Розповідаємо, що готує для знаків Зодіаку наступний тиждень.

Цього тижня всім представникам знаків Зодіаку важливо стежити за своїми словами та вчинками. «Повітряний» Меркурій входить у вогненний знак Лева, а це обіцяє підвищення нервово-психічної збудливості, конфліктності, бажання активно сперечатися та не слухати альтернативну точку зору.

Овен

Цей тиждень – не час для вияву творчого потенціалу. Може виникнути бажання маніпулювати коханою людиною, виникне потреба приховувати свої почуття. У роботі на вас чекає успіх, який обіцяє великі досягнення. Вам доведеться взяти відповідальність, яка змусити викладатися на всі сто, але результат буде сприятливим та фінансово відчутним.

Телець

Багатьом Тельцям цей тиждень принесе сприятливі зміни. Без особливих зусиль ситуації повертатимуться на вашу користь, а проблеми вирішуватимуться самі собою. Насправді це закономірний результат попередніх праць. В особистому житті вдасться реалізувати далеко не всі добрі наміри. Особливо це стосується ділових жінок, які поглинені кар’єрою та роботою. У роботі Тельців з’явиться шанс розкрити нечесну гру когось із колективу, подолати його деструктивні впливи на професійні процеси.

гороскоп на неділю с 18 по 24 липня

Близнюки

Багато представників Близнюків будуть спрямовані в минуле. Ностальгія, спогади про минулі почуття, забуті бажання змусять переглянути частину свого реального життя і навіть внести до неї якісь корективи. Можливо, буде спроба відвідати якісь пам’ятні місця, зустрітися з давно забутими друзями. В особистому житті бажаних змін доведеться трохи зачекати, може простежуватися непередбачуваність у стосунках. Робота принесе боротьбу, а також ситуації, коли доведеться відстоювати свою думку найжорсткішим чином. Для вас це буде шанс подолати себе.

Рак

Загалом, тиждень буде насиченим та різноманітним на події та емоції. Липень традиційно включає новий період у життя Раків, підбиваючи підсумки минулого року і ставлячи нові завдання. Звідси й відчуття певної тривожності, тяжкості від відповідальності. Здоров’я не принесе проблем, а у сімейному чи особистому житті, навпаки, доведеться вирішувати назрілі непорозуміння. Робота дасть хороші матеріальні блага, особливо тим Ракам, які перебувають на керівних посадах або пов’язані з фінансовими потоками.

Лев

Леви знайдуть вихід із складних та заплутаних ситуацій. З’являться нові перспективи та можливість уникнути небезпеки. В особистому житті — з’ясування стосунків із партнером підриватиме внутрішній спокій. Вільні від стосунків Леви почнуть активно переглядати свої життєві настанови щодо сімейного життя, хтось навіть наважиться зв’язати себе узами шлюбу. У професійному плані тиждень принесе боротьбу за місце під сонцем, загострення конкурентних ситуацій. Рекомендується утриматися від висловлювання своєї думки на адресу керівництва — у колективі є ті, хто із задоволенням ретранслює його на адресу.

Діва

Потрібна воля і витривалість, щоб довести до кінця розпочаті колись важливі справи. На вас чекає випробування на силу та впевненість у собі. Іноді здаватиметься, що тягар відповідальності занадто великий і захочеться його скинути, забувши про наслідки. Але робити це не варто. Починати нові справи в цей період також не рекомендується. В особистому житті на вас чекають драми та розлуки. Сімейні Діви можуть зіткнутися із загрозою розлучення. Натомість у роботі та професії з’являться дуже цікаві, а, найголовніше, реальні перспективи. Можуть бути успішні ділові поїздки або відрядження, співпраця з професіоналами, які можуть багато чого навчити.

Терези

Для Терезів актуальними цього тижня стануть питання етики, навчання та участі у заходах. У відносинах розпочнеться подолання негативних тенденцій, є шанси повернути все до нормального русла. На тих, хто вийшов із стосунків, чекає період емоційного відновлення та перспектива нової зустрічі. У сфері роботи та фінансів досить сприятливі тенденції та нові ідеї. Причому найпродуктивнішими будуть ті, які потрібно реалізовувати колективно. Ділові жінки зможуть знайти партнера, якому можна довіряти та розпочати спільний проект.

Скорпіон

Для Скорпіонів тиждень принесе багато ситуацій, пов’язаних із проявом особистої відповідальності та виконанням даних раніше обіцянок. Бажано також пов’язувати себе новими зобов’язаннями у період. Самотні Скорпіони отримають багато інтересу протилежної статі, запрошення на побачення. Сімейні Скорпіони здивуються посиленим знакам уваги своїх других половинок. Робота та фінанси не принесуть проблем, а колектив порадує. Зайняті творчістю Скорпіони отримають підтримку та високу оцінку від оточуючих.

Стрілець

Цього тижня Стрільці будуть розчаровані тим, що доведеться відкладати реалізацію планів, проектів і вирішення питань, що давно назріли. Все це буде виконано, але не найближчим часом. Тому не варто витрачати енергію та емоції на те, що неможливо отримати прямо зараз. Згадайте про терпіння та порадуйте себе прогулянкою на природі. Сімейні Стрільці, швидше за все, виявлять деяку легковажність у плані бюджету, можуть бути спонтанні та непотрібні витрати. У професійній сфері на вас чекають приємні емоції, нагороди за попередні праці та можливість трохи знизити навантаження.

Козеріг

Козероги відчують незвичне бажання помедитувати, відволіктися від земних проблем та турбот і поринути у світ езотерики, таємниць та містики. Втім, це не завадить їм досить жорстко та впевнено вирішувати професійні проблеми, домагатися виконання своїх вказівок та припиняти будь-які спроби бунту в колективі.

Водолій

Цього тижня ви можете виявляти запальність, емоційну нестабільність та незадоволеність. Цей період потрібно просто пережити. І допоможе в цьому спокійний та надійний партнер, як у бізнесі, так і у шлюбі. Є шанс завести знайомство з людиною, яка у певному сенсі «стабілізує» емоційний стан роздратування. Професія та фінанси сильно не постраждають, оскільки у професійному плані Водолії зможуть винести на перший план логіку та свій неабиякий інтелект.

Риби

Риби будуть у стані емоційної невизначеності, і тут бажано звернутися за послугами психотерапевта. Можуть активізуватися несвідомі емоційні реакції на події, що відбуваються, пояснити які ні собі ні оточуючим Риби не зможуть. У сімейному житті настане певний спокій, але до повної гармонії буде далеко. Робота принесе заслужені чесною та відповідальною працею винагороди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Місячний гороскоп краси: найсприятливіші дні для стрижок і фарбувань у вересні 2022 року

Звіряємося із зірками і вибираємо найкращі дати для б’юті-процедур у вересні. Становище…

Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп

На які дати, на думку астрологів, випадають сприятливі дні для стрижки в…

Хитрі обманщики: як брешуть різні знаки Зодіаку – головні прийоми, про які ви повинні знати

Розповідаємо, які прийоми користуються представники різних знаків, щоб обдурити співрозмовника. Овен Якщо…