Доля нерідко підносить неприємні сюрпризи. Але якщо вчасно помічати підказки та сигнали про небезпеку, невдач можна уникнути. Розповідаємо про прикмети, які попереджають про небезпеку.

Якщо зламався транспорт, на якому їдете

Крім запізнень, поломка транспорту може обіцяти невдачу у фінансових питаннях. Відкладіть грошові операції – можливо, попереду на вас чекають вигідніші угоди і пропозиції.

Якщо довго не можете знайти ключі перед важливою зустріччю
Можливо, вам варто проявити обережність і перенести зустріч на більш сприятливий період. Якщо такої можливості немає, будьте більш пильними, не приймайте серйозних рішень і не розкривайте опонентам свої плани та цілі.

Якщо в будинку почали в’янути квіти

Якщо ви переглянули всі відео на YouTube із садівництва і щосили застосовуєте отримані знання, але рослини все так само продовжують засихати і повільно (або швидко) вмирати, зверніть увагу на стан своїх близьких. Можливо, хтось із них опинився в непростій ситуації, але боїться попросити допомоги.

Якщо зупинився наручний годинник

Якщо зупинився електронний годинник – варто перевірити батарейки. Але якщо у вас зламався механічний годинник, варто відкласти фінансову взаємодію з іншими людьми – не давайте і не просіть гроші в борг, все може піти не за планом.

Якщо потекла кулькова ручка

Якщо під час робочого дня або під час підписання важливого документа потекла ручка, варто бути обережнішим. Можливо, варто відкласти важливу розмову з начальством або перенести дату укладення угоди.

Якщо спізнюєтеся на важливу зустріч

Спізнюватися завжди неприємно, особливо коли обставини складаються проти вас – аварія на дорозі, згорілий сніданок, проблеми з технікою. Однак у такий спосіб доля може намагатися вберегти вас від нещастя – прийміть дійсність і постарайтеся заспокоїтися. За можливості перенесіть важливі справи і будьте напоготові.

Якщо машини зі схожими номерами

Якщо поруч із вами немає солідного бізнес-центру або міністерства, сприйміть це як попередження. Відкладіть великі покупки, фінансові операції та ділові зустрічі, не приймайте значущих рішень.

Якщо розбилося дзеркало

Розбите дзеркало – відома прикмета, яка обіцяє нещастя. Постарайтеся не дивитися у відображення на розбитому склі, приберіть і скоріше викиньте осколки та переключіться на інші справи.

Годинник

Якщо згасла нова лампочка

Така подія може попереджати вас про розбіжності в родині. Проявіть терпіння, поговоріть про накопичені проблеми, і тоді буде простіше мінімізувати негативні наслідки від сварок і конфліктів.

Якщо зі столу впав ніж

Як і у випадку з лампочкою, ніж, що впав, може попереджати про велику сварку. Постарайтеся бути терпимішими і вирішити проблеми не за допомогою претензій і сварок, а за допомогою діалогу.

Прикмети і забобони сягають корінням в історію. У них можна не вірити, але ніколи не буде зайвим проявити увагу до деталей, не поспішати під час ухвалення рішень і попереджати появу конфліктів чесною розмовою.

Дізнавайся більше на нашому сайті https://mirtaro.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Що за свято Мабон і як його святкувати

Мабон відзначають в осіннє рівнодення, коли день і ніч рівні. Власне тому…