Астролог Київська Віра у цій статті розкаже, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку.

Загальні рекомендації

Третій тиждень жовтня буде багатим на астрологічні події, найважливішими з яких стануть інгресії Сонця і Венери в Знак Скорпіона 23 жовтня, з’єднання Сонця і Венери 22 жовтня, квадратури до Плутона Сонця 19 жовтня, а потім і Венери – 20 жовтня. Також мають бути гармонійні аспекти у вигляді тригонів із Марсом, спочатку у Сонця – 17 жовтня, а потім і у Венери – 19 жовтня. Директний Меркурій також утворює трин із Сатурном 23 жовтня.

Інгресія Сонця в найтаємничіший і найпотаємніший знак Зодіаку змусить нас попрацювати зі своїми почуттями та емоціями. Багато хто з нас, як у дзеркалі, побачить збоку прояви своїх емоцій у навколишніх людей. Агресивні зіткнуться з агресією на свою адресу, образливі – з безпричинними образами. У цей період особливо важливо гарненько оберігати свої секрети від сторонніх, при цьому шанси розгадати чужі збільшуються на очах. Скорпіон – знак трансформацій, зокрема, внутрішніх, критичних і екстремальних ситуацій, раптових змін, які дуже вірогідні й відбудуться за непередбачуваними сценаріями. Інгресія Венери в Скорпіон зробить акцент на трансформації особистих стосунків, схильності до драматизації, безпричинних ревнощів. Почуття можуть затьмарювати розум. І в цей період важливо тримати під контролем свої емоції, оскільки саме в цей період ми схильні сприймати все набагато гостріше, ніж зазвичай.

З’єднання Сонця і Венери допоможе нам краще зрозуміти одне одного, зміцнити стосунки з близькими людьми, знайти партнерів, відчути творче натхнення. Укладені цього дня союзи, як ділові, так і шлюбні, мають усі шанси стати довгими, плідними і щасливими. Квадратура Сонця і Плутона 19 жовтня загострить ситуації боротьби – за владу, за контроль, за авторитет. Кризи і конфлікти, що відбулися в цей час, принесуть не тільки негативні емоції, а й новий важливий досвід для багатьох із нас. Наступний квадрат із Венерою винесе на поверхню сексуальні проблеми у стосунках, які доведеться вирішувати. Інакше може виникнути відчуженість партнерів одне від одного, подолати яку згодом буде вкрай складно.

Тригон Сонця і Марса висуне вперед активних людей, які претендують на лідерські позиції. Буде можливість проявити себе, завоювати авторитет, особливо в діловій сфері. Сміливість, рішучість і самовпевненість допоможе втілити свої конструктивні ідеї в життя багатьом представникам Зодіакального кола. Тригон Марса і Венери спровокує підвищений інтерес до кохання і сексу, флірт, акцент на стосунках у парі (читайте також: Сексуальний гороскоп: як отримати максимум задоволення різним знакам Зодіаку). Дипломатичні зусилля для розв’язання суперечок і конфліктів дадуть дуже хороші результати, оскільки у сторін з’явиться реальне бажання домовитися.

Нарешті, тригон Меркурія із Сатурном сприятливий не тільки для інтелектуальної діяльності, навчання, укладення договорів і конструктивного спілкування, а й для роботи руками. Краще цей день не витрачати на тривіальні справи, а зайнятися чимось дійсно важливим для вас. Детальніший прогноз основних тенденцій у цей період можна прочитати далі. Для кожного типового представника Зодіакального кола вони варіюватимуться залежно від положення планет-управителів знака і їхніх аспектів із транзитними планетами.

Гороскоп на тиждень

Овен


Цього тижня Овни відчують раптову нудьгу, щось їм набридне до такої міри, що вони будуть не сподіватися цього позбутися. У роботі більшість Овнів зіткнуться з відсутністю мотивації, небажанням здійснювати трудові подвиги. Стан нагадуватиме професійне вигорання. Фінансова стабільність не може не тішити, але ось відсутність зростання схиляє до смутку. Деякі Овни піддадуться грошовій спокусі: щоб задовольнити емоційний голод, поринуть у світ шопінгу, але оскільки задоволення так і не буде досягнуто, насолодитися покупками повною мірою у них не вийде. Утім, емоційне перезавантаження 23 жовтня збільшить активність і ентузіазм Овнів, повертаючи звичну енергійність і інтерес до життя.

