Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку.

Загальні рекомендації на тиждень

Наприкінці вересня астрологічні тенденції почнуть змінюватися, входячи у свою нову фазу. Венера встане в трін із Плутоном 26 вересня, що є чудовим часом для оновлення та перетворення любовних і сімейних стосунків, а також для завершення стосунків із тими, з ким мирне співіснування вже неможливе. Творчі осяяння, загострення інтуїції у взаємовідносинах, посилення дружелюбності й дипломатичності допоможуть багатьом розв’язати складні проблеми й вийти з критичних ситуацій у цей період.

Опозиція Сонця з Юпітером змусить нас уважніше поставитися до витрат грошей, а задіяним у діловій сфері людям критичніше поставитися до свого бізнесу, уникаючи оптимістичних прогнозів і оцінок. Тригон Меркурія з Плутоном 27 вересня – сприятливий день, щоб зайнятися своїм здоров’ям. Обстеження, сканування і хірургічні операції пройдуть дуже успішно, а раціоналізація харчування та оздоровчі процедури принесуть хороший результат. Зросте інтуїція й активність тих, хто задіяний у сфері фінансів, спадщини, розподілу грошей, страховок або кредитів.

Тригон Марса із Сатурном 28 вересня – гарний день для вирішення питань, пов’язаних із ремонтом і благоустроєм. Під впливом Сатурна активна енергія Марса стає спрямованішою, концентрованішою і сильнішою, що дає можливості серйозних досягнень як у бізнесі та роботі, так і в спортивних заходах, де потрібні не тільки докладання зусиль, а й високий професіоналізм, відповідальність. 29 вересня відбудеться інгресія Венери у Терези, де вона перебуває у себе вдома. Отже, градус агресії навколо нас знижується, ми охочіше сідаємо за стіл переговорів, намагаємося залагодити конфлікти мирним шляхом. Бажання спілкуватися на основі душевної близькості, прагнення до розуміння і чуйності буде притаманне багатьом представникам Зодіаку, особливо тим, у кого в натальній карті Венера від самого початку перебуває в гармонійному положенні.

Високо цінуватиметься делікатність, тактовність, дипломатичність і естетизм. Нові приємні знайомства, які згодом можуть перейти в міцну дружбу, не рідкісні в цей період. Кожен знак Зодіаку проведе останній тиждень вересня по-своєму цікаво і плідно, а уникнути неприємностей і загострити увагу на необхідних і важливих речах допоможе щотижневий астрологічний прогноз для кожного типового представника Зодіакального кола.

Овен

Овни майже весь тиждень будуть зайняті суто практичними, матеріальними справами. Деякі представники цього знака раптом зрозуміють, що причини деяких фінансових складнощів криються всередині самих Овнів, і з цим потрібно щось робити. Нестабільний емоційний стан провокуватиме ривки в роботі та нерівність у стосунках. Прекрасні представниці вогняного Овна гостро відчують типово жіночу проблему, коли шафа набита, але вдягнути нічого. Деяка підозрілість до свого звичайного оточення і бажання все контролювати теж стануть превалювати в останній тиждень вересня, і деякі Овни підуть на поводу цих тенденцій, викликаючи невдоволення у друзів і знайомих. Багато Овнів зіткнуться з досить агресивними і жадібними особистостями, які зможуть “підняти” нерви, провокуючи Овнів на не зовсім позитивні емоції і дії.

Телець

У Тельців настане період спокою після попереднього активного тижня. Щоб відновити свої ресурси, Тельцям рекомендується зменшити темпи в роботі, фізичній активності і знизити інтенсивність спілкування. Інакше наприкінці поточного тижня Тельці відчують занепад сил і апатію. Жінки-Тельці можуть раптом почати відчувати комплекси з приводу своєї привабливості і захочуть змінити імідж, відвідати косметолога або зайнятися коригуванням зовнішнього вигляду. Тельці, які працюють, ризикують зіткнутися з проявом негативних емоцій на свою адресу з боку начальства. Відповідати і виправдовуватися в цьому разі не варто, оскільки незабаром керівництво усвідомить свою помилку і стосунки знову стануть конструктивними і доброзичливими.

