Звіряємося із зірками, щоб дізнатися, які захопливі сюрпризи чекають на кожен знак Зодіаку.

Загальні рекомендації на тиждень з 13 по 19 березня

З’єднання Сонця з Непутном і Меркурієм 15 і 17 березня відповідно буде сприятливим відрізком часу для ухвалення важливих і суттєвих рішень для більшості з нас. Особливо вдалим 17 березня стане для тих, хто зайнятий в інтелектуальній і науковій сферах, а також у торгівлі та консалтингу. Нові знайомства, які принесуть не тільки приємне спілкування, а й душевну близькість, можливі, починаючи з 15 березня. Духовна сфера особливо активізується в тих людей, хто йде за “високою” життєвою програмою. Натхнення і творче піднесення очікують на людей мистецтва, з’явиться можливість створити щось оригінальне і незвичайне.

Квадрат Марса і Меркурія 18 березня принесе нам занепокоєння, нервозність, розбіжності в громадській і діловій сферах. Іспити можуть пройти не дуже вдало, а поведінка, що провокує начальство, може призвести до неприємностей на роботі. Порушення функцій нервової системи може призвести до проблем шлунка або гіпертонії. Необхідно дотримуватися особливої обережності за кермом автомобіля, під час використання гострих предметів, техніки. Період не сприятливий для фізичної активності та поїздок. Не виключені конфлікти і протистояння з близькими людьми.

Квадратура Венери і Плутона змусить звернути увагу на стан ендокринної системи, особливо вразливими в цей час є вилочкова і щитовидна залози, а також статеві залози. У представників стихії Землі (Тельців, Дів і Козерогів) можуть виникнути кризи в особистому житті, може назріти ситуація, коли необхідно закінчити старі стосунки і почати нові. У будь-якому разі відбуватиметься це не безболісно. Сімейні стосунки теж потребуватимуть “перезавантаження” і жертв. Новий імпульс отримають питання, пов’язані з аліментами, спадщиною і фінансами. І розв’язувати їх необхідно, відкинувши вбік усі емоції. Несприятливий час для одруження, планування вагітності та сімейних урочистостей.

Секстиль Сатурна і Венери наприкінці тижня дасть можливість зав’язати серйозні стосунки тим, хто давно мріяв про це. Зниження напруги намічається у сімейних представників Зодіаку, які в попередній період зазнавали труднощів із взаєморозумінням. Стабілізація ділової сфери і сфери фінансів допоможуть багатьом бізнесменам поліпшити свої справи, а деяким навіть уникнути ризиків банкрутства. Хороший період для будь-яких косметологічних процедур, коригування зовнішності. (Читайте також: Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар)

Овен (21 березня – 20 квітня)

У Овнів протягом тижня переважатиме прекрасний емоційний настрій, пов’язаний із новими перспективами в бізнесі або роботі. З’явиться можливість долучитися до цікавого проєкту, який може принести хороші дивіденди в майбутньому. Чудове самопочуття і високий енергетичний потенціал дадуть змогу повноцінно займатися спортом, вести активний спосіб життя. Романтична сфера, хоча й не буде на першому плані, принесе Овнам приємні емоції і, можливо, спільний відпочинок із коханою людиною. Здоров’я може завдати невеликих проблем тим Овнам, хто має ендокринні захворювання в анамнезі.

Телець (21 квітня – 20 травня)

У Тельців намічається період “роботи над помилками”, який не триватиме довго, але змусить пережити кілька неприємних моментів. Пов’язані вони будуть, найімовірніше, зі сферою взаємин і сімейними справами. На перший пан вийдуть питання, які відкладали в довгий ящик, і настане той момент, коли відтягувати неминуче вже не можна. Не всі ухвалені рішення будуть зручними або приємними для Тельців, але стан визначеності дасть новий імпульс для руху вперед. Фінансове становище Тельців буде досить стабільним, а робота може піднести приємні сюрпризи у вигляді нових перспектив або пропозицій. Самопочуття Тельців буде непоганим протягом усього тижня, але водночас не виключаються ризики підхопити вірусну інфекцію або застуду.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

