Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку.

Початок третього тижня серпня буде частково продовженням попередньої в плані основних тенденцій та подій. Окремо слід зазначити опозицію Сонця та Сатурна до 17 серпня включно, яка може загострити проблеми «батьків та дітей», як у рамках звичайної сім’ї, так і в рамках соціальної сфери держав та країн. У цей період бажано знизити соціальну активність, більше відпочивати. Для більшості з нас це період прояву терпіння і самодисципліни в тих сферах життя, якими в гороскопі керує сузір’я Рака.

Для кожної людини це своя сфера. У тих, у кого сузір’я Рака управляє сьомим будинком, який відповідає за партнерські відносини, можуть виникнути труднощі у спілкуванні з партнерами. Вони будуть дуже турбувати і виводити зі стану рівноваги. Якщо Рак управляє десятим будинком (мети та кар’єра), можуть бути ситуації, що уповільнюють або зупиняють рух уперед.

20 серпня Марс перейде на знак Близнюки, який зменшить природну агресію Марса. У цей період ми станемо більш гнучкими, дипломатичними та згідливими. Але при цьому у нас може зрости метушливість, незібраність, схильність до поспішних висновків. Часто виникатиме відчуття, що всі поспішають і спізнюються, кількість контактів збільшиться. Сексуальність Марса в Близнюках є досить легковажною, тому нам буде складно зосередитися на одному партнері, підтримувати з ним тривалі стосунки. Флірт, заснований на грі слів, залучатиме нас найбільше в цей період. Також при транзиті Марса Близнюками зазвичай відбуваються масові поломки техніки, порушення зв’язку, транспортні події.

Остання чверть Місяця (19 серпня) вимагатиме від нас виявити вдячність тим, кого ми недооцінювали чи незаслужено забули. А також — вимагати борги з тих, хто їх давно має віддати. Особливу увагу своєму здоров’ю необхідно звернути тим, хто страждає на шлункові, серцево-судинні захворювання або неврологічними розладами.

Опозиція Меркурія та Нептуна 21 серпня виведе на перший план питання кар’єри, темпераменту та інтуїції. Остання особливо посилиться, підігріваючи інтерес до психоаналізу, прояву несвідомого, асоціацій та уяви. Що ж до представників зодіакального кола, то третій тиждень серпня принесе кожному з них свої варіанти подій, які програються різними способами.

меркурій
Меркурій

Овен

Овнам третій тиждень серпня принесе дві взаємовиключні тенденції — хтось із них працюватиме буквально до упаду, а хтось навпаки дасть повну волю своїй лінощі. Нові справи та проекти в цей період починати точно не варто. Багато хто з Овнів зіткнеться з виявом хитрощів, дрібних капостей і навіть підлості на роботі з боку своїх колег-недоброзичливців, а Овни-начальники — з низькою якістю роботи та непрофесіоналізмом співробітників. Все це змусить Овнов задуматися, наскільки правильно ними було обрано професію чи сферу діяльності? І чи варто продовжувати такі проблемні проекти? Наприкінці тижня ситуація почне виправлятися, особливо для тих, хто не пішов на поводу у своєї лінощів та безтурботності, а, відкинувши сумніви, продовжив «робити, що має».

Телець

Тільці більшу частину свого часу присвячуватимуть справам, пов’язаним із сім’єю та родичами. Можуть виникнути питання у зв’язку зі вступом у спадок, нерухомістю, землею чи ремонтом. Почуття впевненості та радість від досягнень будуть провідними емоціями Тельців у поточний період. Затьмарити його не зможуть навіть дрібні проблеми на роботі ближче до кінця тижня. Небажання щось змінювати, стан умиротворення та спокою дуже властивий більшості Тельців, і вони будуть насолоджуватися ним весь тиждень. При цьому Тельцям таки не варто забувати, що стагнації часто передує самовпевненість та спокій, а також небажання бачити щось, крім того, що приносить задоволення та стабільність.

Близнюки

Більшість Близнюків третій тиждень серпня порадує, особливо це стосується матеріальної сфери. Придбання нових ресурсів та пріоритетів, конкретних благ, можливість отримати щось цінне. І не важливо, чи це новий досвід, фінансовий успіх чи духовне збагачення — Близнюки зможуть отримати користь з усього. Нові знайомства обернуться дружбою для багатьох Близнюків, а самотні представники цього знаку зможуть нарешті зав’язати перспективні стосунки. Здоров’я не доставить проблем, а гарний настрій переважатиме весь тиждень.

планеті, астрологія, знаки зодіаку
Планети, астрологія

Рак

Раки мають складний тиждень, що пов’язано, в першу чергу, із зайвою консервативністю і традиційністю цього знака. Схеми та сценарії, властиві типовим Ракам, раптом перестануть працювати. Звичайні та обкатані способи вирішення проблем дадуть збій. І Раки виявляться в стані, який для них гірший від будь-якого стресу, — треба буде чинити нетрадиційним способом, грати не за правилами, шукати обхідні шляхи і йти на угоду з власними переконаннями. Поради та рекомендації від шанованих та авторитетних для Раків людей теж не дадуть бажаного результату. Виграють ті Раки, які зможуть перебудуватися, почавши застосовувати нетипові для себе методи або здійснюючи нестандартні вчинки.