Близнюки

Близнюки ризикують втратити свій шанс поліпшити своє матеріальне становище. Варто уважніше поставитися до всіх пропозицій чи ідей, які приходитимуть цього тижня. Також існують ризики недоцільних витрат або отримання звісток про необхідність виплатити штраф або кредит. Мінливість Близнюків може стати причиною розчарування близьких людей, особливо це стосується взаємин між чоловіками і жінками. У цей період Близнюкам варто бути уважнішими, не піддаватися своєму “легковажному” стану й усіма силами постаратися гармонізувати свою планету-управителя Меркурія – більше читати серйозної літератури, зробити акцент на завантаженні дрібною моторикою своїх рук (зайнятися каліграфією, наприклад), більше звертатися до логіки й внутрішніх цінностей.

Рак

У типових Раків тиждень почнеться з розбіжностей зі своїми партнерами. У роботі можливі зриви переговорів через недипломатичну поведінку другої сторони, а також не дуже вдала співпраця. Раки, які перебувають у стосунках, відчують втрату емоційної рівноваги через деякі сварки або конфлікти зі своїми другими половинками. Найкраща рекомендація для типових Раків у цей період – дотримуватися відокремленого способу життя, обмежити контакти і спілкування на користь прогулянок на природі. Не варто вступати в різного роду тандеми або союзи, а більше сподіватися на себе і свої сили.

Лев

Леви будуть зайняті закриттям своїх “гештальтів”, як у роботі, так і в побуті. Левів почнуть дратувати якісь соціальні обмеження, захочеться більшої свободи дій або пересування. Деякі Леви ризикують потрапити у ворожу їм атмосферу або зіткнутися з проблемами і перешкодами під час здійснення своєї діяльності. Леви, які перебувають у стосунках, захочуть переходу стосунків на новий рівень і можуть почати форсувати події, чим викличуть невдоволення і нерозуміння своєї другої половинки. Проблеми з особистими кордонами теж будуть актуальними для Левів цього тижня – з кимось вони вибудовуватимуться необґрунтовано жорстко, а з кимось – також необґрунтовано м’яко. Левам варто уникати великих скупчень людей, відвідувань торгових центрів або виїздів за кордон.

Діва

Діви відчуватимуть деякий спад активності цього тижня, більшість представників цього знака перестануть проявляти звичну ініціативу. Викликаний цей стан не занепадом сил або зниженням енергії, просто Дівам набридне повсякденна рутина, і вони перестануть брати на себе роль двигуна деяких подій. Іноді корисно просто “плисти за течією” як сторонній спостерігач. Цей стан дасть змогу багатьом представникам знака Діви подивитися на себе і свої дії збоку, провести ретельний аналіз своєї поведінки, сказаних слів і вчинених дій, а також реакції з боку свого оточення. Деякі Діви зіткнуться з проявом якогось “магічного”, а правильніше сказати – енергоінформаційного – впливу на себе, у зв’язку з цим практичні Діви почнуть інтенсивно цікавитися езотерикою і засобами енергетичного захисту.

Терези

Від Терезів тиждень вимагатиме пильності та готовності до будь-яких несподіваних подій. Не обов’язково, що події матимуть негативний характер, але вони вимагатимуть від Терезів прояву всієї своєї активності та вміння мобілізуватися. Багато Терезів мають усі шанси прояснити заплутані ситуації або стосунки, але водночас потрібно розуміти, що часто прояснення спричиняють конфлікти, і цей обопільно-гострий меч потрібно застосовувати дуже обережно і виважено. Терезам доведеться активно працювати головою, щоб урівноважити багато сфер свого життя. У більшості представників Терезів є всі шанси цю концепцію реалізувати і вже на початку жовтня насолодитися її результатами.

