Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку.

Перший тиждень серпня ознаменується одразу кількома важливими астрологічними подіями. По-перше, Меркурій увійде на знак Діви. Будучи другим управителем цього знака, невгамовний Меркурій стане дуже гармонійним, пробуджуючи аналітичну частину нашого розуму, включаючи логіку, критичне мислення, структуруючи інформаційні потоки. Ми почнемо більш чітко і чітко висловлювати свої думки, наші комунікації стануть більш продуктивними та корисними.

По-друге, дасться взнаки і з’єднання Марса, Урана і Північного Вузла (Раху). Марс відповідає за силу, активну енергію дій, вольовий інтелект, здатність досягати своєї мети. Уран – енергія несподіваних та раптових змін, свободи та незалежності. Раху – це потреба в розширенні, кармічні завдання та дії в цьому напрямку. З’єднуючись у знаку Тельця — символі стабільності, ґрунтовності, матеріальних благ та досягнень — ці планети внесуть дуже цікаві тенденції у наше життя. А саме зміни матеріального світу, що оточує нас. Будь то фінанси, дім, наше тіло — все це почне зазнавати несподіваних, нестабільних змін і зрушень, які підштовхують бажання отримати більше, ніж ми маємо.

Секстиль Венери і Марса нагадуватиме нам, що для досягнення своїх цілей однією чарівністю та харизмою нам не обійтися, доведеться докласти багато зусиль. А ще на багатьох з нас чекають нові романтичні знайомства, творчі ідеї, приємні прояви почуттів та емоцій з боку других половинок. У бізнесі, роботі та фінансовій сфері успіх буде супроводжувати енергійним, активним, але водночас гармонійним та позитивним людям.

Овни

На початку місяця більшість Овнів схильно витатиме у хмарах, не бажаючи зважати на очевидні факти. Через це є небезпека упустити перспективні шанси чи можливості. Порада тут одна – виділити головну мету на поточний період і перестати розпорошувати свою енергію на малозначні ефемерні ідеї. Ще одна небезпечна тенденція — марнотратство та непомірні витрати, причому виключно з метою справити враження. Це може завдати серйозної шкоди бюджету.

Тельці

Енергетика Тельцов у перший тиждень серпня підігріється Марсом, що призведе до внутрішньої готовності протистояти всьому світу заради своїх переконань. Різні переговори, конфліктні ситуації та розгляди останнього тижня липня загартують Тельцов, і початок серпня вони зустрінуть емоційно зібраними і навіть дещо відстороненими. Тиждень особливо сприятливий для жінок-Тельців, зайнятих у діловій сфері. Вони зможуть виявити всі блискучі якості свого розуму, силу переконання та організаторські здібності.

Близнюки

Ситуація першого тижня серпня для Близнюків буде чимось схожою на ситуацію Овнів. Доведеться вчитися на своїх помилках, нервувати через відкладені справи та заходи, а реалізація фінансових проектів затягуватиметься. Бажання «смітити грошима», як спосіб уникнути негативних емоцій і проблем, дасть лише короткостроковий результат. При цьому подальше розчарування спричинить докори совісті, так не улюблені Близнюками. Стан здоров’я та енергетика будуть на високому рівні, тому Близнюкам варто відвідати фітнес-клуб або бігти.

Раки

Раки перший тиждень серпня присвятять плануванню та зміцненню всього того, що мають у своєму житті — дому, сім’ї, стосункам, роботі. Відчуття загрози стабільності — головна негативна емоція Раків у поточному періоді. Ревнощі, власницькі емоції та вчинки виявлятимуться не лише стосовно своєї другої половинки, але й до ситуацій, майна, близьких людей (читайте також: 5 причин, чому ми ревнуємо (і як перестати це робити)). Фінансовий стан Раків на початку місяця є досить стабільним, здоров’я та енергія — на високому рівні. Подарунки та матеріальні заохочення очікують більшість представників цього знаку на початку першого тижня серпня.

Леви

Надмірності та схильність до будь-яких надмірностей охоплять Львів на початку тижня. Енергії та сил буде дуже багато, і точок застосування цих сил теж буде достатньо. За що схопитися і що обрати головна проблема для Львова в цей період. Спокус, можливостей, уваги буде така кількість, що зробити правильний вибір буде дуже і дуже складно. Настанови і претензії близьких людей почнуть дратувати Львів, виводячи з рівноваги. Підвищена запальність та категоричність можуть зіграти поганий жарт із сімейними Левами, провокуючи на довгострокові конфлікти, аж до розривів.

Діви

У Дів на початку серпня з’являться всі шанси закохатися, причому сильно і взаємно. Все, що стосується відносин між чоловіком і жінкою, емоції, почуття, вчинки буде займати представників знака Діви в перший тиждень місяця. Контакти з друзями, приємні знайомства, цікаві зустрічі дадуть Дівам новий імпульс для набуття внутрішньої гармонії та зовнішніх перспектив. Емоційний стан першого тижня серпня так сподобається деяким Дівам, що вони захочуть продовжити його і далі, звично включаючи здоровий глузд і прагматизм. Але емоції не завжди співвідносяться з логікою, тому шансів у такий спосіб вирішити проблеми мало.

