Майбутній тиждень буде насиченим і різноплановим. Розповідаємо, що чекає саме на ваш знак Зодіаку.

Загальні рекомендації на тиждень

З найважливіших астрологічних подій попереднього тижня обов’язково потрібно відзначити інгресію Сонця в знак Овна 20 березня, яка ознаменує день Весняного рівнодення в Північній півкулі й Осіннього в Південній. Цього дня починається новий астрологічний рік, коли можна зробити не тільки “перезавантаження” своїх планів і цілей, а й почати якийсь новий етап у своєму житті.

Прекрасний час, коли ми відчуємо вплив зодіакального Овна – сміливість, енергія, наполегливість, цілеспрямованість і високий рівень енергії будуть присутні в житті навіть найспокійніших і врівноважених людей. У цей час рекомендується виходити із зони комфорту, слідувати своїй інтуїції, а найголовніше – діяти! Конкретні справи будуть важливішими за роздуми і роздуми, а перемагати будуть найбезстрашніші і найрішучіші.

Молодик 21 березня в Овні, та ще й у поєднанні з Плутоном, дасть нові сили для чергового витка змін. Нові можливості з’являться у більшості людей, хто хоче змінити своє життя. Мрії та ідеї, до яких ми були прив’язані раніше, почнуть трансформуватися, набуваючи більш реалістичних форм, наповнюючись зовсім іншими смислами. У виграші будуть ті, хто з радістю сприйме зміни, що витають у повітрі, шукатиме шанси “потрапити в потік” – результати будуть вражаючими…

Інгресія Марса в Рак, яка відбудеться 25 березня, хоча і не є комфортним і сильним положенням для Марса, проте принесе активність у звичні для Рака сфери: сім’ю, традиції, родинні стосунки, бажання домогтися стабільності. Основна проблема полягатиме в тому, що енергія Марса в Раку не гармонійна, тому на нас чекають напружені стосунки з батьками, хороша пам’ять на різноманітні образи і несправедливість. Бажання помститися своїм кривдникам зберігатиметься досить довго і реалізується, найімовірніше, за допомогою інтриг, закулісних ігор і таємних дій. Кількість відкритих конфліктів зменшиться, але приховані протистояння стануть звичайною справою. Зниження великодушності та милосердя може призвести до вчинків, про які згодом доведеться шкодувати.

З’єднання Меркурія і Хірона 26 березня вимагатиме від нас перебудови мислення, щоб зрозуміти, що відбувається в нашому житті. Доведеться відмовитися не тільки від звичних соціальних штампів в оцінці ситуацій, а й закликати на допомогу все наявне почуття гумору, яке в цей період нам особливо знадобиться. Посилення творчих здібностей очікує на тих, хто має сильний Меркурій у своїй космограмі, і дуже важливо спрямувати ці здібності на добрі справи. Як ніколи буде актуальним принцип: “Краще корисливо служити Богу, ніж безкорисливо – дияволу”.

Особливо насиченим подіями тиждень стане для водних знаків: Раків, Скорпіонів і Риб. Активне соціальне життя, зустрічі, зміни в роботі та професії чекають більшою мірою на Раків і Скорпіонів, а ремонт, зміна місця проживання, придбання майна – на Риб.

Займатися переважно справами сім’ї або родичів доведеться Овнам, Левам і Стрільцям. Останнім доведеться також планувати літню відпустку або подорожі. Леви та Овни можуть захопитися новим для себе хобі.

Напружений тиждень чекає на Близнюків, Терезів і Водоліїв, яким доведеться опікуватися не тільки складними робочими ситуаціями, а й здоров’ям своїх близьких. При цьому для метеозалежних представників повітряних знаків доведеться застосувати підтримуючу терапію для поліпшення свого самопочуття.

Що стосується Тельців, Дів і Козерогів, то їм рекомендується дотримуватися активного способу життя, заняття спортом, відвідування фітнес-клубів. Це позитивно позначиться не тільки на фізичній формі земних знаків, а й поліпшить емоційний настрій. (Читайте також: Сприятливі дні для стрижки в березні 2023 року: місячний календар і гороскоп)

гороскоп на тиждень

Овен (21 березня – 20 квітня)

У Овнів продовжаться позитивні тенденції попереднього тижня, коли високий рівень енергії дасть змогу займатися безліччю справ, включно з тими, які приносять особливу радість. Овни-бізнесмени, які перебувають на стадії старт-апу, почнуть отримувати перші прибутки від своєї нової справи, що підвищить не тільки самооцінку цього вогняного знака, а й дасть змогу витратити частину грошей на задоволення і розваги. “Друге дихання” в особистих стосунках з’явиться в тих Овнів, хто раніше почав нудьгувати і відчувати розчарування в коханій людині – буде шанс поліпшити взаєморозуміння, разом провести майбутні вихідні або здійснити романтичну поїздку. Хороше здоров’я допоможе Овнам зберегти високий енергетичний потенціал протягом усього тижня. (Читайте також: 10 прикмет, які попереджають про небезпеку – не пропустіть ці знаки долі)

