або конфлікти з друзями і подругами. Жінки-Терези, пов’язані з діловою сферою, будуть схильні жертвувати заради своїх бізнес-ідей або проєктів надто багато чим, звідси – проблеми і розлад у сім’ї. Причому в перспективі виявиться, що ідеї та проєкти – примарні й ефемерні, а ось відновити стосунки з близькими буде складно. Багато Терезів зіткнуться з проявом ексцентричності й навіженості близької людини або людини, з якою вони пов’язані в особистій, діловій або дружній сфері. Не схильні до епатажу Терези всерйоз задумаються про доцільність продовження стосунків, спілкування або дружби. Що стосується здоров’я, то Терезам слід особливо побоюватися застуд і запальних процесів, пов’язаних із високою температурою.

Скорпіон

Скорпіони на початку тижня відчують на собі низькі емоційні вібрації, пов’язані з відсутністю своєї соціальної реалізації. Невміння співвіднести себе з оточуючими, досягти згоди і взаєморозуміння триватимуть приблизно до четверга 22.09. Потім ситуація почне вирівнюватися, і у Скорпіонів з’явиться можливість застосувати свої здібності і таланти. Доля немов піде назустріч Скорпіонам, надаючи нові цікаві проєкти, шанси і можливості. Особливо вдалим кінець тижня буде для тих Скорпіонів, хто зможе утримувати в собі стан “тут і зараз”, концентруючись на поточних справах і отримуючи задоволення від самого процесу дії.

Стрілець

Стрільцям, пов’язаним із діловою сферою, тиждень принесе підйом у справах, успішну кар’єру і хороші перспективи, особливо в довгострокових проєктах. Багато Стрільців отримають відчутну допомогу від зрілої і серйозної особистості, якщо продемонструють свою компетентність і відповідальну життєву позицію. Придбання і покупки, зроблені в поточний період, Стрільців потішать, а відчуття певної фінансової стабільності наповнить внутрішнім спокоєм і неспішністю. Здоров’я також проблем не завдасть, побоюватися слід лише переїдання. Сімейні Стрільці насолоджуватимуться спокоєм і гармонією, а ті, хто перебуває у стосунках, отримають можливість перевести останні на новий рівень, аж до пропозиції руки і серця.

Козеріг

Козероги майже весь тиждень змушені будуть демонструвати всі свої вміння уникати конфліктів із небезпечним супротивником. І тут важливо дотримуватися принципу: “Не рий яму іншому – сам у неї потрапиш!”. Уникати конфліктів доведеться, але ось будувати підступи у відповідь – украй небажано! Деякі Козероги раптом стануть володарями інформації або таємниці, від яких краще б триматися подалі, бо “багато знань – багато печалей”. У цей період Козерогам слід бути особливо обережними у вчинках і виваженими в підходах до будь-якої справи. Отримання важливих новин щодо фінансів змусить деяких Козерогів звернутися за порадою до більш компетентної людини. Згодом порада не виправдає себе, тому краще прислухатися до голосу свого розуму, прибравши при цьому емоційну складову ситуації.

Водолій

Водолії весь тиждень будуть схильні уникати контактів, дратуючись від неможливості побути на самоті. Медитації весь час перериваються, усамітнення порушується. Спочатку Водолії будуть стоїчно терпіти, але в другій половині тижня зроблять рішучі дії для забезпечення своєї особистої самоти і спокою. Планета-управитель Водолія – Уран – схиляє до дружелюбності і сприйняття людей такими, якими вони є. Але це і планета різких непередбачуваних змін, раптових вчинків і блискавичних рішень. Тому Водолії можуть вражати своє оточення не тільки довготерпінням, але також і несподіваними швидкими діями, зупинити які практично неможливо. Здоров’я нагадає про себе тим представникам Водоліїв, хто має хронічні проблеми з травленням. Дотримання дієти та зниження фізичних навантажень дасть змогу Водоліям досить легко подолати всі негативні прояви цього періоду.

Риби

Риби впритул зіткнуться з невирішеними раніше проблемами. При цьому амбівалентність ситуацій не сприятиме прояву впевненості у Риб. Навпаки, Риби будуть не в змозі ухвалювати рішення, через неможливість зробити вибір, прийняти одну сторону з двох, вибрати для себе альтернативу. Два рівних за значущістю фактори ставитимуть Риб у глухий кут. Найкраще, що можуть зробити Риби, – прийти до якогось сконструйованого компромісу. І тут теж є небезпека через непередбачуваність наслідків, адже знайдений компроміс може стати як розумним і делікатним балансом, так і патовим варіантом. Особливу увагу Рибам слід приділити фінансовим документам, оскільки останні можуть містити в собі “підводні камені”. У плані здоров’я вразливими можуть стати органи дихання. Також рекомендується знизити навантаження на зір.

Таро гороскоп на тиждень з 19 до 25 вересня від Середа Леонід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп

На які дати, на думку астрологів, випадають сприятливі дні для стрижки в…

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт?

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Початок третього тижня серпня…

Гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого — фінансовий успіх

Друзі всім привіт! На звязку Леонід Середа і сьогодні я розповім вам,…