Телець

Тельці зіткнуться з досить болючою критикою на свою адресу з боку оточення на тлі власних ревнощів до чужого успіху. Відкладені поїздки або втрата важливих документів, інформації діятимуть як додатковий подразник. Вихід тут один – без емоцій проаналізувати причини невдач або провалів. Найімовірніше, виною всьому гординя, яка притаманна більшості Тельців, а також недостатня надійність когось із близького оточення. Багатьом Тельцям рекомендується переглянути свої взаємини з колегами по роботі та партнерами по бізнесу і поставити собі запитання з приводу власної значущості. Можливо, що останній критерій сильно перебільшений і негативно впливає на успіх. Здоров’я Тельцям у цей період занепокоєння не завдасть.

Близнюки

Близнюки почуватимуться як риба у воді, оскільки амбівалентні ситуації поточного тижня – якраз те, що їм зараз потрібно. Невирішені проблеми і напруження за поточної розстановки сил можуть вивести з рівноваги кого завгодно, але тільки не Близнюків. У роботі на представників цього знака Зодіаку чекають досить складні переговори або комунікації, коли дві сторони не налаштовані “розкривати всі карти”, але хочуть отримати результат. Рекомендується приділити особливу увагу фінансовим документам, оскільки останні можуть містити “підводні камені” і принести чимало неприємностей у майбутньому. Близнюки, які перебувають у стосунках, мають усі шанси досягти компромісу зі спірних питань зі своєю другою половинкою. Що стосується здоров’я, то Близнюкам особливо рекомендується поберегти зір у цей період, уникаючи тривалої роботи за комп’ютером і активного використання гаджетів.

Рак

У Раків продовжаться позитивні тенденції попереднього тижня, коли на першому плані стоятимуть матеріальні питання. Приємні новини, пов’язані з фінансами, потішать більшість Раків, а нові кар’єрні горизонти відкриються перед представниками ділових кіл. Сім’я потішить теплою атмосферою взаєморозуміння, турботи і ніжності, а діти – своїми успіхами або досягненнями. Деякі представники Раків отримають можливість підвищити свій професійний рівень, пройти навчання, яке згодом позитивно позначиться на кар’єрі. Привабливі пропозиції про зміну мета роботи теж не виключені, хоча Раки навряд чи налаштовані на зміни в цей період свого життя.

Лев

Левам належить завершити період відносного спокою й апатії – настав час активних дій. Леви й самі будуть готові порушити наявну рівновагу, стати порушниками спокою, втручатися в ситуації та вживати рішучих заходів. Багато Левів ризикують зіткнутися з обманом або зрадою з боку свого “союзника” або викрити його в “служінні двом панам”. Багато типових Левів відчуватимуть у цей період труднощі із зосередженням, концентрацією уваги. У зв’язку з цим Левам не рекомендується підписувати документи будь-якого роду, давати обіцянки або контактувати з незнайомими людьми. Є небезпека потрапити в тенета шахраїв або шахраїв. На Левів, які перебувають у стосунках, чекають подарунки або знаки уваги з боку своїх партнерів.

Діва

Переважно Діви докладатимуть зусиль у діловій сфері роботи і бізнесу. У Дів, які мають у гороскопі уражений Сатурн, можуть спливти проблеми, пов’язані з виявленими раніше незібраністю, необережністю або неприємними компромісами в бізнесі. Багатьом Дівам для подолання складних ситуацій доведеться застосувати не тільки свої професійні знання й навички, а й використовувати хитрість, блеф або лестощі – інакше врятувати становище буде вкрай складно. Затримки з надходженнями фінансів теж не виключені. Здоров’я Дівам проблем не завдасть, а романтичні знайомства наприкінці тижня підвищать настрій.

Терези

Останній тиждень свого астрологічного періоду Терези проведуть за постановкою нових для себе завдань. Даватися це буде нелегко, оскільки нині Терези схильні бачити все розпливчастим, неясним і дуже глобальним, без будь-якої конкретики. Не всі почуватимуться в злагоді з емоціями і міркуваннями. Є небезпека замість фактів брати до уваги якісь припущення, які спрямують міркування Терезів у хибному напрямку. Не рекомендується в цей період діяти наперекір наявним правилам або стандартам. Можливо, що тактично це і принесе результат, але в глобальному масштабі призведе до стратегічного програшу. Усім Терезам рекомендується відкласти рішення на наступний тиждень, коли Венера і Сонце перейдуть у сусідній знак. Скорпіон дасть конкретику думкам і емоціям, а Венера допоможе досягти бажаного компромісу між ними.