Телець (21 квітня – 20 травня)

Емоційний стан Тельців буде досить індиферентним, але зануритися в нього у Тельців не вийде. Доведеться дуже інтенсивно займатися справами як на роботі, так і в сім’ї. У професійній сфері Тельцям доведеться вибирати між двома альтернативами, жодна з яких по-справжньому надихати не буде. Постійний приплив невеликих сум грошей дасть змогу Тельцям почуватися впевнено у фінансових питаннях, здійснювати планові покупки. Деяке охолодження у стосунках із партнером відчуватимуть практично всі Тельці, а ось поліпшити самопочуття, що похитнулося наприкінці тижня, Тельцям допоможе прийом вітамінів і БАДів.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюкам доведеться зіткнутися не тільки з перешкодами у справах, а й хитрими підступами недоброзичливців або конкурентів. І тут вкрай важливо не “скотитися” на непорядні дії у відповідь, утриматися від таких самих маніпуляцій, застосовуючи весь свій багатий арсенал дипломатичності, витримки. Якщо ж Близнюки підуть на поводу своїх негативних почуттів, то ризикують спровокувати ланцюгову реакцію з інших сфер свого життя: сварки перекинуться на особисті взаємини з коханими людьми й друзями, стосунки з родичами погіршаться, а фінансова сфера змусить здійснити необдумані й нераціональні вчинки. Здоров’я може нагадати про себе поганим самопочуттям метеозалежним представникам повітряних Близнюків.

Рак (21 червня – 22 липня)

Раки будуть зайняті переважно ситуаціями, коли буде необхідно зробити якийсь вибір. Причому вибір буде пов’язаний із партнерством, професією або кар’єрою. Можливість обійняти вищу посаду або отримати вищий соціальний статус отримають практично всі представники цього водного знака. Раки отримають шанс поліпшити і свою фінансову сферу як за допомогою збільшення доходів на основному місці роботи, так і за допомогою нових джерел доходів. Здоров’я Раків буде добрим, а позитивне спілкування з близькими людьми поліпшить не тільки емоційний настрій, а й фізичне самопочуття. Романтична сфера потішить Раків або виникненням нових сильних взаємних почуттів, або ж посиленням емоцій у наявних стосунках.

Лев (23 липня – 22 серпня)

У Левів у професійній сфері настане період втоми і ліні, відсутності натхнення в роботі. Багато Левів будуть більше часу проводити в стінах будинку, віддаючи сили новому захопленню, хобі. Зниження соціальної активності, уникнення зустрічей буде притаманне практично всім Левам. За винятком необхідної допомоги родичам Леви не будуть схильні обдаровувати своєю увагою нікого, навіть друзів. Раптові прояви економії, що межують із жадібністю, теж будуть притаманні Левам у цей складний період. Така нетипова поведінка стурбує близьке оточення представників цього вогняного знака. Але вже до вихідних Леви знову відчують прилив енергії, інтерес до життя, людей, вийдуть зі своєї добровільної ізоляції.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам доведеться проявити всю свою стриманість для того, щоб не відповісти агресією на ситуації виклику, якими буде багатий майже весь тиждень. Цього тижня Дівам не рекомендується втручатися в будь-які конфлікти навіть у ролі арбітрів або третьої сторони. Найрозумнішим для Дів буде зберегти нейтралітет. Проблеми у стосунках стануть актуальними для деяких Дів, і останні можуть ухвалити рішення про те, що партнер не підходить для продовження спілкування, для спільних проєктів, тому розірвуть стосунки. Нові романтичні знайомства чекають на Дів у другій половині тижня, а подарунки від коханих отримають практично всі представники цього земного знака. Небезпека травм або опіків буде актуальною протягом усього тижня. (Читайте також: як брешуть різні знаки Зодіаку)