У Близнюків намічається досить приємний період, пов’язаний зі зниженням навантаження, особистої відповідальності і важких зобов’язань. З’явиться можливість відпочити, провести час із близькими друзями або здійснити невелику подорож розважального характеру. Цікаві знайомства в другій половині тижня можуть перейти в розряд романтичних для тих Близнюків, хто не пов’язаний серйозними стосунками. Через свій легковажний настрій деякі Близнюки можуть робити дрібні помилки і промахи, тому не бажано в цей період підписувати важливі документи, контракти, здійснювати фінансові операції. Здоров’я не завдасть проблем повітряним Близнюкам, а ті з них, хто зайнятий творчістю, отримають можливість втілити в життя давню оригінальну ідею.

Рак (21 червня – 22 липня)

У Раків тиждень буде зайнятий роботою і фінансами, оскільки бажання поліпшити своє матеріальне становище буде гарним мотиватором, і можливості для цього самі йтимуть у руки Ракам. Багато Раків можуть отримати гарну пропозицію про нову, вищу посаду або нову роботу, і до цих пропозицій варто поставитися серйозно. Особиста сфера відійде на другий план, і звинувачення в недостатній увазі з боку своїх других половинок отримають практично всі представники цього водного знака. Загладжувати “провину” доведеться наприкінці тижня, благо, що і фінансові, і емоційні ресурси дадуть змогу це зробити, досягнувши примирення і гармонії. Здоров’я може нагадати про себе застудами на початку тижня. Також Ракам рекомендується особливо уважно поставитися до якості вживаної їжі, оскільки шлунок у цей період буде особливо вразливим.

Дежавю і числа що повторюються

Лев (23 липня – 22 серпня)

Активна інтелектуальна робота чекає на Левів на майбутньому тижні. Доведеться вирішувати багато дрібних поточних проблем, займатися побутовими питаннями, піклуватися про родичів і домашніх улюбленців. І тут для Левів актуальною стане рекомендація – не втягуватися емоційно в події, що відбуваються, постаратися застосовувати всю логіку і здоровий глузд, абстрагувати свої бурхливі реакції до деяких людей зі свого оточення. У цьому разі Леви мають усі шанси успішно закінчити тиждень, пишатися результатами виконаної роботи. Гарне здоров’я допоможе Левам зберегти сили й енергію, а повноцінний відпочинок у вихідні принесе додаткове задоволення.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам тиждень підкидатиме “сюрпризи” у вигляді людей з діаметрально протилежними Дівам цінностями і манерами. Найнеприємніше, що Дівам через обставини доведеться мати справу саме з такими особистостями, і уникнути цього можливості не буде. Імовірні непорозуміння і конфлікти зі співробітниками на роботі, і Дівам доведеться серйозно відстоювати свої позиції. При цьому позиція керівництва може бути вичікувальною, і розраховувати на підтримку Дівам не варто. Матеріальний бік життя занепокоєнь Дівам не завдасть, а здоров’я може нагадати про себе застудами наприкінці тижня. Що стосується романтичної сфери, то тут у поки самотніх Дів можуть з’явитися шанувальники – цікаві та ініціативні особистості, до яких варто серйозно придивитися.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези переживатимуть період серйозних змін у багатьох сферах життя. Внутрішні трансформації, які почнуть відбуватися у Терезів, змусять представників цього знака по-новому подивитися на те, що відбувається навколо, на свої минулі вчинки, а також на деяких людей зі свого близького оточення. “Махати шашками” після зроблених висновків Терези не стануть, але повільно і впевнено почнуть змінювати свій звичний уклад життя. Зміни торкнуться насамперед ділової сфери, у якій Терези-бізнесмени почнуть реорганізовувати свій бізнес, оптимізувати його під наявні реалії. Терези, які працюють за наймом, найімовірніше, змінять роботу на більш цікаву і високооплачувану. Здоров’я не завдасть особливих проблем Терезам, даючи змогу вести активний спосіб життя протягом усього тижня.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіонам не рекомендується подорожувати, сідати без особливої потреби за керування автомобілем, а також займатися інтенсивними видами спорту. У першому і другому випадках можливі неприємності та аварії, у третьому – травми з подальшим довгим терміном відновлення. Більшість Скорпіонів будуть поглинені роботою, яка принесе не тільки результати, а й конфлікти інтересів. Недостатність емоційної рівноваги загрожує втратою контролю деяким представникам цього водного знака, а нервовий зрив може негативно позначитися на здоров’ї зниженням імунітету і, як наслідок, уразливістю для вірусів. Скорпіонам не рекомендується відвідувати масові заходи в другій половині тижня, а зустрічі з друзями і побачення варто перенести на останню декаду березня.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У Стрільців тиждень почнеться із занурення в сімейні справи і проблеми, які займатимуть весь час приблизно до четверга. Можливий приїзд родичів у гості наприкінці тижня, який вимагатиме від Стрільців зусиль для гідного прийому й організації розваг. Усе пройде на найвищому рівні, похвали і подяки з боку гостей будуть щирими, і Стрільці матимуть усі підстави для гордості та високої самооцінки. Здоров’я покращиться в тих Стрільців, хто зазнав нездужань у попередній період. Фінансовий бік життя у Стрільців буде стабільним, а розумна економія допоможе згодом зробити дорогі придбання. (Читайте також: як брешуть різні знаки Зодіаку)