Лев

Левам варто взяти тайм-аут та зрозуміти, що форсування подій, конфронтація та боротьба зараз нічого конструктивного в життя не принесуть. Так, енергії у Львова багато, вона б’є через край, і їй супроводжують нетерпіння, підвищена активність, бажання діяти. Зараз краще зайнятися плануванням своїх дій, на якийсь час «піти з поля бою», трохи заспокоїтися і відмовитися від питань і ситуацій, що хвилюють. Це дозволить подивитися на все збоку та прийняти правильне рішення. В іншому випадку, вже наприкінці тижня організм почне виснажуватися, навалиться втома і апатія, і Леви стануть уразливими для різноманітних негативних впливів ззовні.

Діва

Стан Дів у третій тиждень серпня буде чимось схожим на стан Львів. З тією лише різницею, що перенесуть його Діви набагато безболісніше і спокійніше. Більшість типових Дів цілком розумно потягне на самотність, бажання побути у певній добровільній ізоляції від свого оточення, щось переосмислити та вирішити. Стан, коли «нічого не відбувається», подіє на Дів зцілюючим чином – новий період вони зустрінуть зібраними, впевненими, знають, чого вони хочуть і як цього досягатимуть.

Терези

Емоції та незадоволені бажання не дозволять багатьом Терезам реалізувати давнє бажання залишити своє минуле життя позаду. Наприклад, деяким Терезам не вдасться розв’язати вузол відносин, що вже зжили себе. При цьому у багатьох представників цього знака з’явиться реальна можливість змінити свою сферу діяльності, отримати цінний подарунок від близьких людей або зав’язати романтичні стосунки, змінити своє життя. Чи скористаються Терези цією можливістю, залежить від кожного конкретного представника цього знака.

Скорпіон

Третій тиждень серпня занурить Скорпіонів у сфери, пов’язані з роботою, навчанням, фінансовими справами та доходами. Важливо не прогаяти момент і не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Прокрастинатори програють. У працьовитих та відповідальних представників цього знака з’являться добрі шанси розпочати новий проект, покращити матеріальну сферу, почати освоювати нову професію. Ставити перед собою реальні цілі та методично до них рухатися – найкраща порада на поточний період для Скорпіонів. Цілі можуть бути будь-якими, починаючи від суто матеріальних та закінчуючи романтичними.

Стрілець

Стрільці поринуть у сімейні справи та турботи, побутові ситуації та матеріальну сферу життя. Діти та пов’язані з ними проблеми теж змусять приділити їм велику кількість уваги та часу. Можуть виникнути питання, пов’язані з ремонтом, придбанням майна чи переїздом. Можливо, доведеться почати готуватися та брати активну участь у сімейних урочистостях, приймати гостей чи самим наносити візити рідним. Стрільці, поки що не пов’язані узами шлюбу, почнуть замислюватися чи вже всерйоз планувати сімейне життя, тим більше, що поблизу виявиться багато позитивних прикладів у вигляді щасливих сімейних пар. Емоційний стан Стрільців буде досить гармонійним і допоможе успішно подолати дрібні проблеми цього періоду.

Козеріг

Козероги зустрінуть початок тижня у стані динамічної рівноваги. Воно не стійке, змушуватиме нервувати, але воно буде. Численні ситуації контролю кількох справ одночасно — проектів, відносин, цілей та завдань — зовнішня метушня, труднощі та плутанина будуть досить успішно компенсуватись внутрішньою зібраністю Козерогів, яка допоможе ефективно справлятися з усіма складнощами у цей непростий період. Від Козерогів будуть потрібні всі їхні навички та досвід, щоб підтримувати свої справи на належному рівні. Меркурій наголошуватиме на поїздках, зустрічах, великому обсязі ділових паперів та кореспонденції, а також надасть можливість розширити сферу свого впливу на професійній ниві або навіть поміняти місце роботи.

Водолій

Безтурботність, небажання концентруватися на тій чи іншій проблемі, уникнення всього похмурого та похмурого охопить Водоліїв на початку тижня. Швидше за все, це лише захисна реакція Водоліїв, які почнуть відчувати невпевненість у своїх попередніх діях і рішеннях. Можливо, що натхнення та ентузіазм просто на якийсь час покинули Водоліїв, а слідом за ними прийде впевненість у собі та своїх силах. Замість того, щоб ухилятися, Водоліям варто проаналізувати свої емоції, зробити невеликий перепочинок і продовжувати тенденції попереднього продуктивного тижня серпня. Тим більше що здоров’я порадує, а легкі фізичні навантаження будуть додатковим помічником для приведення своїх емоцій у порядок.

Риби

У Риб продовжаться тенденції попереднього тижня серпня, але в дещо більш м’якій та легкій формі. До того ж акценти буде зміщено у бік привернення до себе уваги — друзів, родичів та коханих людей. Риби раптом гостро відчують брак кохання, емоцій із боку своїх близьких. І найкращим способом привернути до себе уваги вважають дурну поведінку, нерозумні вчинки та безглузді витівки. Але до матеріальної сфери життя ця тенденція відношення не матиме. Тут якраз усе досить непогано — доходи стабільні, перспективи перспективні, премії та бонуси принесуть радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Крадуть ваші сили: 4 енергетичні вампіри за знаком Зодіаку, з якими вам буде важко

Чи відчуваєте себе вичавленим як лимон при спілкуванні з деякими особами? Отже,…

Кармічна повня 12 серпня у поєднанні з Сатурном у Водолії: прогноз для всіх знаків зодіаку

12 серпня відбудеться головна астрологічна подія місяця — повний місяць у Водолії,…

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня: романтичні пригоди та кар’єрний зліт

Звіряємося із зірками, щоб дізнатися, які захопливі сюрпризи чекають на кожен знак…

Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп

На які дати, на думку астрологів, випадають сприятливі дні для стрижки в…