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терезам вдасться гармонізувати деякі сфери свого життя, доклавши до цього значних зусиль. Енергійні дії та висока мотивація допоможуть Терезам вирішити багато проблем у роботі, а високі результати вразять керівництво. Як наслідок – поліпшення фінансового становища, позапланові надходження грошей. Міцне здоров’я і гарна фізична форма буде притаманна майже всім Терезам, а на тих, хто має хронічні захворювання, чекає значне поліпшення самопочуття. У романтичній сфері багато чого залежатиме від дій самих Терезів. Ті з них, хто схильний вкладати зусилля у стосунки, зацікавлений у продовженні останніх, отримають чудові результати у вигляді відповідних реакцій із боку партнерів, а також появу додаткових можливостей для щасливого спільного майбутнього.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Баланс між роботою і відпочинком, такий не звичний для Скорпіонів, дасть змогу останнім прожити досить гармонійний тиждень. Урівноваженість, доброзичливість і увага превалюватимуть і в романтичній сфері, відсунувши на задній план “африканські пристрасті”. Успішне вирішення проблем в особистому житті допоможе Скорпіонам зайнятися спільним плануванням майбутнього, можливо, навіть намічаючи офіційне одруження або народження дітей. Фінансова сфера схилятиме Скорпіонів до режиму розумної економії, яка піде на користь представникам цього водного знака. Гарне самопочуття або одужання, гарне душевне або фізичне здоров’я допоможуть Скорпіонам встигнути зробити дуже багато справ, діючи спокійно і розмірено.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У Стрільців намічається деякий спад активності або звичайної ініціативності у справах і стосунках. Така пасивна позиція буде пов’язана з низьким рівнем енергії Стрільців, який триватиме приблизно до четверга. У цей час Стрільцям варто повноцінно відпочивати, звертати увагу на достатній сон, а також стежити за харчуванням, обмеживши в раціоні кофеїн і солодощі. Не рекомендується вступати в конфлікти або висловлювати свою думку щодо спірних ситуацій серед близьких людей і друзів, оскільки реакція на це буде не завжди адекватною. Здоров’я буде стабільно добрим, а можливі застуди або алергії наприкінці тижня можуть бути купіровані своєчасною профілактикою.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

У Козерогів початок тижня буде нудним через деякий застій у роботі або навчанні. Можливо, зміна мотивації допоможе Козерогам відчути новий інтерес до подій у професійній сфері. Деякі Козероги перебуватимуть на шляху до змін у своїх справах – рішення про зміну виду діяльності вже ухвалено, залишилося дочекатися максимально сприятливого моменту для реалізації своїх планів. Що стосується романтичної сфери, то тут короткий період віддалення одне від одного переживатимуть практично всі “парні” Козероги. Що стосується поки вільних від стосунків представників цього земного знака, то нові робочі контакти наприкінці тижня можуть із часом перейти в розряд романтичних і довгострокових. Здоров’я і самопочуття Козерогів повністю залежатиме від емоційного настрою. (Читайте також: Поради астролога: як жити по Місяцю і чи потрібно це)

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водоліям необхідно відкласти заплановані поїздки на далекі відстані на самий кінець березня, оскільки наступного тижня ризики травматизму й аварій досить високі. Деякі таємниці, які приховують від Водоліїв родичі або друзі, “випливуть” на поверхню, змусивши Водоліїв відчути не тільки здивування, а й розчарування. У жінок-Водоліїв можуть виникнути складнощі у співпраці з колегами-чоловіками, а стосунки з подругами будуть напруженими. Що стосується здоров’я, то воно може нагадати про себе тим Водоліям, хто має ендокринні захворювання. Водоліям протягом тижня буде складно покладатися на свою інтуїцію – краще закликати на допомогу логіку і раціональне мислення.

Риби (19 лютого – 20 березня)

На Риб чекають господарські справи і турботи, а також сімейні зустрічі та урочистості. Останні можуть схилити Риб до позапланового шопінгу, а придбане вбрання дасть змогу справити сильне враження на оточення. У романтичній сфері у Риб намічається затишшя. У тих, хто перебуває у стосунках, – через деяке згасання взаємного інтересу, у поки вільних – через тимчасову індиферентність до чоловіків. Здоров’я не завдасть Рибам проблем, а давно заплановані косметичні процедури будуть особливо ефективними. Фінансова сфера залишиться стабільною, без різких коливань, а професійні справи можуть вимагати від Риб якихось рішучих дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня: романтичні пригоди та кар’єрний зліт

Звіряємося із зірками, щоб дізнатися, які захопливі сюрпризи чекають на кожен знак…

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня: на кого чекає освідчення в коханні, а на кого — успіх у справах

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку. На другий тиждень серпня…

Гороскоп на тиждень з 29 серпня по 4 вересня: на кого чекають успіхи в кар’єрі, а на кого — романтичне знайомство

Розповідаємо, що приготували зірки представникам різних знаків Зодіаку на тиждень з 29…

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня: на кого чекає фінансовий успіх, а на кого — сюрпризи в коханні

Розповідаємо, що готує для знаків Зодіаку наступний тиждень. Цього тижня всім представникам…