Скорпіон

Період перед включенням свого нового Соляра більшість Скорпіонів зустріне в роздратованому стані. Причина – відчуття якоїсь “несвободи”, обмеження або скутості у своїх діях. Запитання, на які доведеться знайти відповідь, будуть пов’язані з вимушеними рішеннями і вчинками. Хто головний у цій ситуації? Хто володіє нею? І від кого залежить результат? Багато Скорпіонів досить швидко знайдуть відповіді на поставлені запитання, скорегують свої дії і побачать можливість “звільнення” від обставин, що обмежують. В особистих стосунках назріває криза, вирішувати яку рекомендується 19-20 жовтня. Весь тиждень Скорпіонам рекомендується користуватися громадським транспортом, оскільки затори на дорогах сприйматимуться особливо болісно і не додадуть настрою. Здоров’я залежатиме від пережитих емоцій, дружнє спілкування і контакти в цей період варто обмежити.

Стрілець

Стрільці на початку тижня відчують себе бунтарями і новаторами, у зв’язку з чим перестануть прислухатися до порад і рекомендацій. Ексцентричність деяких Стрільців просто зашкалюватиме, що в перспективі може завдати шкоди. Прояви зайвої доброти і щедрості теж на користь Стрільцям не підуть, оскільки замість подяки вони ризикують отримати втрату авторитету і роздратування. У професійній сфері виграють ті Стрільці, хто зможе знайти нестандартні варіанти вирішення проблем. Рекомендацією щодо здоров’я буде триматися в теплі, оскільки в цей період захворювання із серії “вухо-горло-ніс” більш ніж імовірні.

Козеріг

Козероги зіткнуться віч-на-віч зі своїми дитячими травмами. Перше бажання – захиститися і відстояти себе, яке не всім Козерогам вдасться втілити. Більшість ризикують зануритися в старі комплекси, переставши бути господарями самим собі. Прагнення побачити взаємозв’язки подій і людей там, де їх немає, може призвести до тривожності й підозрілості деяких представників цього знака. Козерогам буде навіть здаватися, що вітер жене осіннє листя за ними не випадково. Бурхливі дебати і з’ясування стосунків очікують на більшість сімейних Козерогів, які перебувають у стосунках. Деякі представники знака будуть змушені порушити ними ж установлені правила, але в перспективі це принесе бажаний результат.

Водолій

На Водоліїв очікує приємний період, пов’язаний із цікавими зустрічами, навчанням, перспективами у фінансовій або матеріальній сфері. Тут особливо впевнено почуватимуться найпрацьовитіші представники цього повітряного знака. Ті, хто готовий заради своїх цілей “гарувати” день і ніч, отримають не тільки винагороди за свою працю, а й побачать подальші можливості для самореалізації. Здоров’я Водоліям проблем не завдасть, а енергетичний потенціал буде на високому рівні. Не пов’язані стосунками Водолії отримають можливість зав’язати приємне знайомство, яке згодом переросте в романтич. Подарунки очікують на сімейних Водоліїв і тих, хто перебуває у стосунках, та й самі Водолії теж будуть схильні проявляти особливу щедрість щодо своїх близьких.

Риби

Риби розриватимуться між двома пропозиціями, жодна з яких по-справжньому не надихає. Професійних завдань буде багато, але вони навряд чи викличуть ентузіазм. Можливо, матиме місце професійне вигорання або просто тимчасова відсутність інтересу до роботи. Фінансове становище Риб буде досить стабільним, а стосунки з партнерами – надійними. Що стосується особистого життя, то тут у Риб намічається деяке охолодження. Причому, будуть і побачення, і сексуальна близькість, і спільне проведення часу, але не буде справжнього інтересу до свого партнера. Стан “холодного серця” може бути спричинений відтоком енергії в бік когось третього, хто заважає стосункам у парі, як з боку партнера, так і з боку самих Риб. Ситуація зміниться до середини третьої декади жовтня на краще, коли Риби упорядкують свій енергетичний баланс і розставлять пріоритети у стосунках.

Більше таро прогнозів та гороскопів на нашому сайті: https://mirtaro.in.ua/

Відео Таро прогноз на тиждень з 17 по 23 Жовтня від Середа Леонід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп

На які дати, на думку астрологів, випадають сприятливі дні для стрижки в…

Гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – заслужене підвищення

Скоро знову запрацює наша онлайн школа таро, а тим часом розповідаємо, що…

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого – несподіваний поворот у кар’єрі

Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку. Загальні рекомендації на…

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: на кого чекають успіхи в кар’єрі, а на кого — романтичне знайомство

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку на тиждень з 29…