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги будуть залучені до проблем близьких друзів або родичів, і з деякими з них на Козерогів чекають “з’ясування стосунків” не наймирнішим способом. Козерогам доведеться відстоювати свої позиції, застосовуючи всю свою логіку і життєвий досвід, але результат навряд чи буде хорошим. Потрібен час, який розставить усе на свої місця, хоч як банально це звучить. Здоров’я може завдати невеликих проблем Козерогам, які мають ендокринні порушення в анамнезі, тому профілактика на початку тижня допоможе уникнути неприємних симптомів. Гарна фізична форма дасть змогу Козерогам вести активний спосіб життя, займатися спортом, туризмом, відвідувати заходи. Сімейні Козероги проведуть чудові вихідні зі своїм подружжям, а поки що вільні побачаться, нарешті, з близькими друзями, зустріч із якими відкладали кілька разів через зайнятість.

Гороскоп на тиждень

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям необхідно буде зробити “вкладення” у своє здоров’я. Причому це стосується не стільки відвідування лікарів, приймання ліків, скільки перегляду свого способу життя, режиму харчування і сну, фізичної активності. Багатьом Водоліям рекомендується звернути особливу увагу на склад і якість продуктів, які вони вибирають на полицях супермаркетів. Романтична сфера життя потішить майже всіх Водоліїв – як тих, що перебувають у стосунках, так і поки що вільних – побаченнями, подарунками, знаками уваги з боку других половинок. Робота і фінанси не завдадуть проблем Водоліям, дозволяючи їм приділити достатню кількість часу своїм творчим захопленням і спілкуванню з друзями.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У Риб тиждень буде складним у сфері емоцій і почуттів, але досить простим і передбачуваним у сфері роботи, а також фінансових надходжень. Особисте життя займатиме думки Риб практично постійно, оскільки давно назрілі проблеми вимагають вирішення і дій. У будь-якому разі наявний статус-кво тривати не може, зміни необхідні. Але не всі Риби зможуть це прийняти на рівні почуттів, оскільки Рибам, як нікому із Зодіакальних знаків, складно емоційно відірватися від стосунків, що вже застаріли, або змінити когось зі свого звичного оточення, навіть якщо цей “хтось” токсичний і спілкування з ним завдає болю. Ті Риби, хто зможе зробити над собою зусилля і поставити крапку, а не звичайну три крапки, мають усі шанси реально змінити свою долю на краще. (Читайте також: 10 прикмет, які попереджають про небезпеку – не пропустіть ці знаки долі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп Таро на неділю з 25 по 31 липня 2022 – грошова удача або щастя в коханні

Гороскоп Таро на тиждень розповість, хто зі знаків зможе досягти великих успіхів,…

Поради астролога: як жити по Місяцю і чи потрібно це

Разом із астрологом Вірою Київською розбираємось, як правильно використовувати місячний календар. Дізнаємося…

Сексуальний гороскоп: як отримати максимум задоволення різним знакам Зодіаку

Наш сонячний знак Зодіаку впливає не тільки на те, як ми обираємо…