Терези

Терези зустрінуть серпень у стані коливання з приводу сімейних справ або відносин, пов’язаних із родичами. Деякі Терези мають змінити місце проживання, і це теж буде пов’язано з сімейними проблемами. Важливо не кидати розпочаті справи та доводити ситуацію до завершення. Всі гештальти мають бути закриті, інакше нерішучість і втеча від конфліктів посилять і без того непрості відносини, ситуації чи справи, і наслідки від них перейдуть у драматичні категорії. Здоров’я Терезам проблем не доставить, а фінансове становище навіть зміцниться.

Скорпіони

Перший тиждень серпня принесе Скорпіонам приємні емоції, зустрічі та ситуації, пов’язані з минулим. Несподівано можуть з’явитися люди, контакти з якими давно були перервані. Або дадуть себе знати події, про які Скорпіони забули. Важливо те, що емоційне тло від цього буде досить сприятливим, і «скелети в шафах» Скорпіонів можуть поки що не турбуватися і вивалюватися назовні. Розчаровані Скорпіони раптом знову почнуть усвідомлювати, що існує щастя, і це цілком реальне відчуття. Позитивні імпульси, що приходять з минулого, допоможуть втілити в життя поточні ідеї та цілі. У професійних справах можуть бути повернення до відкладених проектів, які тепер мають всі шанси для реалізації.

Стрільці

Стрільці останній місяць літа зустрінуть у стані легкої меланхолії. Продовжиться це всього пару днів, великої шкоди не принесе, а ось користь цілком може виявитися. Справа в тому, що нервова система вогняних Стрільців отримала пристойні навантаження в липні, і тепер їй потрібний відпочинок. Самота з гарною книжкою, релаксуючий масаж або просто «нічогонероблення» принесе відчутну користь і відновить енергію. Сімейні Стрільці раптом відчують нудьгу у стосунках, рутину та байдужість. Прагти щось змінити не варто, тому що вже в середині тижня меланхолія Стрільців почне розсіюватися і життя засяє новими фарбами, враженнями, ідеями та проектами.

Козероги

Козероги зустрінуть початок серпня у всеозброєнні — енергія та здоров’я будуть на високому рівні, бажань та ідей — хоч греблю гати, сил для реалізації всього цього прибуває з кожним днем. Висока мотивація, готовність йти на ризик допоможе багатьом Козерогам вийти на принципово новий рівень як у професії, так і у відносинах. У роботі необхідно буде знайти партнерів, об’єднатися та домовитися з ними – для реалізації якихось великих проектів чи завдань. Хороша фізична форма буде особливо актуальною для тих Козерогів, хто пов’язаний зі спортом, активним способом життя. Поліпшення матеріального становища можливе завдяки своїй праці та докладеним зусиллям.

Водолії


=Водолії на початку серпня виявлять усі грані своєї неспокійної натури, починаючи від необдуманих вчинків, і закінчуючи махровим інфантилізмом. А все через нав’язливе бажання комусь щось довести — начальнику на роботі, дружину — в сім’ї, батькам, друзям, знайомим та незнайомим людям. Причиною цього, як правило, у Водоліїв бувають внутрішні страхи, що загострюються, пов’язані зі свободою. Найвільнолюбніший знак Зодіаку часто не усвідомлює наявності свободи у своєму житті, постійно боїться, що її заберуть чи обмежать, тому періодично починає демонструвати оточуючим не найкращі її прояви. У такі періоди Водоліям не рекомендується розпочинати нові справи, концентруватись на нових ідеях, знайомитися з новими людьми. Емоційне тло краще згладити заняттями йогою, медитацією, музикою або просто спогляданням творів мистецтва.

Риби

Перший тиждень серпня змінить усі попередні налаштування Риб на раціоналізм, вирішення запущених проблем, включить логіку, здоровий глузд і дасть енергію для втілення планів. Розум допоможе придушити тривогу і почати діяти, особливо у важливих для Риб сферах життя. Свої особисті відносини Риби теж піддаються об’єктивному аналізу, і когось із них цей аналіз не дуже порадує. Прийняття рішень не забариться. Настільки нетипова поведінка Риб, можливо, трохи проредить їхнє постійне коло спілкування, але самим Рибам принесе велике задоволення. Можливо, деякі з них захочуть частіше застосовувати новий досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень із 20 до 26 березня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого – велика премія

Майбутній тиждень буде насиченим і різноплановим. Розповідаємо, що чекає саме на ваш…

Поради астролога: як жити по Місяцю і чи потрібно це

Разом із астрологом Вірою Київською розбираємось, як правильно використовувати місячний календар. Дізнаємося…