Скорпіон

Скорпіони знизять свою активність, занурившись у розслаблений і приємний стан споглядання і турботи про себе. Особливо рекомендується в цей період догляд за тілом і волоссям, а також релаксувальні масажі, що поліпшують сон. На Скорпіонів у недалекому майбутньому чекає складний і енерговитратний період, перед яким бажано набратися сил. Приємні емоції затьмарюватимуть лише деякі конфлікти з представниками вогняних знаків (Овнами, Левами або Стрільцями), які своєю активною увагою заважатимуть Скорпіонам відчувати “дзен” у стані медитації та відчуженості. Тут рекомендації саме час давати вогненним представникам Зодіаку: не потрібно намагатися тикати палицею в спокійного Скорпіона, він однаково отруйний, і плюється своєю отрутою дуже влучно, і коли на це найменше очікуєш. Краще в цей період залишити його в спокої, нехай полежить у своїй нірці, набереться сил і позитиву.

Стрілець

Стрільцям доведеться займатися проблемами сім’ї та родичів, причому родичів, найімовірніше, не своїх, а своєї другої половинки. Нагадають про себе і незавершені справи, незакриті гештальти, а також люди, яким енергійні Стрільці колись щось пообіцяли, але зовсім про це забули. “Бумеранги” ризикують отримати Стрільці, які вчинили раніше непристойні або необдумані вчинки. Такі “уроки” життя підносить усім, незалежно від знака Зодіаку, тому ставитися до них потрібно саме як до уроків – вивчити, зробити наново і перездати вже на “п’ять”. Здоров’я Стрільців не підведе, варто подбати лише про свій емоційний стан, налаштовуючи себе на спокій, позитив і конструктивне вирішення всіх проблемних ситуацій.

Козеріг

Козероги вийдуть із напруженого стану попереднього тижня, енергетика почне підвищуватися, настрій істотно покращиться, а приємне товариство принесе задоволення від спілкування. Деякі Козероги здійснять раніше заплановану подорож у компанії з важливою і цінною для себе людиною, яка принесе не тільки приємні враження, а й цікаву інформацію. Фінансова сторона життя також стабілізується, а в роботі неприємності та проблеми почнуть нарешті вирішуватися. Самотні представники цього знака мають усі шанси на романтичне знайомство, яке змусить переглянути свої погляди на свободу та шлюб.

Водолій

Водоліям кінець вересня також принесе стан розслабленості, спокою і небажання проявляти ініціативу. Деякі Водолії переглянуть свої цілі, точніше – способи їх досягнення. Як правило, цілі у нас усі хороші, але ось способи їх досягнення далеко не завжди вдалі й ефективні. Буде можливість щось виправити в робочому процесі у Водоліїв-начальників. Водоліям-підлеглим у цей період ініціативи проявляти не варто – її навряд чи оцінять і заохотять. Можливі маніпуляції з боку співробітників, які, втім, Водолії розпізнають і нейтралізують досить швидко. Нові справи в цей період також починати не варто.

Риби

У типових Риб з’явиться можливість отримати або раптове осяяння, або звільнення від чогось, що давно обтяжувало. Різкі зміни в багатьох сферах, навіть форс-мажорні обставини, теж не виключаються. Обережності потрібно дотримуватися Рибам за кермом автомобіля, намагаючись не виїжджати в дощ і негоду. У стосунках з’являться ризики серйозних конфліктів, які можуть надовго перервати спілкування з другою стороною. Рекомендується уникати відвідування руїн, руїн, гірської місцевості, фортець, а також висотних будівель, незакінчених будівництв. Деякі типові Риби приймуть рішення звільнитися з ненависної роботи. Зайняті у сфері будівництва або нерухомості Риби отримають чудові можливості для самореалізації, матеріальних заохочень і подальших перспектив.

Таро гороскоп на тиждень з 26 вересня по 2 жовтня 2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 19 по 25 вересня: на кого чекають приємні знайомства, а на кого – несподіваний поворот у кар’єрі

Розповідаємо, що приготували зірки для представників різних знаків Зодіаку. Загальні рекомендації на…

Гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня: на кого чекає кар’єрний зліт, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. Перший тиждень серпня ознаменується…